WhatApp Destek Telefon ile Ara

Kadıköy Galaxy Note 3 Neo Ön Cam Değişim Teknik Servisi

Kadıköy Galaxy Note 3 Neo Ön Cam Değişim Teknik Servisi

Galaxy Note 3 Neo ön camı sert bir zemine düşme sonucu kırılabilir ya da çatlayabilir. Bu gibi durumlarda ilk dikkat edilmesi gereken şey ekranın tamamen mi kırıldığı yoksa sadece ön camın çatladığının kontrol edilmesidir. Çünkü ekran ve cam değişimi arasında önemli fiyat farkı bulunmaktadır.

samsung-galaxy-note-neo-cam-degisimi

Sadece ön cam çatladı ve dokunmatik sorunsuzca çalışıyor, ekrana görüntü geliyor ise orjinal cam değişimi yapılarak cep telefonunuzun ilk günkü hale gelmesi sağlanabilmektedir. GSM İletişim Teknolojileri tarafından Samsung Galaxy Note 3 Neo ön cam değişimi 450 TL karşılığında yapılmaktadır. Ön cam değişimi hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmek ve sipariş verebilmek için Galaxy Note 3 Neo Ön Cam Değişimi ürün sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

GSM İletişim Teknolojileri

GSM İletişim Tenolojileri uzman teknisyenler ile birlikte çalışmaktadır. Kırılan ya da çatlayan Samsung ekran ve camları uzman teknisyenlerimiz tarafından değiştirilir. Bununla birlikte ön cam değişimi yapılırken özel olarak getirtilen Samsung ön cam değişim makinesi ve UV (ultraviyole) ışınları yayan makinemiz kullanılmaktadır.

6 Ay Teknik Servis Garantisi

Ön cam değişimi yapılan bütün cep telefonlarında 6 ay teknik servis garantimiz bulunmaktadır. Yaşanabilecek en ufak problemde dahi, tarafımızca değiştirilmiş olan ekranınız – ön camınız garanti altına alındığından dolayı anında çözüme kavuşturulmaktadır. Ö cam değişimi yapıldıktan sonra herhangi bir tereddüt ya da beğenmeme durumunda paranız tarafımızca iade edilmektedir. Kullanılmakta olan ön camlar orjinal ve seri numaralıdır.

ucretsiz-kargo

Tüm Türkiye’ye Kesintisiz Hizmet

GSM İletişim Kurbağalıdere Cd. No: 76-B Hasanpaşa-Kadıköy / İstanbul adresinde hizmet vermektedir. Teknik servisimize geldiğiniz taktirde ön cam değişimi sadece 40 dakika içerisinde gerçekleştirilir. Bununla birlikte tüm Türkiye’ye güvenli kargo hizmetimiz bulunmaktadır. İletişim sayfamızda bulunan  Yurt İçi kargo gönderim numaralarımız ile birlikte cep telefonunuzu bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde elimize ulaşan cihazınızın ön cam değişimi yapılır ve aynı gün içerisinde sizlere geri gönderimi yapılır. 6 ay teknik servis garantiniz verilmek ile beraber hediye olarak kırılmaz cam jelatin takılır. Bu sayede herhangi bir darbe ya da sert zemine düşmeden dolayı cep telefonunuzun ekranı tekrar kırılmaz.

GSM İLETİŞİM LTD. ŞTİ. İLETİŞİM BİLGİLERİ

Teknik servisimize SÖĞÜTLÜÇEŞME metrobüs durağından sadece 45 saniye içerisinde ulaşabilirsiniz. İstanbul Kadıköy’de bulunan ve en son durak olan Söğütleşme durağının kapısından çıktıktan sonra sağa dönünüz. 30 metre gittikten sonra sola döndüğünüzde Mavi – Beyaz GSM İLETİŞİM tabelasını tam karşınızda göreceksiniz. Hemen aşağıda adres bilgilerimiz ve teknik servisimizi kolaylıkla bulabilmeniz için görsellerimiz paylaşılmıştır.

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 (Evlendirme Dairesi Sağ Çaprazı) Söğütlüçeşme-Kadıköy / İstanbul

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72

KARGO GÖNDERİMİ NASIL YAPILIR

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. GSM İletişim LTD. ŞTİ. ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 653528441 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler:
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.