WhatApp Destek Telefon ile Ara

LG G3 Batarya Değişimi ve Şarj Sorunu Çözümü

LG G3 Batarya Değişimi ve Şarj Sorunu Çözümü

LG G3 cep telefonu kullanıcılarının yaşamış olduğu sorunların bir çoğu batarya ya da şarj soketi arızalarından kaynaklanır. Bu sorunlar sonucunda ise LG G3 bataryası çabuk bitiyor, LG G3 şarj olmuyor, LG G3 yavaş şarj oluyor, LG G3 hiç açılmıyor gibi şikayetler teknik servisimize gelen ya da telefon ile arayan kullanıcılarının ilk cümleleri oluyor. Bu makalemiz aracılığı ile LG cep telefonu tamiri ve ekran değişiminde Türkiye rekoruna sahip olan LG teknisyenlerimizin, batarya ve şarj soketi sorunlarının nasıl çözüme kavuşturulacağı hakkında bizlerle paylaşmış oldukları bilgileri sizlere aktaracağız.

1. LG G3 Batarya Sorunu

LG G3 cep telefonlarında yaşanan ilk sorun bataryadan kaynaklıdır. Batarya ömrü zamanla, kullanımdan dolayı bitebilir. Bununla birlikte orjinal olmayan şarj aletlerinin kullanılması da batarya ömrünün kısaltabilir. Aynı zamanda cihazın aşırı ısınması ve kısa devrelerden dolayı da batarya şişmesi sorunu ile karşı karşıya kalınabilmektedir. Böyle bir durum ile karşılaşıldığında tek çözüm batarya değişimi yapılmasıdır.

LG G3 batarya değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile birlikte 200 TL‘dir. Teknik servisimizde orjinal batarya kullanılmaktadır. Değişim sonrasında cihazınızın şarj ömrü ilk günkü haline geri döner. Batarya değişimi uzman ve tecrübeli LG teknisyenlerimiz tarafından tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odamızda gerçekleştirilmektedir. Değişim süresi ise 30 dakikadır.

LG G3 Şarj Soketi Değişimi
LG G3 Şarj Soketi Değişimi

2. LG G3 Şarj Olmama Sorunu

LG G3 cihazlarında karşılaşılan bir diğer sorun ise telefonun şarj olmamasıdır. Bu sorunun en büyük sebebi şarj soketinde yaşanan kısa devreler sonucu soket arızalanmasının meydana gelmesidir. Tabi bununla birlikte telefonun şarjda unutulması, orjinal olmayan şarj aletlelerinin kullanılması, şarj ucunun ters takılmaya çalışırken test tutulması ve benzeri sebeplerden dolayı da şarj soketi arızalanmasının sebepleri arasındadır. LG G3 telefonunuzun şarj ucunu hareket ettirdiğinizde bir çalışıyor bir çalışmıyorsa yine soket değişimi yapılması gerekir.

LG G3 şarj soketi değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile birlikte 200 TL‘dir. Arızalanmış olan şarj soketi yerine orjinal şarj soketi takılır ve cihazınızın sorunsuz bir şekilde şarj olması sağlanır. LG G3 şarj soketi değişimi süresi 30 dakikadır.

3. Yaşanan Sorunun Belirlenmesi

LG G3 cep telefonunuzda şarj olmama sorunu ile karşılaştığınızda tam olarak ne yapılması gerektiğini bilemeyebilirsiniz. Hatta bu noktada belirtmek isteriz ki bazı durumlarda sadece şarj aletiniz ya da şarj kablonuz da bozulmuş olabilir. Bu sebeple tam olarak yaşamış olduğunuz sorunun belirlenebilmesi için dilediğiniz zaman teknik servisimizi arayabilir ve LG teknisyenlerimizin sizlere konu hakkında yardımcı olmalarını sağlayabilirsiniz.

GSM İletişim Ltd. Şti. Adres Bilgileri

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur. Tabelamız alttaki fotoğraflarda olduğu gibidir.

Teknik servisimiz, İstanbul Kadıköy Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı‘nın çıkışında sağda, Kadıköy Evlendirme Dairesi‘nin karşısında, GENPA teknik servisinin yanındadır. Kapı numarası 33‘dür. Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Finansbank ile birlikte künefecilerin sırasında E5 çıkışındadır.

ADRES: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy (Yol tarifi için Tıklayınız.)

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72 Whatsapp: 0532 100 4147

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. GSM İletişim ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 653528441 kargo numaramız ile telefonunuzu bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan LG G3 cep telefonunuzun bataryası ya da şarj soketi uzman ve tecrübeli LG teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilerek ve sizlere geri gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.