WhatApp Destek Telefon ile Ara

iPhone 7 cam değişimi yapılır mı?

iPhone 7 cam değişimi yapılır mı?

iPhone 7 ön cam değişimi yapılır mı sorusu teknik servisimize oldukça fazla sorulan sorular arasında yer almaktadır. APPLE‘da olduğu gibi servisimizde kesinlikle ön cam değişimi yapılmaz. Komple yani iç ekran, ön cam, dokunmatik alan, dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılarak değişimi yapılır.

iPhone 7 ön cam değişimi neden yapılmamalı

Telefonunuzun camı kırıldığında gözle görülmeyen bir şekilde dokunmatik alan ve iç ekranda da hasar (çatlama, kırılma) meydana gelir. Ön cam değişimi yapıldıktan sonra kısa bir süre içerisinde bu alanlar büyümeye başlar. Ayrıca ön cam değişiminde yapılan aşırı ısıtma işlemi yine iç ekran ve dokunmatik alanda hasar meydana gelmesine sebep olur. Kullanılan camlar ekran kalitesinin değişmesine sebebiyet vermektedir.

Kısa bir süre sonra dokunmatik alanda aksamalar, iç ekranda kırılmalar meydana gelir. Tabii bunlarla birlikte tam olarak kapanamayan ekrandan arasından cihazın iç aksamına giren kir, toz ve benzeri partiküller kısa bir süre sonra cihazın kullanılamaz hale gelmesine sebep olmaktadır. Bu sebeple de ön cam değişimi yaptıranlar kısa bir süre sonra tekrar masraf ederek ekran değişimi yaptırmaktadırlar.

iPhone 7 ekran değişimi nasıl yapılır

iPhone 7 ekran değişimi alanında uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından, gerekli teknik servis ortam koşullarının sağlandığı alanda, özel üretim teknisyen ekipmanları kullanılarak yapılır.

“iPhone 7 ekran değişimi” süresi teknik servisimizde ortalama 45 dakika iken, 2 taraflı kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

 1. Komple yani iç ekran, ön cam, dokunmatik alan ve dış panelden oluşan tek parça orjinal ürün kullanılır.
 2. Bilgileriniz kesinlikle silinmez. Telefon sıfırlanmaz.
 3. Telefon ekran performansında yani dokunmatik hızı – hassasiyeti ve ekran parlaklığı – çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
 4. Ekran değişimi sonrasında cihazınız 6 ay GSM İletişim onaylı (imzalı – kaşeli) ekran garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.
 5. Garanti süresi içerisinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak APPLE teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulur.
 6. iPhone 7 ekran değişiminin ardından telefonu dilediğiniz kadar inceleme, ekran ile ilgili yaşayacağınız en ufak bir tereddütte ise ücret iadesi alma hakkınız bulunmaktadır.
 7. Ekran kırılması sorununun önüne geçebilmek için ekrana temperli kırılmaz cam koruyucu hediye olarak takılır.

iPhone 7 ekran değişimi yapılan teknik servis odamız 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulur. Periyodik bir şekilde sterilize edilir. Tamamen statik elektrikten arındırılmıştır. Onarım aşamalarında cihazınızın güvene alınabilmesi için sigortalanmıştır.

Detaylı Bilgi: Ekran değişimi hakkında detaylı bilgi için iPhone 7 ekran değişimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

iPhone ekran değişimi videosu

GSM İletişim’de iPhone ekran değişimi nasıl yapılır detaylı bir şekilde inceleme yapabilmenizi sağlamak için teknisyenlerimiz tarafından ekran değişimi yapılırken Youtube ekibimiz video kaydına alır. Kaydedilen videolar ise GSM İletişim resmi Youtube Kanalı’na yüklenir.

Mesela hemen aşağıda bulunan video aracılığı ile iPhone X ekran değişimi nasıl yapılır tüm detayları ile birlikte izleyebilirsiniz.

GSM İletişim adres bilgileri

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72 Whatsapp: 0532 100 4147

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur. Tabelamız alttaki fotoğraflarda olduğu gibidir.

Teknik servisimiz, İstanbul Kadıköy Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı‘nın çıkışında sağda, Kadıköy Evlendirme Dairesi‘nin karşısında, GENPA teknik servisinin yanındadır. Kapı numarası 33‘dür. Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Finansbank ile birlikte künefecilerin sırasında E5 çıkışındadır.

ADRES: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo gönderimi detayları

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile GSM İletişim arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir MNG Kargo şubesine giderek 500892456 ya da Yurtiçi Kargo şubesine giderek 653528441 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo ücreti 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanmaktadır. Kesinlikle herhangi bir ücret alınmaz. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tüm Yorumlar (2 Yorum)

 • Aytekin Oktay - 6 yıl önce

  Hocam zaten aklı olan cam değişimi yaptırmaz. iPhone’un orjinal ekran bulunuyor yurt dışından getiriliyor ama cam üretilmiyor ki. Telefonun özelliğini koruyan camı söküp yerine bildiğin ısıyı mısıyı algılamayan cam takıyorlar. Sonra da zaten dokunmatik basmıyor aradaki yapışkan telefon ısınınca atıyor.

 • Ahmet - 6 yıl önce

  Arkadaşlar siz siz olun cam değişimi yaptırmayın. Ben yandım sizler yanmayın. Ne dokunmatik düzen tuttu nede iyice kullanılamaz hale gelince garanti verdiler. Darbe almış ondan çalışmıyor dediler o kadar. Ahanda yazıyorum cam değişimi pişmanlıktır.

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.