WhatApp Destek Telefon ile Ara

iPhone Ekranı Kırıldı İçindekileri Nasıl Alırım

iPhone Ekranı Kırıldı İçindekileri Nasıl Alırım

iPhone ekranı kırıldı içindekileri nasıl alırım sorusu iPhone kullanıcıları tarafından teknik servisimize en çok sorulan sorulardan bir tanesidir. Öncelikle içiniz rahat olsun. Sadece ekran değişimi yapılarak hem telefonunuzu sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edebilir hem de tüm bilgileriniz ekran kırılması yaşanmadan önceki hali ile kalır.

Makalemize devam etmeden önce de hatırlatmak isteriz ki ekranınız kırıldıktan sonra telefonunuzu kullanmak istemiyorsanız ve yeni bir iPhone cep telefonu alacaksanız eğer, APPLE‘da yedekleme işlemlerinizi yaptıysanız yeni cihazınıza, yeni bilgileriniz ile girdiğinizde bu yedeklerin alınmasını sağlayabilirsiniz.

iPhone Ekranı Kırıldı Bilgilerimi Nasıl Alırım

GSM İletişim iPhone ekran değişiminde Türkiye rekorunu elinde bulunduran ve aynı zamanda tamamen sterilie edilmiş, statik elektrikten arındırılmış ve 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulan teknik servis odasında hizmet veren bir teknik servistir. iPhone ekran değişimi uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından cihazınıza özgü ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır.

iPhone ekranı kırıldıktan sonra bir çok kullanıcı bilgilerinin silindiğini zanneder. Tam bu noktada devreye girmek istiyoruz. Teknik servisimizde yapılan ekran değişiminin ardından kesinlikle bilgileriniz silinmez. Yani rehber, uygulama, fotoğraf, video, notlar ve benzeri tüm verileriniz olduğu gibi kalır. Aynı telefonunuzun ekranı kırılmadan önce olduğu gibi. Hem telefonunuzu sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz hem de bilgileriniz olduğu gibi kalır.

iPhone Ekran Değişimi Fiyat Listesi

iPhone ekran değişimi fiyat listesi hemen aşağıda detaylı bir şekilde tablolar halinde paylaşılmıştır. Ama öncesinde teknik servisimizde ekran değişimi nasıl yapılır dilerseniz detaylı bir şekilde anlatalım ve bir örnek videomuz ile birlikte sizlere gösterelim.

  1. iPhone ekran değişimi uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından tamamen sterilize edilmiş, statik elektrikten arındırılmış ve 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulan teknik servis odamızda özel ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır.
  2. Teknik servisimize geldiğinizde ekran değişimi süresi 30 dakika, 2 taraflı kargo hizmetimizden faydalanıldığı taktirde ise bu süre 3 (üç) iş günüdür.
  3. Ekran değişimi aşamalarında kesinlikle bilgileriniz silinmez (sizler için en önemli olan konu), bilgilerinizin silinmeyeceğinin garantisi verilir
  4. Telefon performansında yani dokunmatik hızı/hassasiyeti ve ekran parlaklığında herhangi bir değişim yaşanmaz
  5. Komple yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılır. Bu sayede cihazınız 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.
  6. Ekran kırılması ve ön cam çatlaması sorunları ile tekrar karşılaşmamanız amacıyla 30 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz ücretsiz olarak takılmaktadır.
iPhone 7 Plus Ekran Değişimi Videosu

Hemen aşağıda uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından çekilen iPhone 7 Plus ekran değişimi videomuzu tüm detayları ile birlikte izleyebilirsiniz. Aynı zamanda Youtube kanalımızda bulunan 200’ün üzerinde videomuza da göz atabilirsiniz.

Adres ve Ulaşım Bilgileri Servisimize Nasıl Gelebilirsiniz

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72 Whatsapp: 0532 100 4147

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur. Tabelamız alttaki fotoğraflarda olduğu gibidir.

Teknik servisimiz, İstanbul Kadıköy Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı‘nın çıkışında sağda, Kadıköy Evlendirme Dairesi‘nin karşısında, GENPA teknik servisinin yanındadır. Kapı numarası 33‘dür. Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Finansbank ile birlikte künefecilerin sırasında E5 çıkışındadır.

ADRES: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. GSM İletişim LTD. ŞTİ. ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 653528441 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

iPhone ekranım kırıldı içindekileri nasıl alırım sorunuz hakkında sizleri detaylı bir şekilde bilgilendirmeye çalıştık. Mutlaka sormak istediğiniz sorular vardır. Hemen aşağıda bulunan yorum alanı aracılığı ile ya da teknik servisimizi arayarak bu soruları sorabilir uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından detaylı bir şekilde cevaplandırılmalarını sağlayabilirsiniz.

Etiketler:
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.