LG Q6 şarjı çabuk bitiyor

LG Q6 şarjı çabuk bitiyor sorunu

LG Q6 şarjı çabuk bitiyor

LG Q6 akıllı telefonlarında yaşanılan sorunlardan bir tanesi de telefondan alındıktan bir süre sonra (1 sene sonrası gibi) şarjın çabuk bitiyor olmasıdır. Yaşanılan bu sorun kaynağı bataryadır ve çözüm yolu da batarya değişiminin yapılmasıdır.

Bu makalemizde LG Q6 batarya değişimi nasıl yapılır, şarjın çabuk bitiyor olmasının sebepleri nelerdir, batarya değişim ücreti nedir detaylı bir şekilde anlatılmıştır.

LG Q6 şarjının çabuk bitme sebepleri

Telefonunuzun şarjının hızlı bir şekilde tükeniyor olmasının 2 büyük sebebi vardır. Birincisi batarya ömrünün sona ermesi ikincisi ise batarya şişmesi sorunu ile karşılaşılmasıdır.

 1. Batarya ömrü: Her bataryada olduğu gibi LQ Q6 bataryasının da bir kullanım ömrü (sayısı) vardır. Mesela 300 defa şarjın doldurulup boşaltılmasından sonra batarya dayanıklılık süresi azalır.
 2. Batarya şişmesi: Batarya şişmeleri de şarjın çabuk bitmesine sebep olur. Yan sanayi şarj aletlerin kullanılması, üretim hatası, telefonun şarjda bırakılması ya da cihazın aşırı ısınmasına rağmen kullanılmaya devam edilmesi batarya şişmesine sebep olur.

LG Q6 batarya değişimi nasıl yapılır

LG Q6 batarya değişimi alanında uzman ve tecrübeli LG teknisyenlerimiz tarafından, gerekli teknik servis koşullarının sağlandığı ortamda, özel üretim teknisyen ekipmanları ve orjinal ürün kullanılarak yapılır.

Batarya değişimi süresi teknik servisimizde ortalama 45 dakika iken, 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

 1. Batarya değişiminde orjinal 3000 mAh ürün kullanılır.
 2. Değişim yapılırken telefon sıfırlanmaz. Bu sayede bilgileriniz silinmez.
 3. Telefon şarj dayanıklılık süresi ilk günkü performansına geri döner.
 4. Cihazınız 6 ay GSM İletişim onaylı batarya garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.

Garanti süresi dahilinde batarya ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak LG teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulur.

LG Q6 batarya değişimi fiyatı

LG Q6 batarya değişimi fiyatı kampanyalı bir şekilde 100 TL‘dir. Batarya (pil) değişimi hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilmek için LQ Q6 batarya değişimi ürün sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Teknik servisimizde LG Q6 parça değişimi nasıl yapılır detaylı bir şekilde incelemek isterseniz de hemen aşağıda bulunan LG Q6 ekran değişimi videomuzu izleyebilirsiniz.

GSM İletişim adres bilgileri

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72 Whatsapp: 0532 100 4147

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur. Tabelamız alttaki fotoğraflarda olduğu gibidir.

Teknik servisimiz, İstanbul Kadıköy Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı‘nın çıkışında sağda, Kadıköy Evlendirme Dairesi‘nin karşısında, GENPA teknik servisinin yanındadır. Kapı numarası 33‘dür. Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Finansbank ile birlikte künefecilerin sırasında E5 çıkışındadır.

ADRES: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Gsm İletişim
Gsm İletişim Teknik Servis

Kargo gönderimi detayları

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile GSM İletişim arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir MNG Kargo şubesine giderek 314383560 ya da Yurtiçi Kargo şubesine giderek 298026731 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo ücreti 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanmaktadır. Kesinlikle herhangi bir ücret alınmaz. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu makaleyi paylaşın

Yorum (2)

 • Bünyamin Reply

  Sorunsuz ve güvenilir bir iletişim. Ayrıca ekran koruma camı için teşekkürler.

  7 Aralık 2018 at 14:34
  • GSM İLETİŞİM Reply

   Bünyamin Bey merhaba;
   Teknik servisimizi tercih ederek bu değerli yorumunuzu bizlerle paylaştığınız için sizlere çok teşekkür ederiz.
   Selamlar.

   8 Aralık 2018 at 04:42

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 oyun ortalaması: 3,50 Sizde 5 üzerinden oy vermek ister misiniz ?)
Loading...


GSM İletişim WhatsApp
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.