WhatApp Destek Telefon ile Ara

Kadıköy Apple iPad iPhone Teknik Servisi

Kadıköy Apple iPad iPhone Teknik Servisi

Kadıköy Apple iPad ve iPhone teknik servisi GSM İletişim’de tablet/telefon ekran değişimi ve cep telefonu tamiri hizmetleri verilmektedir. iPhone cep telefonunuzun veya iPad tabletinizin modeli ne olursa olsun, uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından ekran değişimi hizmeti sunulmaktadır. Bununla birlikte iPhone cihazlarınızda yaşamış olduğunuz bütün sorunlar çözüme kavuşturulur.

iPhone ve iPad ekran değişimi ve aynı zamanda iPhone cep telefonu tamirinde Türkiye rekorunu elinde bulunduran GSM İletişim’de değişim ve tamir tamir işlemleri, tamamen sterilize edilmiş, statik elektrikten arındırılmış ve aynı zamanda 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulmakta olan teknik servis odamızda, cihazınıza uygun ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır.

Kadıköy iPhone Teknik Servisi
Kadıköy iPhone Teknik Servisi

Kadıköy iPhone Teknik Servisi

iPhone cep telefonu modeliniz ne olursa olsun (iPhone 4, iPhone 4s, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus) GSM İletişim uzman teknisyenleri tarafından ekran değişimi ve cep telefonu tamiri hizmetleri verilmektedir. Telefonunuzun ekranı mı kırıldı, ön camı mı çatladı, dokunmatiğin bir kısmı ya da tamamı basmıyor mu ya da ekrana hiç görüntü gelmiyor mu ? O halde ekran değişimi yapılması gerekmektedir. Uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından iPhone ekran değişimi sadece 30 dakika içerisinde yapılmaktadır. Ekran değişiminde dikkat edilen konuları sıralamak gerekirse;

  1. iPhone ekran değişimi, uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından, tamamen sterilize edilmiş, statik elektrikten arındırılmış ve aynı zamanda 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulan teknik servis odamızda, cihazınıza özgü ekipmanlar kullanılarak yapılır.
  2. Ekran değişiminde kesinlikle komple yani ön cam + dokunmatik alan + iç ekran + dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılır. Cihazınızı kısa süre içerisinde kullanılamaz hale getiren ve geri dönüşü olmayan hasarlara sebebiyet veren ön cam değişimi kesinlikle yapılmamaktadır.
  3. Kullanıcıların en çok dikkat ettiği şey telefonlarında bulunan bilgileridir. iPhone teknik servisimizde yapılan ekran değişimleri sonrasında kesinlikle bilgileriniz silinmez. Tüm uygulamalar, mesajlar, rehber, fotoğraflar ve benzeri veriler olduğu gibi kalır.
  4. Ekran değişimi sonrasında cihazınızı, ekran değişimi öncesinde ise akılacak olan ekranı dilediğiniz kadar incelemenize izin verilir. Yaşayacağınız en ufak bir tereddütte dahi ücret iadesi hakkınız bulunmaktadır.
  5. iPhone ekran değişiminin ardından cihaz performansında kesinlikle herhangi bir değişim yaşanmaz. Telefonunuzun dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığında herhangi bir değişiklik olmaz. Aksine ekran değişimi aşamalarında telefon içerisinde biriken toz, kir, ve benzeri partiküllerin temizliği yapıldığı için performans artışları gözlenir.
  6. Son olarak ise cihazınız 6 ay teknik servis garanti kartınız ile birlikte sizlere sunulur. Garanti kartınız sayesinde ekranınız ile ilgili yaşayacağınız en ufak bir sorun dahi anında çözüme kavuşturulur.
  7. Teknik servisimizde yapılan her ekran değişiminin ardından ise ekran kırılması ya da ön cam çatlaması sorununu önlemek amacı ile kırılmaz cam koruyucu hediyeniz takılmaktadır.

Kadıköy iPhone Cep Telefonu Tamiri

iPhone cep telefonu kullanıcıların yaşamış olduğu sorun sadece ekran kırılması ile kısıtlı değildir. Ön ya da arka kameranın çalışmaması, bataryanın şişmesi veya batarya ömrünün sonra ermesi, şarjın hızlı bir şekilde tükenmesi, kasada yaşanan ezilmeler, şarj soketinin arızalanması sonucu telefonun şarj olmaması, karşı tarafa ses gitmemesi, kulaklık soketinin çalışmaması, hoparlörden ses gelmemesi, telefonun wifisinin çekmemesi, sim kartın okumaması, cihazın açılmaması veya APPLE logosunda takılı kalması, sim kartın okumaması, açma/kapama veya ses tuşlarının basmaması, home tuşunun arızalanması, parmakizi okuyucunun çalışmaması gibi bir çok sorun ile de karşılaşılabilmektedir.

GSM İletişim iPhone cep telefonu tamirine oldukça tecrübeli APPLE teknisyenleri ile çalışmakta ve yukarıda yaşamış olduğunuz sorunlar çözüme kavuşturulmaktadır. Yaşanmış olan sorunu hemen aşağıda bulunan yorum alanından ya da teknik servisimizi arayarak anlatabilir, çözüm yolu ile birlikte tamir ücretlerinin ne kadar olduğunu öğrenebilirsiniz.

Kadıköy iPad Teknik Servisi
Kadıköy iPad Teknik Servisi

Kadıköy iPad Teknik Servisi

Teknik servisimizde iPad tabletleri içim ekran ve dokunmatik ön cam değişimi hizmeti verilmektedir. iPad tabletlerinin ekranı kırıldığında ya da ön camı çatladığında iki adet değişim işlemi mevcuttur. Bunlardan bir tanesi dokunmatik ön cam değişimi, diğeri ise komple ekran değişimidir. Ekranınız kırıldıktan sonra tabletinizi kullanmaya devam edebiliyorsanız ve iç ekranda herhangi bir kırılma yaşanmamış ise sadece dokunmatik ön cam değişimi yapılması yeterlidir. Aksi durumlarda ise komple ekran değişimi yapılması gerekir.

Yukarıdaki paragrafın önemini şu şekilde açıklayabiliriz. iPad 3 dokunmatik ön cam değişimi fiyatı 150 TL iken, komple ekran değişimi fiyatı 280 TL’dir. Yani tabletinize görüntü geliyorsa, iç ekranda kırılma yaşanmamış ise 150 TL karşılığında sorununuz çözüme kavuşturulabilir.

Kadıköy Apple iPad iPhone Teknik Servisi Adres Bilgileri

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur. Tabelamız alttaki fotoğraflarda olduğu gibidir.

Teknik servisimiz, İstanbul Kadıköy Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı‘nın çıkışında sağda, Kadıköy Evlendirme Dairesi‘nin karşısında, GENPA teknik servisinin yanındadır. Kapı numarası 33‘dür. Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Finansbank ile birlikte künefecilerin sırasında E5 çıkışındadır.

ADRES: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy (Yol tarifi için Tıklayınız.)

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72 Whatsapp: 0532 100 4147

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. GSM İletişim LTD. ŞTİ. ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 653528441 kargo numaramız ile telefonunuzu, tabletinizi bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan tabletinizin, telefonunuzun ekranının uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilirek ya da tamir işleminin yapılarak sizlere geri gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.