WhatApp Destek Telefon ile Ara

LG G2 Ekranı Teknik Servisi

LG G2 Ekranı Teknik Servisi

LG G2 Teknik Servis Teknisyeni
LG G2 Teknik Servis Teknisyeni

LG G2 ekranı teknik servisi arayanlar GSM İletişim ile birlikte kırılan, çatlayan ya da dokunmatikte sorunlar yaşanan cep telefonunuzun uzman teknisyenlerimiz sayesinde sadece 20 dakikada ilk günkü hale dönmesini sağlayabilirsiniz.

%100 orjinal olan ve tek parça halinde full panelli sunulan ekranlarımız ile birlikte sorunsuzca telefonunuzun tamir edilmesini sağlayabilirsiniz. Üstelik değişim + ekran fiyatına sadece 400 TL (kampanyalı üründür) sahip olabilirsiniz.

LG G2 Ekranları Kırılma Sebepleri

LG G2 ekranlarının kırılma sebepleri olarak yere düşürme, baskı yapma ve sert bir darbeye maruz kalma başı çekmektedir. Genellikle ekranlar alt ve üst köşelerden kırılır ve direk olarak dokunmatiğin çalışmasını engeller. Bunun sebebi, diğer telefonlara göre tek bir full panelli ekran ile çalışmasıdır.

LG G2 Ekranı Nasıl Onarılır

LG G2 ekranı kırıldığında kesinlikle teknik servis tarafından yapılmalıdır. Ama teknik servisin kullanmakta olduğu ekrana çok dikkat edilmelidir. Genellikle ÇİN’den getirilen ve telefonunuzun sonunu getiren ekranlar tek parça halinde değillerdir. Ya camdan, ya da dokunmatikten oluşurlar. GSM iletişim full panelli tek parça (dokunmatik + ekran + ön çerçeveli cam) olarak %100 orjinal LG G2 ekranı takmaktadır. Takılan her ekranın seri numarası mevcuttur. Takma işlemi gerçekleştirildikten sonra LG G2 telefonunuz sizlere sorunsuz bir şekilde sunulur ve GSM İletişim tarafından garanti altına alınır.

LG G2 ekran tamiri yapılırken özel olarak getirtilen alyans tornavida kullanılmaktadır. Sadece uzman teknisyenler tarafından değişim yapılmaktadır. Yapılan her ekran değişimi özel olarak kamera kaydına alınır.

GSM İletişim Nerede Hizmet Veriyor ?

GSM İletişim İstanbul’da hizmet vermektedir. Ancak tüm Türkiye’den ekranı kırık cihaz gönderimleri yapılarak onarım işlemleri gerçekleştirilir. Teknik servis ofisimizi ziyaret ettiğiniz taktirde sadece 20 dakika içerisinde ekran değişiminiz yapılır. Kargo ile gönderimlerde aynı gün içerisinde ekran onarımı yapılarak LG G2 telefonunuz sizlere gönderilir. An ve an sitemiz üzerinden ekranınız hakkındaki gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Ekran Değişiminde Garanti

Değiştirilen her ekran GSM İletişim garantisi altındadır. 1000’in üzerinde değiştirilen ekrandan sadece 1 tanesinde sorun yaşanmış ve telefon bazlı bir hata olduğu tespit edilmiştir. Ancak GSM İletişim tarafından sıfır LG G2 telefonu müşterimizi mağdur etmemek için hediye edilmiştir. Yapılan işler garanti altına alındığı gibi ve müşteri memnuniyeti her zaman ön planda tutulmaktadır.

Daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için LG G2 Kırık Ekran Değişimi sayfamızı ziyaret edebilir ya da aşağıda bulunan iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

GSM İLETİŞİM LTD. ŞTİ. İLETİŞİM BİLGİLERİ

Teknik servisimize SÖĞÜTLÜÇEŞME metrobüs durağından sadece 45 saniye içerisinde ulaşabilirsiniz. İstanbul Kadıköy’de bulunan ve en son durak olan Söğütleşme durağının kapısından çıktıktan sonra sağa dönünüz. 30 metre gittikten sonra sola döndüğünüzde Mavi – Beyaz GSM İLETİŞİM tabelasını tam karşınızda göreceksiniz. Hemen aşağıda adres bilgilerimiz ve teknik servisimizi kolaylıkla bulabilmeniz için görsellerimiz paylaşılmıştır.

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 (Evlendirme Dairesi Sağ Çaprazı) Söğütlüçeşme-Kadıköy / İstanbul

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72

KARGO GÖNDERİMİ NASIL YAPILIR

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. GSM İletişim LTD. ŞTİ. ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 653528441 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.