WhatApp Destek Telefon ile Ara

LG Batarya Değişimi Fiyat Listesi

LG Batarya Değişimi Fiyat Listesi

LG akıllı telefonlarda sıkça karşılaşılan sorunlardan bir tanesi bataryanın oldukça hızlı bir şekilde bitmesi yani şarj yüzdesinin kısa süre içerisinde tükenmesi olarak verilebilir. Telefon ilk alındığı zaman şarjı bir kaç gün giderken zamanla bu süre bir kaç saate kadar inebilmektedir. Bu sorun ile karşılaşılmasının sebebi ise şu şekilde açıklanabilir.

 1. Batarya kullanım ömrü sona ermeye başlamıştır.
 2. Batarya da aşırı ısınma veya farklı sebeplerden dolayı şişme yaşanmıştır.
 3. LG şarj aletlerinin dışında kullanılan şarj aletleri bataryanın arızalanmasına sebebiyet vermiştir.

Şu anda sizlerde batarya sorunu yaşıyorsanız eğer bu sorunun çözüm yolu batarya değişiminin yapılmasıdır. LG batarya değişimi uzman ve tecrübeli LG teknisyenlerimiz tarafından 30 dakika içerisinde yapılmaktadır. Bu süre 2 taraflı kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığı taktirde ise 3 (üç) iş günüdür.

LG Batarya Değişimi Fiyat Listesi

LG batarya değişimi ücretleri kullanmakta olduğunuz akıllı telefon modeline göre değişiklik göstermektedir. Hemen aşağıda bulunan tablo aracılığı ile kullanmakta olduğunuz LG cihazının batarya değişimi fiyatına ulaşabilirsiniz.

LG G2 Batarya Değişimi Nasıl Yapılır

LG G2 batarya değişimi alanında uzman ve tecrübeli LG teknisyenlerimiz tarafından cihazınıza özgü üretilmiş ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır. Batarya değişiminin yapıldığı teknik servis odası tamamen sterilize edilmiş, statik elektrikten arındırılmıştır. Aynı zamanda 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulmaktadır.

 1. LG batarya değişiminde orjinal ürün kullanılmaktadır.
 2. Değişim sonrasında telefon içerisinde bulunan bilgileriniz kesinlikle silinmez.
 3. Batarya dayanıklılık süresi ilk günkü haline geri döner.

Batarya değişimi sonrasında telefonunuz 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilmektedir. Bu sayede batarya ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan her türlü teknik sorun ücretsiz olarak çözüme kavuşturulmaktadır.

Teknik Servisimizde Değişim İşlemi

Teknik servisimizde parça değişimi nasıl yapılmaktadır daha detaylı bir şekilde inceleyebilmeniz amacıyla LG teknisyenlerimiz tarafından video çekimleri yapılmaktadır. Örnek olarak hemen aşağıda bulunan video aracılığı ile LG G6 ekran değişimi nasıl yapılır detaylı bir şekilde izleyebilirsiniz.

Adres ve Ulaşım Bilgileri Servisimize Nasıl Gelebilirsiniz

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72 Whatsapp: 0532 100 4147

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur. Tabelamız alttaki fotoğraflarda olduğu gibidir.

Teknik servisimiz, İstanbul Kadıköy Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı‘nın çıkışında sağda, Kadıköy Evlendirme Dairesi‘nin karşısında, GENPA teknik servisinin yanındadır. Kapı numarası 33‘dür. Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Finansbank ile birlikte künefecilerin sırasında E5 çıkışındadır.

ADRES: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. GSM İletişim ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 653528441 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuzun bataryası uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

LG Batarya Batarya Değişimi Hangi Durumlarda Yapılıyor

LG batarya değişimi hangi durumlarda yapılmaktadır gerek teknik servisimize gelen kullanıcılardan aldığımız geri dönüşler gerekse de teknisyenlerimizden aldığımız bilgiler dahilinde hemen aşağıda maddeler halinde paylaşıyoruz.

 1. Karşı taraf ile konuşurken birden cihaz kapanıyorsa,
 2. Telefon şarjı %90 – %100 seviyelerindeyken birden %20 – %30 seviyelerine iniyorsa,
 3. Uygulama kullanırken, oyun oynarken şarjınız hemen bitiyorsa,
 4. İlk zamanlar günlerce giden şarj sadece bir kaç saat süresine inmiş ise,
 5. Batarya da şişme yaşanmışsa (arka kapağa baskı yapar ve tümsek oluşturur) batarya değişimi yapılması gerekmektedir veya kullanıcılardan değişim yapılması istenmektedir diyebiliriz.

LG batarya değişimi, şarj sorunları, şarj soketi değişimi ve diğer tüm tamir işlemleri için teknik servisimizi arayabilir ya da yorum alanından yazabilirsiniz. Her sorunuz veya bilgi almak istediğiniz konu detaylı bir şekilde cevaplandırılacaktır.

Etiketler:
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.