WhatApp Destek Telefon ile Ara

LG G2 Arka Kapak Değişimi

LG G2 Arka Kapak Değişimi

LG G2 cep telefonlarında en çok karşılaştığımız sorunlar sırası ile ekran kırılması, aşırı ısınmadan dolayı ekranda renk değişimlerinin yaşanması, arka kameranın bozulması ve batarya şişmesidir. Bu sorunların yanı sıra arka kapak çatlamaları, kırılmaları ve arka kapakta bulunan LG yazısı alanlarının düşmesi sorunları ile de karşı karşıya kalınabilmektedir.

LG G2 Orjinal Beyaz Arka Kapak
LG G2 Orjinal Beyaz Arka Kapak

LG G2 Arka Kapak Değişimi

GSM İletişim Teknolojileri tarafından arka kapak değişimi 80 TL karşılığında 6 ay teknik servis garantisi verilerek 80 TL ücret ile yapılmaktadır. Solan, sararan, çatlayan, kırılan, yazıları düşen LG G2 arka kapağı uzman teknisyenlerimiz tarafından değiştirilir.

Diğer cep telefonlarına nazaran LG G2 arka kapağını sökmek oldukça zordur. Tecrübe ve uzmanlık gerektirir. Bu sebeple arka kapak söküm işlemleri yapılırken kesinlikle bir teknik servise başvurulmasını tavsiye ediyoruz. Çünkü LG G2 arka kapağı sökülürken istenmeden de olsa bataryaya, kameraya, ve telefonun bitişik olan işletim sistemi ve diğer aksamlarına zarar verilebilmektedir.

LG G2 Ekran Değişimi

LG G2 cep telefonlarının yere düşme, sert bir zemine çarpma ve üzerine baskı uygulanmasından dolayı ekranları çatlayabilmekte ve kırılabilmektedir. Bu gibi durumlarda dokunmatiğin tamamı ya da bir kısmı çalışmayabilir, ekrana hiç görüntü gelmeyebilir. Yaşanılan bu sorunların çözüme kavuşturulabilmesi için ise orjinal ekran değişimi yapılması gerekir.

LG G2 cep telefonları onarım, yedek parça ve ekran değişiminde Türkiye lideri olan GSM İletişim Teknolojileri tarafından LG G2 ekran değişimi 250 TL karşılığında yapılmaktadır. Konu hakkında daha detaylı bilgi alabilmek ve aklınıza takılan bütün soruların cevaplanmalarını sağlayabilmek için LG G2 Ekran Değişimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

LG G2 Kamera Değişimi

LG G2 cep telefonlarında yaşanan bir diğer sorunun arka kameranın çalışmaması olduğunu belirtmiştik. Teknik servisimizde orjinal LG G2 arka kamera değişimi yapılmaktadır. Ücreti arka kapak değişiminde olduğu gibi 80 TL‘dir.

GSM İLETİŞİM LTD. ŞTİ. İLETİŞİM BİLGİLERİ

Teknik servisimize SÖĞÜTLÜÇEŞME metrobüs durağından sadece 45 saniye içerisinde ulaşabilirsiniz. İstanbul Kadıköy’de bulunan ve en son durak olan Söğütleşme durağının kapısından çıktıktan sonra sağa dönünüz. 30 metre gittikten sonra sola döndüğünüzde Mavi – Beyaz GSM İLETİŞİM tabelasını tam karşınızda göreceksiniz. Hemen aşağıda adres bilgilerimiz ve teknik servisimizi kolaylıkla bulabilmeniz için görsellerimiz paylaşılmıştır.

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 (Evlendirme Dairesi Sağ Çaprazı) Söğütlüçeşme-Kadıköy / İstanbul

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72

KARGO GÖNDERİMİ NASIL YAPILIR

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. GSM İletişim LTD. ŞTİ. ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 653528441 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tüm Yorumlar (6 Yorum)

 • Memet - 4 yıl önce

  Merba lg g2 ekran degiaimi ne kadar bide Gaziantepte yeriniz vermi

 • Ömer E. - 5 yıl önce

  LG G2 cihazımda ekran pırpır ediyor yani görüntü titriyor. Sorun ekrandan mı kaynaklı ve tamiri / parça değişimi kaç liradır?

  • GSM İLETİŞİM - 5 yıl önce

   Ömer Bey merhaba;
   Sorunun neyden kaynaklı olduğunun anlaşılabilmesi için cihazın test edilmesi gerekir. Ekran kaynaklı ise LG G2 ekran değişimi fiyatı 250 TL’dir.
   Selamlar.

 • Ali - 8 yıl önce

  Merhaba arka kapağı değiştirmek istiyordum da (çatladı) daha önce kendim değiştirmiştim 50 tl ye ancak arkasında NFC anteni olup olmadığını anlayamadım.Gene çatladı ve yine değiştirmek istiyorum.Ancak size değiştirttirmek istiyorum.Arkada NFC anteni olup olmadığını nasıl anlayabilirim ayrıca.Teşekkürler,Hayırlı bayramlar…

  • GSM İLETİŞİM - 8 yıl önce

   Ali Bey merhaba;
   Teknik servisimizde orjinal ürünler kullanıldığı için arka kapakta NFC anteni mevcuttur. LG G2 arka kapak değişimi ücreti ise 80 TL’dir. NFC anteni olup olmadığını anlayabilmek için kapak içerisinde bulunan bağlantıların kontrol edilmesi gerekir.
   Selamlar.

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.