WhatApp Destek Telefon ile Ara

iPhone 8 Plus Ekranı Kırıldı

iPhone 8 Plus Ekranı Kırıldı

iPhone 8 Plus akıllı telefonunuz ekranı çeşitli sebeplerden dolayı kırılabilir. Özellikle telefonun yere düşmesi, ekranın sert bir zemine çarpması, telefona uygulanan istemsiz baskılar, bataryanın şişmesi sonucu ekrana uyguladığı baskı ve telefonun aşırı ısınmasına rağmen kullanılmaya devam edilmesi ekran kırılmalarının ana sebepleri olarak verilebilir.

iPhone 8 ekranı kırıldığında ise yaşanılan bu sorunun tek çözüm yolu ekran değişiminin yapılmasıdır. Ekran onarımında ise hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz maddelere dikkat edilmesi cihazınızın gelecekteki sağlığı ve sorunsuz bir şekilde telefonunuzu kullanabilmeniz için çok önemlidir.

 1. Kırık ekran değişimi profesyonel bir APPLE teknisyeni tarafından yapılmalıdır.
 2. Onarım süreçlerinin gerçekleştirildiği teknik servis odası gerekli tüm koşulları sağlamalıdır.
 3. Orjinal ürün kullanılmalıdır.
 4. Sizler için önemli olan bilgiler silinmemelidir.
 5. Telefonunuz kesinlikle ekran garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilmelidir.

Yukarıda özet bir şekilde nelere dikkat etmeniz gerektiğinden bahsettik. Şimdi dilerseniz teknik servisimiz iPhone 8 ekran değişimi nasıl yapılıyor tüm detayları ile birlikte sizlerle paylaşalım.

iPhone 8 Plus ekran değişimi nasıl yapılır ?

iPhone 8 Plus ekran değişimi alanında uzmanlaşmış ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından, özel üretim teknisyen ekipmanları ve orjinal ürün kullanılarak yapılmaktadır. Teknik servisimize gelerek ya da kargo gönderimi hizmetimizden faydalanarak onarım işlemlerinin gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz. Servisimiz ekran değişimi için gerekli tüm koşulları sağlamaktadır.

 1. Komple yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılır.
 2. Telefonunuz kesinlikle sıfırlanmaz. Bu sayede bilgileriniz silinmez. Her şey olduğu gibi kalır.
 3. Ekran değişimi süresi teknik servis adresimize geldiğiniz taktirde ortalama 30 dakika (yoğunluğa göre 1 saati bulabilir), 2 taraflı kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise sadece 3 (üç) iş günüdür.
 4. Telefon ekran kalitesi ilk günkü haline geri döner.
 5. En çok merak edilen konulardan bir tanesi olan dokunmatik hızı/hassasiyeti ve ekran parlaklığı/çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
 6. iPhone 8 Plus ekran değişimi öncesinde kullanılacak ürünü, ekran değişimi sonrasında ise cihazınızı dilediğiniz kadar test etmenize izin verilir. Herhangi bir beğenmeme durumu ya da tereddütte ücret iadesi alma hakkınız bulunmaktadır.
 7. Ekranın tekrar kırılmasını ya da ön camın çatlamasını engellemek amacıyla 20 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz ücretsiz bir şekilde telefonunuza takılır.

iPhone 8 Plus kırık ekran değişimi tamamlandıktan sonra ise 6 ay GSM İletişim onaylı (imzalı ve kaşelidir) ekran garanti kartınız hazır bir şekilde telefonunuz sizlere teslim edilir. Ekran garanti kartınız olması sebebi ile, garanti süresi içerisinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik ve donanımsal sorunlar ücretsiz bir şekilde APPLE teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulur. Yani garanti kartınız sizlerin güvencesidir.

