WhatApp Destek Telefon ile Ara

iPhone Şarj Alıyor Ama Açılmıyor

iPhone Şarj Alıyor Ama Açılmıyor

iPhone akıllı telefonunuz şarj alıyor gibi gözüküyor ama açılmıyor ise bu sorun genellikle şarj entegresinin yani U2 entegresinin arızalanmasından kaynaklanmaktadır. Çözüm yolu ise profesyonel bir APPLE teknisyeni tarafından değişiminin yapılmasıdır.

U2 yani şarj entegresi telefonun anakartına bağlı bir parçadır. Bu parça aşırı ısınma, alınan darbeler, kısa devre ve benzeri sebepler ile işlevini yerine getirememeye başlar.

iPhone Şarj Alıyor Gözüküyor Ama Açılmıyor

iPhone telefonunuza şarja taktığınızda şarj alıyormuş gibi görünmesine rağmen şarj almıyor, bataryası bittiği zaman tekrar açılamıyor ve hangi tuşa basarsanız basın tepki vermiyor ise bunun sebebi bataryanın şarj olamaması sebebi ile şarjının tamamen bitmesidir. Telefonun tekrar şarj alabilmesini sağlayabilmek için şarj entegresi değişiminin yapılması gerekir.

Bu makalemizde iPhone şarj entegresi değişimi nasıl yapılır ve fiyatlandırması sizlerle paylaşılacaktır.

iPhone Şarj Entegresi (U2 Entegresi) Değişimi

iPhone şarj entegresi değişimi alanında uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından, gerekli tüm servis koşullarının sağlandığı ortamda, özel teknisyen ekipmanları kullanılarak yapılmaktadır.

  1. Şarj entegresi değişim süresi servisimizde ortalama 1 saat, 2 taraflı kargo gönderiminde ise 3 (üç) iş günüdür.
  2. U2 entegresi değişimi sonrasında telefonunuz sorunsuz bir şekilde şarj almaya devam etme ve açılmaktadır.
  3. Servisimizde orjinal ürün kullanılmaktadır.
  4. Değişim süreçlerinde kesinlikle telefonunuz sıfırlanmaz. Yani cihazınızı açtığınızda bilgileriniz olduğu gibi kalacaktır.

iPhone şarj entegresi değişimi sonrasında cihazınız GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile sizlere teslim edilmektedir. Garanti süresi içerisinde şarj entegresi ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan sorunlar ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

iPhone Şarj Entegresi Değişim Fiyatı

iPhone şarj alıyor gibi görünmekte ama batarya dolmuyor sorunun çözüm yolu olan şarj entegresi değişim fiyat listesi hemen aşağıda tablolu bir şekilde paylaşılmıştır. Teknik servisimizde aşağıdaki modellerin şarj entegresi değişimi yapılabilmektedir. Sahip olduğunuz iPhone akıllı telefon modelinin şarj entegresi değişiminin yapılıp yapılamayacağını (stok açılıp açılamayacağını) öğrenebilmek için teknik servisimizi arayabilir ya da yorum alanından yazbailirsiniz.

YAPILAN DEĞİŞİMFİYATI
iPhone 5 Şarj Entegresi (U2) Değişimi150 TL
iPhone 5S Şarj Entegresi (U2) Değişimi150 TL
iPhone 6 Şarj Entegresi (U2) Değişimi250 TL
iPhone 6S Şarj Entegresi (U2) Değişimi250 TL
iPhone 7 Şarj Entegresi (U2) Değişimi300 TL
iPhone 7 Plus Şarj Entegresi (U2) Değişimi400 TL

iPhone Parça Değişimi Nasıl Yapılır

GSM İletişim teknik servis odasında iPhone parça değişimi nasıl yapılır detaylı bir şekilde incelemek isterseniz eğer örnek olarak hemen aşağıda bulunan iPhone X ekran değişimi videomuzu izleyebilirsiniz. Aynı zamanda GSM İletişim Youtube kanalı aracılığı ile diğer videolarımızı da inceleyebilirsiniz.

Adres ve Ulaşım Bilgileri Servisimize Nasıl Gelebilirsiniz

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72 Whatsapp: 0532 100 4147

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur. Tabelamız alttaki fotoğraflarda olduğu gibidir.

Teknik servisimiz, İstanbul Kadıköy Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı‘nın çıkışında sağda, Kadıköy Evlendirme Dairesi‘nin karşısında, GENPA teknik servisinin yanındadır. Kapı numarası 33‘dür. Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Finansbank ile birlikte künefecilerin sırasında E5 çıkışındadır.

ADRES: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile GSM İletişim arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir MNG Kargo şubesine giderek 500892456 ya da Yurtiçi Kargo şubesine giderek 653528441 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo ücreti 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanmaktadır. Kesinlikle herhangi bir ücret alınmaz. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler:
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.