WhatApp Destek Telefon ile Ara

iPhone Kasası eğildi, Yamuldu, Ezildi

iPhone Kasası eğildi, Yamuldu, Ezildi

iPhone akıllı telefonlarında sıkça karşılaştığımız sorunlardan bir tanesi de kasa ezilmesidir. Alınan darbeler, telefonun kasasına uygulanan baskı, cihaz arka cepte iken üzerine oturulması, yere düşme, sert bir zemine çarpma bu sorunu tetikleyen faktörlerdir. Kullanıcıların sıkça yaptığı aramalar ise;

  1. iPhone kasası eğildi,
  2. iPhone kasası yıprandı,
  3. iPhone kasası çizildi,
  4. iPhone kasası yamuldu,
  5. iPhone kasası ezildi olarak verilebilir.

Bazı ezilmeler uzman bir teknisyen tarafından gerekli müdahaleler ile düzeltilebilir ancak bir süre sonra eğilen kısımdan başlayan çatlak – kırıklar oluşabilecektir. Bu sebeple kullanıcıların tercihi genelde kasa değişimidir.

iPhone kasa ezilmesi sorunu çözümü

iPhone kasa ezilmesi sorunu dilediğiniz taktirde alanında uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından kasa değişimi yapılarak çözülmektedir. Gerekli teknik servis ortam koşullarının sağlandığı odada, özel teknisyen ekipmanları ve orjinal ürün kullanılarak değişim yapılmaktadır.

iPhone kasa değişimi süresi servisimize gelindiğinde ortalama 1 saat iken 2 taraflı kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

  1. Orjinal metal kasa kullanılır.
  2. Telefon sıfırlanmaz, bilgiler silinmez.
  3. Eski kasa üzerinde IMEI yazdığı için imha edilir. Dilerseniz kasa sizlere teslim edilmektedir.
  4. Telefonunuz 6 ay GSM İletişim onaylı (imzalı & kaşeli) kasa garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir. Bu sayede kasa ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

iPhone kasa değişimi nasıl yapılır

Hasar görmüş iPhone kasası periyodik bir şekilde sterilize edilen, tamamen statik elektrikten arındırılmış, 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulan teknik servis odamızda özel teknisyen ekipmanları kullanılarak yapılmaktadır. Servisimizde kasa değişimi nasıl yapılır detaylı bir şekilde incelemenizi sağlamak amacıyla özel olarak video çekimleri gerçekleştirilir.

Hemen aşağıda bulunan ve GSM İletişim resmi Youtube kanalına yüklenen videomuz sayesinde iPhone 6 Plus kasa değişimi nasıl yapılır tüm detayları ile birlikte izleyebilirsiniz.

iPhone kasa değişimi fiyat listesi

iPhone akıllı telefonlarının kasa değişim ücretleri kullanmakta olduğunuz modele göre değişiklik göstermektedir. Hemen aşağıda bulunan tabloda kasa değişimi fiyatları paylaşılmıştır.

YAPILAN İŞLEMDEĞİŞİM FİYATI
iPhone X kasa değişimiSorunuz
iPhone 8 Plus kasa değişimiSorunuz
iPhone 8 kasa değişimiSorunuz
iPhone 7 Plus kasa değişimi350 TL
iPhone 7 kasa değişimi300 TL
iPhone 6s Plus kasa değişimi300 TL
iPhone 6s kasa değişimi250 TL
iPhone 6 Plus kasa değişimi280 TL
iPhone 6 kasa değişimi200 TL
iPhone SE kasa değişimi200 TL
iPhone 5S kasa değişimi130 TL
iPhone 5C kasa değişimi130 TL
iPhone 5 kasa değişimi130 TL
iPhone 4S kasa değişimi80 TL
iPhone 4 kasa değişimi80 TL

GSM İletişim adres bilgileri

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72 Whatsapp: 0532 100 4147

Teknik servisimiz, İstanbul Kadıköy Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı‘nın çıkışında sağda, Kadıköy Evlendirme Dairesi‘nin karşısında, GENPA teknik servisinin yanındadır. Kapı numarası 33‘dür. Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Finansbank ile birlikte künefecilerin sırasında E5 çıkışındadır.

ADRES: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo gönderimi detayları

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile GSM İletişim arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir MNG Kargo şubesine giderek 500892456 ya da Yurtiçi Kargo şubesine giderek 653528441 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo ücreti 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanmaktadır. Kesinlikle herhangi bir ücret alınmaz. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.