Detaylı bilgi için bakınız: iPhone 8 Plus Ekran Değişimi

iPhone 8 Plus ekran değişimi yapılan ortam ve onarım videosu nasıldır ?

iPhone 8 Plus ekran tamiri gerekli tüm servis koşullarının sağlandığı ortamda yapılır. Ekran değişimi yapılan servis odamız periyodik bir şekilde sterilize edilmektedir. Tamamen statik elektrikten arındırıldığı gibi teknisyenlerimiz ani akım oluşumunu engellemek için ek önlem olarak statik elektrikten arındırıcı bileklik de takmaktadırlar. Teknik servis odası 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulduğu gibi özel olarak sigortalanmıştır. Yani bu odada cihaz ile ilgili yaşanılacak en ufak bir sorun dahi sigorta kapmasında karşılanır.

iPhone 8 Plus ekranı kırıldı ve değişiminin servisimizde nasıl yapıldığını merak mı ediyorsunuz ? O halde teknisyenlerimiz tarafından çekilerek Youtube ekibimiz tarafından GSM İletişim resmi Youtube kanalına yüklenen iPhone 8 Plus ekran değişimi süreçlerini hemen aşağıda bulunan videomuz aracılığı ile izleyebilirsiniz.

iPhone 8 Plus teknik servisinde parça değişim fiyatları nelerdir ?

iPhone teknik servisi GSM İletişim’de sadece ekran değişimi değil, diğer tüm parçaların değişim işlemleri de yapılmaktadır. Aşağıda bulunan tabloda değiştirilen parçalar ve karşılarında değişim fiyatları bulunmaktadır. Tabloda ücret yazmıyor ise servisimizi arayarak ya da yorum alanından yazarak stok açılıp açılamayacağını ve değişim ücretini öğrenebilirsiniz.

iPhone 8 Plus Teknik Servis OnarımıDeğişim Fiyatı
iPhone 8 Plus Ekran Değişimi300 TL
iPhone 8 Plus Kasa DeğişimiSorunuz
iPhone 8 Plus Batarya DeğişimiSorunuz
iPhone 8 Plus Power Tuşu DeğişimiSorunuz
iPhone 8 Plus Ses Tuşu DeğişimiSorunuz
iPhone 8 Plus Arka Kamera DeğişimiSorunuz
iPhone 8 Plus Ön Kamera DeğişimiSorunuz
iPhone 8 Plus Sensör DeğişimiSorunuz
iPhone 8 Plus Kulaklık Soketi DeğişimiSorunuz
iPhone 8 Plus Şarj Soketi DeğişimiSorunuz
iPhone 8 Plus Mikrofon Soketi DeğişimiSorunuz
iPhone 8 Plus Hoparlör DeğişimiSorunuz

Teknik servisimize nasıl gelebilirsiniz ?

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72 Whatsapp: 0532 100 4147

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur. Tabelamız alttaki fotoğraflarda olduğu gibidir.

Teknik servisimiz, İstanbul Kadıköy Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı‘nın çıkışında sağda, Kadıköy Evlendirme Dairesi‘nin karşısında, GENPA teknik servisinin yanındadır. Kapı numarası 33‘dür. Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Finansbank ile birlikte künefecilerin sırasında E5 çıkışındadır.

ADRES: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo gönderimi nasıl yapılır ?

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile GSM İletişim arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir MNG Kargo şubesine giderek 500892456 ya da Yurtiçi Kargo şubesine giderek 653528441 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo ücreti 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanmaktadır. Kesinlikle herhangi bir ücret alınmaz. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

iPhone 8 Plus ekranı kırıldı, garanti kapsamına girer mi ?

2018 yılında teknik servisimiz aranarak bizlere en sık sorulan iki tanesi “iPhone 8 Plus ekranı kırıldı garanti kapsamına girer mi?”, “iPhone 8 Plus ön camı çatladı garanti karşılar mı?” sorularıdır. Telefon üreticileri tarafından yaşanılan her iki sorun tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edildiği için garanti kapsamı dışında kalmaktadır. Bununla birlikte sıvı teması, ekranın darbe alması sonucu yaşanan hasarlar (Örneğin dokunmatik alanın basmıyor, çalışmıyor olması)’da garanti kapsamı dışında kalan durumlardır.

iPhone 8 Plus ekranı kırıldı ama kaskom var, karşılar mı ?

Telefonunuzu alırken kaskosunu da yaptırdı iseniz eğer mutlaka ilk olarak olarak kasko sözleşmenizi inceleyiniz ve sözleşme maddeleri arasında ekran hasarlarının sigorta kapsamında olup olmadığına bakınız. Dahil ise kasko sayesinde ücretsiz bir şekilde ekran değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Etiketler:
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.