WhatApp Destek Telefon ile Ara

iPhone X Teknik Servisi

iPhone X Teknik Servisi

iPhone X teknik servisi GSM İletişim’de akıllı telefonunuzda yaşamış olduğunuz sorunlarınızın alanında uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından hızlı ve sorunsuz bir şekilde çözüme kavuşturulmasını sağlayabilirsiniz. Teknik servisimizi gerekli tüm koşulları sağlamaktadır.

  1. Tamamen statik elektrikten arındırılmıştır.
  2. Periyodik bir şekilde sterilize edilmektedir.
  3. 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulur.
  4. Teknisyenlerimiz ek önlem olarak statik elektrikten arındırıcı bileklik takarlar.
  5. Teknik servis odamız sigortalıdır bu sayede cihazınız servisimize girdiği anda sigortalanmış olau.r

GSM İletişim‘de yapılan tüm parça değişimi ve tamir işlemleri sonrasında telefonunuz 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir. Bu sayede kullanıcı hatası dışında yaşanılan teknik ve donanımsal sorunlar ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

iPhone X Parça Değişimi Nasıl Yapılır

iPhone X parça değişimi profesyonel APPLE teknisyenlerimiz tarafından cihazınıza özgü ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır. Teknik servisimizde değişim süreleri ortalama 30 dakika, 2 taraflı kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise bu süre 3 (üç) iş günüdür.

  1. Orjinal ürün kullanılmaktadır.
  2. Değişim süreçlerinde cihazınız sıfırlanmaz ve bilgileriniz silinmez.
  3. Telefon performansında herhangi bir değişim yaşanmaz.
  4. Değiştirilen parça ilk günkü haline geri döner.

Teknik servisimizde APPLE iPhone parça değişimi nasıl yapılıyor daha yakından incelemek isterseniz eğer örnek olarak hemen aşağıda bulunan iPhone 8 Plus ekran değişimi videomuzu izleyebilirsiniz.

Adres ve Ulaşım Bilgileri Servisimize Nasıl Gelebilirsiniz

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72 Whatsapp: 0532 100 4147

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur. Tabelamız alttaki fotoğraflarda olduğu gibidir.

Teknik servisimiz, İstanbul Kadıköy Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı‘nın çıkışında sağda, Kadıköy Evlendirme Dairesi‘nin karşısında, GENPA teknik servisinin yanındadır. Kapı numarası 33‘dür. Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Finansbank ile birlikte künefecilerin sırasında E5 çıkışındadır.

ADRES: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. GSM İletişim ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 653528441 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan iPhone X cihazınızdaki sorun uzman APPLE teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde çözüme kavuşturularak sizlere geri gönderimi sağlanır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

iPhone X teknik servisi ve akıllı telefon tamiri hizmeti veren teknik servisimizde cihazınızda yaşamış olduğunuz tüm sorunların çözüme kavuşturulmasını sağlayabilirsiniz.

iPhone X Ekran Değişimi

iPhone X Kasa Değişimi

Yukarıdaki bağlantılar ile iPhone X ekran ve kasa değişimi nasıl yapılır ve diğer tüm detaylar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Etiketler:
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.