WhatApp Destek Telefon ile Ara

LG G6 Batarya Sorunu Çözümü

LG G6 Batarya Sorunu Çözümü

LG G6 akıllı telefonlarının batarya şarj dayanıklılık süresi zamanla azabilir. Bunun sebebi her bataryada olduğu gibi LG G6 bataryasının da bir batarya kullanım ömrü (sayısı) olmasından kaynaklıdır. İlk başlarda bir kaç gün yeterli olan şarjınız zaman bir kaç saate kadar inebilir. Yaşanan bir diğer sorun ise batarya şişmesidir. Batarya şişmesi şarjın çabuk bitmesine sebep olduğu gibi ilerleyen zamanda telefon kasasına baskı yapması sebebi ile ekran kırılmasına sebep olabilir.

Yukarıda yaşanılan iki sorunun da tek çözüm yolu batarya değişimi yapılmasıdır. “LG G6 batarya değişimi” yapılmadan önce, yapılırken ve sonrasında ise aşağıdaki maddelere dikkat edilmesi oldukça önem arz etmektedir.

 1. Profesyonel LG teknisyenleri tarafından değişim yapılmalıdır.
 2. Orjinal ürün kullanılmalıdır.
 3. Onarım ortamı gerekli servis koşullarını sağlamalıdır.
 4. Telefon batarya garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilmelidir.

LG G6 batarya değişimi

LG G6 batarya değişimi alanında uzman ve tecrübeli LG teknisyenlerimiz tarafından yapılır. Batarya değişim süresi servisimizde ortalama 45 dakikadır. Servisimize gelemeyecek durumda iseniz de 2 taraflı kargo gönderim hizmetimizden faydalanarak 3 (üç) iş günü içerisinde batarya değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz.

 1. LG G6 batarya değişimi fiyatı 200 TL‘dir. (Bakınız: LG G6 Batarya Değişimi)
 2. Orjinal 3300 mAH batarya kullanılır.
 3. Bilgileriniz kesinlikle silinmez.
 4. Batarya dayanıklılık süresi ilk günkü performansına geri döner.
 5. Onarım yapılan teknik servis odası periyodik olarak sterilize edilir. Tamamen statik elektrikten arındırılmıştır. 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulur.
 6. Telefonunuzu dilediğiniz kadar inceleme, herhangi bir tereddütte ise ücret iadesi alma hakkınız bulunmaktadır.
 7. Cihazınız 6 ay GSM İletişim batarya garanti kartınız ile birlikte sizlere teslim edilir.

Garanti süresi içerisinde batarya ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak LG teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulur.

LG G6 parça değişimi nasıl yapılır

LG G6 parça değişimi nasıl yapılır detaylı bir şekilde incelemek isterseniz eğer teknisyenlerimiz tarafından çekilip GSM İletişim Youtube kanalına yüklenen aşağıdaki LG G6 ekran değişimi videomuzu izleyebilirsiniz.

GSM İletişim adres bilgileri

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72 Whatsapp: 0532 100 4147

Teknik servisimiz, İstanbul Kadıköy Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı‘nın çıkışında sağda, Kadıköy Evlendirme Dairesi‘nin karşısında, GENPA teknik servisinin yanındadır. Kapı numarası 33‘dür. Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Finansbank ile birlikte künefecilerin sırasında E5 çıkışındadır.

ADRES: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo gönderimi detayları

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile GSM İletişim arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir MNG Kargo şubesine giderek 500892456 ya da Yurtiçi Kargo şubesine giderek 653528441 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo ücreti 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanmaktadır. Kesinlikle herhangi bir ücret alınmaz. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler: , , ,
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.