WhatApp Destek Telefon ile Ara

iPhone X Ekranı Kırıldı, Camı Çatladı

iPhone X Ekranı Kırıldı, Camı Çatladı

iPhone X ekranı yere düşme sonucu kırılabilir, sert bir zemine çarpması sebebi ile ön camı çatlayabilir, alınan darbeler sonrasında ise iç ekran kırılabilir ve ekrana görüntü gelmeyebilir. Tüm bunlarla birlikte dokunmatik alanın bir kısmı ya da tamamı basmayabilir. Böyle bir durumda ekran değişimi yapılması gerekir. iPhone X ekran değişiminde;

  1. Değişim yapılan ortam tüm koşulları sağlamalıdır,
  2. Ekran değişimi profesyonel APPLE teknisyenleri tarafından yapılmalıdır,
  3. Orjinal ürün kullanılmalıdır,
  4. Telefonunuz kesinlikle ekran garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilmelidir.

GSM İletişim‘de iPhone X ekran değişimi nasıl yapılıyor hemen aşağıda yazılı ve videolu bir şekilde anlatılmıştır.

iPhone X Ekran Değişimi

GSM İletişim’de iPhone X ekran değişimi alanında uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından özel olarak üretilmiş ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır. Ekran değişimi fiyatı 2200 TL olup değişim süresi servisimize geldiğiniz taktirde ortalama 30 dakikadır. Bu süre 2 taraflı kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığı taktirde ise 3 (üç) iş günüdür.

iPhone X ekran değişiminin yapıldığı teknik servis odamız periyodik bir şekilde sterilize edilmektedir. Tamamen statik elektrikten arındırılmıştır ve 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulmaktadır. Sigortalı olduğu için cihazınız servisimize girdiği anda sigortalanmış olur.

  1. Ekran değişimi telefonunuz sıfırlanmaz ve bilgileriniz olduğu gibi kalır, silinmez.
  2. Komple yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılır.
  3. Telefon ekran kalitesi ilk günkü haline geri döndüğü gibi ekran performansında yani dokunmatik hızı/hassasiyeti ve ekran parlaklığı/çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
  4. Ekran değişimi sonrasında cihazınız teknisyen test onay formundan geçtikten sonra incelemeniz amacıyla sizlerin beğenisine sunulur. Yaşayacağınız en ufak bir tereddütte ücret iadesi alma hakkınız bulunmaktadır.
  5. Ekran kırılması sorununun tekrar yaşanmasının önüne geçebilmek amacıyla kırılmaz cam koruyucu hediyeniz ücretsiz olarak cihazınıza takılır.

iPhone X ekran değişimi sonrasında telefonunuz 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilmektedir. Garanti kartınızın olması sebebi ile ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik ve donanımsal sorun ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

iPhone X Ekran Değişimi Videosu

iPhone X akıllı telefonunuzun ekranı kırıldı ve değişimi teknik servisimizde nasıl yapılıyor daha detaylı bir şekilde inceleyebilmeniz sağlamak amacıyla APPLE teknisyenlerimiz tarafından çekilmiş olan iPhone X ekran değişimi videosu GSM İletişim resmi Youtube kanalına yüklenmiştir. Türkiye’de bir ilk olan bu videoyu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Adres ve Ulaşım Bilgileri Servisimize Nasıl Gelebilirsiniz

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72 Whatsapp: 0532 100 4147

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur. Tabelamız alttaki fotoğraflarda olduğu gibidir.

Teknik servisimiz, İstanbul Kadıköy Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı‘nın çıkışında sağda, Kadıköy Evlendirme Dairesi‘nin karşısında, GENPA teknik servisinin yanındadır. Kapı numarası 33‘dür. Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Finansbank ile birlikte künefecilerin sırasında E5 çıkışındadır.

ADRES: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile GSM İletişim arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir MNG Kargo şubesine giderek 500892456 ya da Yurtiçi Kargo şubesine giderek 653528441 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo ücreti 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanmaktadır. Kesinlikle herhangi bir ücret alınmaz. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

iPhone X Ekranı Kırıldı Garanti Kapsamına Girer Mi ?

Ekran kırılmaları telefon üreticileri tarafından tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edilir. Bu sebeple iPhone X ekran kırılması garanti kapsamı dışında kalmaktadır. Ancak bazı kullanıcılar telefonu alırken kaskosunu da yaptırmaktadır. Eğer kaskonuz var ise mutlaka kasko firmanız ile iletişime geçiniz. Ücretsiz bir şekilde ekran değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Etiketler:
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.