WhatApp Destek Telefon ile Ara

Lenovo Kamera Değişimi Fiyat Listesi

Lenovo Kamera Değişimi Fiyat Listesi

Lenovo akıllı telefonunuzun kamerası zamanla ilk günkü kalitesinde çekim yapmayabilir. Bununla birlikte alınan bir darbe sonucu kamera hasar görebilir. Yaşanılan bu sorunun çözüm yolu ise uzman LENOVO teknisyenleri tarafından kamera değişiminin yapılmasıdır. Bu makalede teknik servisimizde Lenovo kamera değişimi nasıl yapılmaktadır ve ön/arka kamera değişimi fiyat listesi listesi sizlerle paylaşılacaktır.

Lenovo Kamera Sorunu

Her kamerada olduğu gibi Lenovo telefonlarında bulunan kameralarında belli bir çekim sayısı yani kullanım ömrü bulunmaktadır. Örnek olarak 3000 fotoğraf çekiminden sonra ilk günlerdeki görüntü kalitesinde video ve fotoğraf çekimleri alınamaz. Bununla birlikte telefonun yere düşmesi veya darbe alması sonucunda kamera arızalanmaları ile karşı karşıya kalınabilir. Şimdi dilerseniz kamera değişimi teknik servisimizde nasıl yapılır detaylı bir şekilde sizlerle paylaşalım.

Lenovo Kamera Değişimi Nasıl Yapılır

Lenovo kamera değişimi alanında uzman ve tecrübeli Lenovo teknisyenlerimiz tarafından özel ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır. Kamera değişimi süresi teknik servisimize gelindiğinde taktirde 30 dakika, 2 taraflı kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

  1. Kamera değişimi sonrasında çekim kalitesi ilk günkü haline geri döner.
  2. Değişim aşamalarında telefonunuza format atılmaz ve bilgileriniz kesinlikle silinmez.
  3. Değişim yapılan teknik servis odası tamamen sterilize edilmiş, statik elektrikten arındırılmıştır. 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulmaktadır.

Kamera değişimi sonrasında telefonunuz 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilmektedir. Garanti kartınızın olmasından dolayı bu süreç içerisinde kamera ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan sorunlar ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

Lenovo Kamera Değişimi Fiyat Listesi

Lenovo kamera değişimi fiyat listesi kullanmakta olduğunuz akıllı telefon modeline göre hemen aşağıda paylaşılmıştır. Telefon modeliniz ilgili tabloda yok ise servisimizi arayarak ya da yorum alanından yazarak fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Telefon ModeliArka Kamera Değişim Fiyatı
Lenovo A7000250 TL
Lenovo P70250 TL
Lenovo K5250 TL
Lenovo K5 NOTE250 TL
Lenovo K6 NOTE250 TL
Lenovo S90250 TL
Lenovo P1250 TL
Lenovo A5000250 TL
Lenovo A6000250 TL
Lenovo Z90250 TL
Lenovo Z2 PRO250 TL
Lenovo Z2250 TL
Lenovo X2250 TL
Lenovo S1 LITE250 TL

Adres ve Ulaşım Bilgileri Servisimize Nasıl Gelebilirsiniz

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72 Whatsapp: 0532 100 4147

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur. Tabelamız alttaki fotoğraflarda olduğu gibidir.

Teknik servisimiz, İstanbul Kadıköy Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı‘nın çıkışında sağda, Kadıköy Evlendirme Dairesi‘nin karşısında, GENPA teknik servisinin yanındadır. Kapı numarası 33‘dür. Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Finansbank ile birlikte künefecilerin sırasında E5 çıkışındadır.

ADRES: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. GSM İletişim ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 653528441 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan Lenovo telefonunuzun kamerası uzman ve tecrübeli Lenovo teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Lenovo ön ve arka kamera değişimi hakkında aklınıza takılan tüm soruları servisimizi arayarak ve yorum alanından yazarak sorduğunuz taktirde uzman teknisyenlerimiz tarafından detaylı bir şekilde cevaplandırılacaktır.

Etiketler:
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.