WhatApp Destek Telefon ile Ara

LG G5 Batarya ve Şarj Olmama Sorunu

LG G5 Batarya ve Şarj Olmama Sorunu

LG G5 akıllı telefon kullanıcılarının sıkça karşılaştığı iki problem şarj olmama sorunu ve bataryanın çabuk bitmeye başlıyor olmasıdır. Bu iki sorun telefonun günlü kullanımının aksamasına sebebiyet vermektedir.

LG G5 batarya ve şarj olmama sorununun sebepleri ve çözüm yolları profesyonel LG teknisyenlerimiz ile fikir alışverişi yapılarak sizlerle paylaşılmıştır.

LG G5 batarya sorunu

LG G5 bataryasının hızlı bir şekilde tükeniyor olmasının 2 sebebi bulunmaktadır. Bunlardan ilki batarya kullanım ömrü yani sayısının sona ermeye başlıyor olması diğeri ise batarya şişmesi ile karşı karşıya kalınıyor olmasıdır. Her iki sorunun da tek çözüm yolu batarya değişimi yapılmasıdır.

LG G5 batarya değişimi alanında uzman ve tecrübeli LG teknisyenlerimiz tarafından teknik servisimiz geldiğiniz taktirde ortalama 30 dakika içerisinde, 2 taraflı kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) gün içerisinde yapılır.

  1. Bilgileriniz silinmez.
  2. Orjinal 2800 mAH batarya kullanılır.
  3. Batarya değişimi sonrası şarj dayanıklılık süresi ilk günkü haline geri döner.
  4. Telefonunuz 6 ay GSM İletişim onaylı (imzalı & kaşeli) teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.

LG G5 şarj olmama sorunu

LG G5 akıllı telefonlarının şarj olmamasının sebebi şarj soketi girişinin tıkanması ya da arızalanmasından kaynaklanır. Şarj yuvası tıkandı ise herhangi bir kürdan yardımı ile içerisindeki elbise pamuğu, kir, toz ve benzeri partikülleri dikkatli bir şekilde temizleyebilirsiniz. Şarj sorunu devam ediyorsa şarj aletini ve kablosunun çalışıp çalışmadığını kontrol etmenizi öneririz. Yine şarj olmama sorunu var ise yaşanılan bu problemin sebebi şarj soketi arızalanması olarak verilebilir.

Şarj soketinin arızalanma sebepleri ise sıvı – nem teması sonrasında oksitlenme, alınan darbeler sebebi ile ya da telefonun şarja takılırken zorlanmasından dolayı şarj soketinin kırılması – çatlaması olarak verilebilir.

  1. LG G5 şarj olmama sorunu alanında uzman ve tecrübeli LG teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulur.
  2. Orjinal şarj soketi kullanılır.
  3. Değişim aşamalarında telefon sıfırlanmaz. Bu sayede bilgileriniz silinmez.
  4. Cihaz sorunsuz bir şekilde şarj almaya devam eder.

LG G5 batarya ve şarj soketi değişim fiyatı

LG G5 batarya değişimi fiyatı 200 TL, şarj soketi değişimi fiyatı ise 200 TL’dir. Güncel fiyat bilgisi, aklınıza takılan sorular ve diğer detaylar için hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz müşteri temsilcisi hattımız üzerinden firmamıza ulaşabilirsiniz.

LG G5 parça değişimi nasıl yapılır

GSM İletişim’de LG akıllı telefon parça değişimi nasıl yapılıyor detaylı bir şekilde izlemek isterseniz eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz LG G5 ekran değişimi videomuz aracılığı ile izleyebilirsiniz. Ayrıca GSM İletişim resmi Youtube kanalını ziyaret ederek diğer bütün parça değişimi videolarını izleyebilirsiniz.

GSM İletişim adres bilgileri

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72 Whatsapp: 0532 100 4147

Teknik servisimiz, İstanbul Kadıköy Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı‘nın çıkışında sağda, Kadıköy Evlendirme Dairesi‘nin karşısında, GENPA teknik servisinin yanındadır. Kapı numarası 33‘dür. Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Finansbank ile birlikte künefecilerin sırasında E5 çıkışındadır.

ADRES: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo gönderimi detayları

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile GSM İletişim arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir MNG Kargo şubesine giderek 500892456 ya da Yurtiçi Kargo şubesine giderek 653528441 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo ücreti 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanmaktadır. Kesinlikle herhangi bir ücret alınmaz. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler: , , ,
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.