WhatApp Destek Telefon ile Ara

LG G6 Şarj Olmuyor Sorunu: Soket Değişimi

LG G6 Şarj Olmuyor Sorunu: Soket Değişimi

LG G6 akıllı telefonunuz şarj olmuyor ise yaşanılan bu problemin sebeplerini ve çözüm yollarını sizlerle paylaşacağız. Öncelikle belirtmek isteriz ki telefonun şarj olmamasının bazı durumlarda sizler tarafından da çözüme kavuşturulabilir. Bu sebeple ilk olarak uygulayabileceğiniz çözüm yolları anlatılacak, ardından ise teknisyen müdahalesi gerektiren durumlardan bahsedilecektir.

LG G6 şarj olmuyor sorunu sebepleri

“LG G6 şarj almıyor” ise ilk tavsiyemiz şarj kablosunun ya da şarj aleti başlığının arızalı olup olmadığını kontrol etmeniz ve farklı şarj aletli – kablosu ile de deneme yapmanızdır. Sorun devam ediyor ise bir ışık yardımı ile şarj yuvasına bakınız. İçinde elbise pamuğu, toz, kir ve benzeri partiküller var ise herhangi bir kürdan yardımı ile dikkatli bir şekilde çıkarınız.

Yukarıdaki uygulamalara rağmen batarya hala dolmuyor (cihaz şarj almıyor) ise yaşanılan sorunun sebebi şarj soketi arızalanması olarak verilebilir Sıvı – nem teması sonrasında şarj soketi yuvası oksitlenmiş olabilir, alınan darbeler ya da telefon şarja takılırken aşırı baskı uygulanması sebebi ile şarj soketi kırılmış – çatlamış ya da içine çökmüş olabilir.

LG G6 Şarj Olmuyor Sorunu
LG G6 Şarj Olmuyor Sorunu Çözümü

LG G6 şarj soketi değişimi nasıl yapılır

LG G6 şarj soketi arızasında çözüm yolu şarj soketinin değiştirilmesidir. LG G6 şarj soketi değişimi alanında uzman ve tecrübeli LG teknisyenlerimiz tarafından, gerekli olan tüm koşulların bir araya getirildiği teknik servis odamızda, özel üretim teknisyen ekipmanları kullanılarak yapılmaktadır.

  1. “LG G6 şarj soketi değişimi” fiyatı 200 TL‘dir.
  2. Şarj soketi değişiminde orjinal ürün kullanılır.
  3. Değişim süresi servisimizde ortalama 45 dakika, 2 taraflı kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.
  4. Değişim yapılırken telefon sıfırlanmaz. Bu sebeple bilgileriniz silinmez.
  5. Telefonunuz sorunsuz bir şekilde şarj almaya ve batarya dolmaya devam eder.
  6. LG G6 şarj soketi değişimi sonrasında cihazınız 6 ay GSM İletişim onaylı (imzalı & kaşeli) teknik servis şarj soketi garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.
  7. Soket değişimi sonrasında yaşayacağınız en ufak bir tereddütte ücret iadesi hakkınız bulunmaktadır.

Teknik servisimizde sadece LG G6 şarj olmuyor sorunu değil aynı zamanda yaşanılan diğer bütün sorunlarda çözüme kavuşturulur. Mesela telefonunuzun bataryası çabuk bitiyor ise LG G6 batarya sorunu çözümü sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

GSM İletişim adres bilgileri

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72 Whatsapp: 0532 100 4147

Teknik servisimiz, İstanbul Kadıköy Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı‘nın çıkışında sağda, Kadıköy Evlendirme Dairesi‘nin karşısında, GENPA teknik servisinin yanındadır. Kapı numarası 33‘dür. Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Finansbank ile birlikte künefecilerin sırasında E5 çıkışındadır.

ADRES: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo gönderimi detayları

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile GSM İletişim arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir MNG Kargo şubesine giderek 500892456 ya da Yurtiçi Kargo şubesine giderek 653528441 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo ücreti 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanmaktadır. Kesinlikle herhangi bir ücret alınmaz. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler: , , ,
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tüm Yorumlar (4 Yorum)

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.