WhatApp Destek Telefon ile Ara

iPhone 6s Teknik Servisi

iPhone 6s Teknik Servisi

iPhone 6s cep telefonlarında yaşanan tüm sorunlar GSM İletişim uzman ve tecrübeli teknisyenleri tarafından çözüme kavuşturulur. Teknik servisimizi İstanbul’un Kadıköy semtindedir ancak tüm Türkiye’ye iki taraflı kargo hizmetimiz bulunmaktadır. Teknik servisimiz tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmıştır. Bununla birlikte 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulmaktadır.

iPhone 6s telefonunuzda yapılan tamir işlemleri sonrasında bilgileriniz kesinlikle silinmez. Telefon performansında herhangi bir değişim yaşanmaz. Tüm bunlar birlikte cihazınız 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartıyla sizlere teslim edilir. Bu sayede yaşadığınız en ufak bir sorun dahi anında çözüme kavuşturulur.

iPhone 6s Ekran Değişimi

iPhone 6s cep telefonlarında en sık karşılaşılan sorun ekranın kırılmasıdır. Böyle bir durumda komple yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ekran değişimi yapılması gerekmektedir. iPhone 6s ekran değişimi fiyatı 180 TL, ekran değişimi süresi ise sadece 30 dakikadır. Ekran değişimi yapıldıktan sonra tekrar aynı sorunu yaşamanızı önlemek amacıyla 20 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz takılır.

Teknik servisimizde ekran tamiri işlemi nasıl yapılır detaylı bir şekilde öğrenebilmek için iPhone 6s ekran değişimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Bununla birlikte hemen aşağıda bulunan videomuz aracılığıyla, değişim işleminin nasıl gerçekleştirildiğini tüm detaylarıyla izleyebilirsiniz.

iPhone 6s Batarya Değişimi

iPhone 6s cep telefonlarında sıkça karşılaşılan bir diğer sorun ise şarjın çabuk bitmesidir. Bu sorunun sebebi bataryanın kullanım ömrünün sona ermeye başlamasından kaynaklanmaktadır. Bataryanın kullanım ömrünün sona ermesinin en büyük sebebi ise orjinal olmayan şarj aletlerinin kullanılması, cihaz tam olarak şarj olmadan şarjdan alınması, telefonun sürekli şarjda bırakılması olarak verilebilir. Kullanım ömrünün sona ermesinin yanı sıra batarya şişmesi sorunları ile de karşılaşılması mümkündür.

Yukarıda yaşanılan sorunun çözümü batarya değişiminin yapılmasıdır. iPhone 6s batarya değişimi fiyatı 150 TL’dir. Tamir süresi 45 dakikadır. Batarya değişimi yapıldıktan sonra telefonun şarj süresi günkü haline geri dönmektedir.

iPhone 6s Teknik Servisi Kadıköy

iPhone 6s cep telefonlarında yaşanılan diğer sorunlar sırası ile telefonun şarj olmaması, arka veya ön kameranın çekim kalitesinin bozulması, kasanın darbe alması sonucu zedelenmesi, dokunmatik alanın basmaması, açma kapama ve ses tuşlarının basmamasıdır. Yaşanılan problem ne olursa olsun uzman ve tecrübeli teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulur.

Adres ve Ulaşım Bilgileri Servisimize Nasıl Gelebilirsiniz

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72 Whatsapp: 0532 100 4147

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur. Tabelamız alttaki fotoğraflarda olduğu gibidir.

Teknik servisimiz, İstanbul Kadıköy Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı‘nın çıkışında sağda, Kadıköy Evlendirme Dairesi‘nin karşısında, GENPA teknik servisinin yanındadır. Kapı numarası 33‘dür. Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Finansbank ile birlikte künefecilerin sırasında E5 çıkışındadır.

ADRES: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. GSM İletişim LTD. ŞTİ. ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 653528441 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

iPhone 6s cihazınızda yaşamış olduğunuz bütün sorunlar ve çözüm yolları hakkında bilgi sahibi olabilmek için teknik servisimizi arayabilir ya da hemen aşağıda bulunan yorum alanından yazabilirsiniz. Tüm sorularınız uzman ve tecrübeli teknisyenlerimiz tarafından detaylı bir şekilde cevaplanacaktır.

Etiketler:
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.