WhatApp Destek Telefon ile Ara

LG Q6 Arka Kapak Çizildi

LG Q6 Arka Kapak Çizildi

LG Q6 akıllı telefon kullanıcıları tarafından en çok aldığımız olumsuz geri dönüş arka kapağın çabuk çizilmesidir. Henüz telefonunuzu alalı bir hafta olmuş olan kullanıcılar dahi aka kapakta çiziklerle karşılaştıklarını belirtmişlerdir. Bizlere sürekli gelen iki soru ise;

“LG Q6 arka kapak çizildi, nasıl çıkarılır ?”

“LG Q6 arka kapak değişimi nasıl yapılır ?”‘dır.

Öncelikle belirtmek isteriz ki LG’nin diğer modellerine göre LG Q6 arka kapağı ve diğer parçaları çıkartılabilir özellikte değildir. Şimdi dilerseniz bu 2 sorunun cevabını sizlerle paylaşalım.

LG Q6 Arka Kapak Çizildi Nasıl Çıkarılır

LG Q6 arka kapağı çıkarılabilir bir özelliğe sahip değildir. Kesinlikle gerekli teknik servis koşullarının sağlandığı ortamda, profesyonel LG teknisyenleri tarafından özel ekipmanlar kullanılarak çıkarılmalıdır. Ve tabii ki değişimi de bu şekilde yapılmalıdır. Kesinlikle tırnağınız ile, keici bir alet ile arka kapağı çıkartmaya çalışmayınız. Çünkü kasaya yapışıktır.

LG Q6 Arka Kapak Değişimi Nasıl Yapılır

LG Q6 arka kapak değişimi alanında uzman ve tecrübeli LG teknisyenlerimiz tarafından, gerekli teknik servis koşullarının sağlandığı ortamda, cihazınıza özgü ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır.

  1. LG Q6 arka kapak değişim servisimize gelindiği taktirde 30 dakika, 2 taraflı kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.
  2. Orjinal LG Q6 arka kapağı kullanılmaktadır.
  3. Servisimizde yapılan parça değişimleri sonrasında kesinlikle bilgileriniz silinmez.
  4. Arka kapak ilk günkü görünümüne geri döner.

LG Q6 arka kapak değişimi sonrasında telefonunuz 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir ki kullanıcı hatası dışında karşılaşılan sorunlar ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

LG Q6 Parça Değişimi Videosu

LG Q6 parça değişimi servisimizde nasıl yapılmaktadır ve arka kapak sökme/takma işlemleri nasıl gerçekleştirilir detaylı bir şekilde incelemek isterseniz eğer hemen aşağıda bulunan ve teknisyenlerimiz tarafından çekilmiş olan LG Q6 ekran değişimi videomuzu izleyebilirsiniz.

Adres ve Ulaşım Bilgileri Servisimize Nasıl Gelebilirsiniz

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72 Whatsapp: 0532 100 4147

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur. Tabelamız alttaki fotoğraflarda olduğu gibidir.

Teknik servisimiz, İstanbul Kadıköy Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı‘nın çıkışında sağda, Kadıköy Evlendirme Dairesi‘nin karşısında, GENPA teknik servisinin yanındadır. Kapı numarası 33‘dür. Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Finansbank ile birlikte künefecilerin sırasında E5 çıkışındadır.

ADRES: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile GSM İletişim arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir MNG Kargo şubesine giderek 500892456 ya da Yurtiçi Kargo şubesine giderek 653528441 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo ücreti 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanmaktadır. Kesinlikle herhangi bir ücret alınmaz. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler:
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tüm Yorumlar (10 Yorum)

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.