WhatApp Destek Telefon ile Ara

Kadıköy Sony Xperia Cep Telefonu Tamiri Teknik Servisi

Kadıköy Sony Xperia Cep Telefonu Tamiri Teknik Servisi

Kadıköy Sony Xperia cep telefonu teknik servisi GSM İletişim, cihazınızda bulunan bütün sorunlara uzman ve tecrübeli SONY teknisyenleri ile çözüm üretmektedir. Sony Xperia ekran değişimi ve cep telefonu tamirinde Türkiye rekorunu elinde bulunduran teknisyenlerimiz aracılığı ile yaşadığınız sorun ne olursa olsun çözüme kavuşturulmaktadır.

Teknik servisimizde yapılan bütün değişim ve tamir işlemleri, tamamen sterilize edilmiş, statik elektrikten arındırılmış ve 7/24 güvenlik önlemleri ile denetim altında tutulmakta olan teknik servisimizde 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı verilerek yapılmaktadır.

Sony Xperia Cep Telefonlarında Yaşanan Sorunlar

Sony Xperia cep telefonlarında en sık karşılaşılan sorun telefonun darbe alması sonucu ekranın kırılması, ön camın çatlaması, dokunmatik alanın bir kısmının ya da tamamının basmaması ya da iç ekranda meydana gelen kırılmaların ardından cihaza görüntünün hiç gelmemesidir. Diğer sorunlar kameranın çalışmaması ya da kamera çekim kalitesinin bozulması, bataryanın çabuk bitmesi, yan ses açma kapama veya power tuşlarının basmaması, telefonun şarj olmaması, kulaklığın çalışmaması olarak sıralanabilir.

GSM İletişim tarafından yukarıda yaşanmış olan sorunlar ile birlikte cihazınız ile ilgili diğer tüm arızalar çözüme kavuşturulmaktadır. İstanbul’un Kadıköy semtinde bulunan teknik servisimizde en geç tamir işlemi 1 saat sürmekte bununla birlikte tüm Türkiye’ye iki taraflı kargo hizmeti ile tamir işlemi yapılmaktadır.

Sony Xperia Ekranı Kırıldı

Sony Xperia cep telefonunuzun ekranı kırıldı ise komple yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ekran değişimi yapılması gerekmektedir. Ekran değişimi, uzman ve tecrübeli SOny teknisyenleri tarafından, tamamen sterilize edilmiş, statik elektrikten arındırılmış ve 7/24 güvenlik önlemleri ile denetim altında tutulan teknik servis odasında cihazınıza özgü ekipmanlar kullanılarak yapılmalıdır.

GSM İletişim tarafından verilen 6 ay imzalı ve kaşeli teknik servis garantisi ile birlikte Sony Xperia ekran değişimi fiyatları 180 TL ile 400 TL arasında değişmektedir. Örnek olarak Sony Xperia Z2 ekran değişimi fiyatı 250 TL’dir. Cihazınızın ekran değişimi fiyatının ne kadar olduğunu öğrenebilmek için Sony Xperia Ekran Değişimi Fiyat Listesi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Sony Xperia Ekran Değişimi ve Cep Telefonu Tamirinde Nelere Dikkat Edilir

Sony Xperia cep telefonu tamiri ve ekran değişiminde nelere dikkat edilmesi gerektiği uzman ve tecrübeli Sony teknisyenlerimiz ile yapmış olduğumuz görüşmelerin ardından hemen aşağıda maddeler halinde paylaşılmıştır.

  1. Ekran değişimi ve cep telefonu tamiri tamamen sterilize edilmiş, statik elektrikten arındırılmış ve 7/24 güvenlik önlemleri ile denetim altında tutulan teknik servis odamızda cihazınıza özel ekipmanlar kullanılarak yapılır.
  2. Cep telefonu tamiri ve ekran değişimi sonrasında kesinlikle telefonunuzda bulunan bilgileriniz silinmez.
  3. Cihazınızın performansında yani dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığında herhangi bir değişim yaşanmaz.
  4. Tamir işlemlerinin ardından cihazınızı dilediğiniz kadar incelemenize izin verilmektedir. Herhangi bir beğenmeme durumu ya da tereddütte ücret iadesi gerçekleştirilir.
  5. Ekran değişiminde komple yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılır.
  6. Yapılan her türlü işlemin ardından cihazınız 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.

Adres ve Ulaşım Bilgileri Servisimize Nasıl Gelebilirsiniz

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72 Whatsapp: 0532 100 4147

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur. Tabelamız alttaki fotoğraflarda olduğu gibidir.

Teknik servisimiz, İstanbul Kadıköy Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı‘nın çıkışında sağda, Kadıköy Evlendirme Dairesi‘nin karşısında, GENPA teknik servisinin yanındadır. Kapı numarası 33‘dür. Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Finansbank ile birlikte künefecilerin sırasında E5 çıkışındadır.

ADRES: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. GSM İletişim LTD. ŞTİ. ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 653528441 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Sony Xperia cep telefonu tamiri ve ekran değişimi hakkında aklınıza takılan bütün soruları hemen aşağıda bulunan yorun aracılığı ile ya da teknik servisimizi arayarak sorabilir, Kadıköy’de bulunan uzman ve tecrübeli SONY teknisyenlerimiz tarafından tüm detayları ile birlikte cevaplandırılmasını sağlayabilirsiniz.

Etiketler:
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tüm Yorumlar (5 Yorum)

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.