WhatApp Destek Telefon ile Ara

iPhone 7 Plus Yere Düştü Camı Kırıldı

iPhone 7 Plus Yere Düştü Camı Kırıldı

iPhone 7 Plus telefonunuzun camı (ekranı) yere düşme, üzerine baskı uygulanması ya da sert bir zemine çarpma sonucunda kırılabilir, çatlayabilir. böyle bir durumda kesinlikle komple yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ekran değişimi yapılması gerekmektedir.

GSM İletişim tarafından verilen 6 ay imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte iPhone 7 Plus ekran değişimi fiyatı şu anda kampanyalı bir şekilde 250 TL‘dir. Ekran değişimi uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından tamamen sterilize edilmiş, statik elektrikten arındırılmış ve 7/24 güvenlik önlemleri ile donatılmış teknik servis odamızda cihazınıza özgü ekipmanlar kullanılarak yapılır.

iPhone 7 Plus Camı Çatladı

iPhone 7 Plus çatladığında ilk dikkat edilmesi gereken konu sadece ön cam değişimi değil komple orjinal ekran değişimi yapılması gerekliliğidir. Sadece ön cam değişimlerinde kısa süre içerisinde cam telefondan ayrılmakta ve maalesef orjinal olmadığı için telefonunuza geri dönüşü olmayan zararlar verebilmektedir.

Bu sebeplerden dolayı iPhone 7 Plus ekranı tamamen kırılsa da, sadece ön camı çatlasa da komple yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ekran değişimi yapılmalıdır. Peki ekran değişiminde dikkat edilmesi gereken diğer konular nelerdir ?

  1. iPhone 7 Plus ekran değişimi tamamen sterilize edilmiş, statik elektrikten arındırılmış ve 7/24 güvenlik kameraları ile donatılmış teknik servis odasında gerçekleştirilmelidir.
  2. Ekran değişiminde uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenleri görev almalıdır.
  3. Değişim sonrası teknisyenler tarafından tüm testler yapılmalı ve telefonunuz incelemeniz amacı ile sizlerin beğenisine sunulmalıdır.
  4. Sizler tarafından yaşanan herhangi bir beğenmeme durumu ya da tereddütte ücret iadesi hakkınız bulunmalıdır.
  5. Onay verdiğiniz taktirde ise öncelikle 30 TL kırılmaz cam koruyucu hediyeniz takılır.
  6. Son olarak ise 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartınız hazırlanarak cihazınız sizlere teslim edilir. Garanti kartınız sayesinde ekran ile ilgili yaşanılan en ufak bir sorun dahi anında çözüme kavuşturulur.

iPhone 7 Plus Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

iPhone 7 Plus ekran değişimi nasıl yapılır tüm detayları ile birlikte inceleyebilmeniz amacıyla uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından sizlere özel iPhone 7 Plus ekran değişimi videoları çekilmiştir. Hemen aşağıda bulunan video aracılığı ile iPhone 7 Plus ekran değişimi nasıl yapılır tüm detayları ile birlikte izleyebilirsiniz. Bununla birlikte hatırlatmak isteriz ki Türkiye’de iPhone 7 Plus ekran değişimi ilk defa GSM İletişim teknisyenleri tarafından yapılmıştır ve tescillenmiştir.

Adres ve Ulaşım Bilgileri Servisimize Nasıl Gelebilirsiniz

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72 Whatsapp: 0532 100 4147

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur. Tabelamız alttaki fotoğraflarda olduğu gibidir.

Teknik servisimiz, İstanbul Kadıköy Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı‘nın çıkışında sağda, Kadıköy Evlendirme Dairesi‘nin karşısında, GENPA teknik servisinin yanındadır. Kapı numarası 33‘dür. Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Finansbank ile birlikte künefecilerin sırasında E5 çıkışındadır.

ADRES: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. GSM İletişim LTD. ŞTİ. ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 653528441 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

iPhone 7 Plus camı çatladı ya da ekranı kırıldı ise ve aklınıza takılan sorular varsa hemen aşağıda bulunan yorum alanından ya da teknik servisimizi arayarak bu soruları sorabilirsiniz. Uzaman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimizce her sorunuz detaylı bir şekilde cevaplanacaktır.

Etiketler:
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.