WhatApp Destek Telefon ile Ara

iPhone Kulaklık Modunda Takılı Kaldı

iPhone Kulaklık Modunda Takılı Kaldı

iPhone akıllı telefonunuz kulaklık modunda takılı kaldı ise bunun sebebi kulaklık soketinin oksitlenmesi ya da içerisinde kulaklığın takılı görünmesine sebep olan parçacıkların kalmasından kaynaklıdır. Oksitlenme yaşandığında çözüm yolu kulaklık soketi değişimidir. Teknisyen müdahalesi gerekir. Herhangi bir parçacık (elbise pamuğu, kir, toz) var ise de yaşanılan bu sorun sizler tarafından çözülebilir.

Oksitlenmenin sebebi sıvı – nem temasıdır. Tıkanmanın sebebi ise genelde telefonun cepte iken elbiseden ayrılan pamuğun ya da zamanla toz parçacıklarının kulaklık soketine girmesidir. İkinci sorun herhangi bir kürdan yardımı ile kulaklık soketi dişlilerine zarar vermeden çıkarılabilir.

iPhone’un kulaklık modunda kalması sorunu çözümü

Kulaklık tıkandığında sizler tarafından yapılabilen işlemi paylaşmıştık. Kulaklık soketi oksitlendiğinde ise profesyonel bir APPLE teknisyeni tarafından kulaklık soketi değişimi yapılması gerekir. GSM İletişim‘de kulaklık soketi değişimi alanında uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından, gerekli teknik servis ortam koşullarının sağlandığı ortamda, özel üretim teknisyen ekipmanları kullanılarak yapılır.

iPhone kulaklık soketi değişim süresi servisimize gelindiğinde ortalama 45 dakikadır. Bu süre 2 taraflı kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

  1. Kulaklık soketi değişiminde telefon modeline uygun orjinal ürün kullanılır.
  2. Kulaklığın takılı kalma sorunu tamamen ortadan kalkar.
  3. Kulaklık takılı değil iken diğer işlevler sorunsuz bir şekilde çalışır.
  4. Onarım aşamalarında telefon sıfırlanmaz. Bilgileriniz silinmez.
  5. Dilediğiniz kadar ilgili parçayı inceleyebilir.
  6. Herhangi bir tereddütte ücret iadesi hakkınız bulunmaktadır.
  7. Onay verdiğinizde, telefonunuz 6 ay GSM İletişim kulaklık soketi garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.

Kulaklık soketi garanti kartınız sayesinde, garanti süresi içerisinde, kullanıcı hatası (darbe, oksitlenme gibi) dışında kulaklık soketinde karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak APPLE teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulur.

iPhone’un kulaklık soketi değişimi 2018 fiyat listesi

iPhone kulaklık soketi değişimi fiyat listesi hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz tabloda modellerine göre detaylı bir şekilde paylaşılmıştır. Sol sütundan telefon modelini, hemen karşısındaki sağ kısımdan ise kulaklık soketi değişim fiyatını öğrenebilirsiniz.

YAPILAN İŞLEMDEĞİŞİM FİYATI
iPhone X Kulaklık Soketi DeğişimiSorunuz
iPhone 8 Plus Kulaklık Soketi DeğişimiSorunuz
iPhone 8 Kulaklık Soketi DeğişimiSorunuz
iPhone 7 Plus Kulaklık Soketi Değişimi150 TL
iPhone 7 Kulaklık Soketi Değişimi150 TL
iPhone 6s Plus Kulaklık Soketi Değişimi150 TL
iPhone 6s Kulaklık Soketi Değişimi120 TL
iPhone 6 Plus Kulaklık Soketi Değişimi120 TL
iPhone 6 Kulaklık Soketi Değişimi100 TL
iPhone SE Kulaklık Soketi Değişimi100 TL
iPhone 5S Kulaklık Soketi Değişimi70 TL
iPhone 5C Kulaklık Soketi Değişimi70 TL
iPhone 5 Kulaklık Soketi Değişimi70 TL
iPhone 4S Kulaklık Soketi Değişimi50 TL
iPhone 4 Kulaklık Soketi Değişimi50 TL

iPhone parça değişimi nasıl yapılır

Teknik servisimizde, arızalanmış olan parçaların değişimi nasıl yapılıyor detaylı bir şekilde incelemenize sunmak için teknisyenlerimiz tarafından yapılan onarımlar vido kaydına alınır ve GSM İletişim resmi Youtube kanalımıza yüklenir.

Mesela hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz video sayesinde iPhone 6 wifi anteni değişimi nasıl yapılır tüm detayları ile birlikte izleyebilirsiniz.

GSM İletişim adres bilgileri

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72 Whatsapp: 0532 100 4147

Teknik servisimiz, İstanbul Kadıköy Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı‘nın çıkışında sağda, Kadıköy Evlendirme Dairesi‘nin karşısında, GENPA teknik servisinin yanındadır. Kapı numarası 33‘dür. Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Finansbank ile birlikte künefecilerin sırasında E5 çıkışındadır.

ADRES: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo gönderimi detayları

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile GSM İletişim arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir MNG Kargo şubesine giderek 500892456 ya da Yurtiçi Kargo şubesine giderek 653528441 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo ücreti 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanmaktadır. Kesinlikle herhangi bir ücret alınmaz. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.