WhatApp Destek Telefon ile Ara

Meizu ekranı kırıldı, dokunmatik çalışmıyor

Meizu ekranı kırıldı, dokunmatik çalışmıyor

Meizu akıllı telefonlarının ekranları her akıllı telefon ekranında olduğu gibi camdan üretildikleri için oldukça hassastırlar. Alınan darbeler arızalanabilir. En çok karşılaşılan sorunlar ise hemen aşağıda maddeler haline paylaşılmıştır.

 1. Telefonun yer düşmesi sebebi ile ekranın kırılması,
 2. Ekrana baskı uygulanması sonrasında ön camın çatlaması,
 3. Sert bir zemine çarpma sebebi ile iç ekran kırılması ve ekrana görüntü gelmemesi,
 4. Dokunmatik çalışmıyor (basmıyor) sorunu ile karşılaşılması,
 5. Ekranda mor/siyah mürekkep akmasına benzer lekelerin oluşması.

Bunlarla birlikte batarya şişmesi ve telefonun aşırı ısınmasına rağmen kullanılmaya devam edilmesi de ekran kırılmalarına sebebiyet verebilir. Tek çözüm yolu ise ekran değişiminin yapılmasıdır.

Meizu ekran değişiminde dikkat

Meizu akıllı telefonunuzun ekranı kırıldığında değişim yapılmasına karar verildiğinde aşağıdaki maddelere dikkat edilmesi hem telefon sağlığı hem de sorunsuz bir şekilde cihazın kullanılmaya devam edilebilmesi için oldukça önemlidir.

 1. Kullanılan ürün orjinal olmalı,
 2. Ekran onarımı profesyonel bir MEIZU teknisyeni tarafından yapılmalı,
 3. Teknik servis ortamı gerekli tüm koşulları sağlamalı,
 4. Bilgiler silinmemeli,
 5. Herhangi bir tereddütte ücret iadesi hakkınız olmalı,
 6. Telefon sizlere teslim edilirken ekran garanti kartı da verilmeli,
 7. Ekran performansında değişim yaşanmamalıdır.

Meizu ekranı kırıldı, dokunmatik çalışmıyor ya da ön camı çatladı ise GSM İletişim‘de profesyonel teknisyenler tarafından ekran değişimi nasıl yapılır, nelere dikkat edilir, sunulan ayrıcalıklar nelerdir hemen aşağıda maddeler halinde paylaşılmıştır.

Meizu ekranı kırıldı değişimi nasıl yapılır

Meizu ekran değişimi alanında uzmanlaşmış ve ileri seviyede tecrübeye sahip MEIZU teknisyenlerimiz tarafından, özel üretim teknisyen ekipmanları ve orjinal ürün kullanılarak ortalama 30 dakika içerisinde yapılmaktadır. Bu süre 2 taraflı kargo gönderim hizmetinden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

 1. Ekran değişiminde komple yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılır.
 2. Telefon sıfırlanmaz, cihaza format atılmaz ve bu sayede bilgileriniz kesinlikle silinmez.
 3. Ekran kalitesi ilk günkü haline geri döndüğü gibi ekran performansında yani dokunmatik hızı – hassasiyeti ve ekran parlaklığı – çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
 4. Telefon teknisyen test onay formundan başarılı bir şekilde geçtikten sonra incelemeniz amacıyla beğeninize sunulur. Ekran test aşamasında yaşayacağınız en ufak bir tereddütte ücret iadesi hakkınız bulunmaktadır.
 5. Hediye olarak 20 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu ekrana takılır.

Meizu ekran değişimi sonrasında telefonunuz 6 ay GSM İletişim onaylı (imzalı & kaşeli) teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir. Garanti kartı güvenceniz olup, 6 aylık garanti süresi dahilinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar Meizu teknisyenlerimiz tarafından ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

Meizu ekran değişimi fiyat listesi

Meizuekranı kırıldı ise 2018 yılı ekran değişimi fiyat listesi hemen aşağıda tablolu bir şekilde paylaşılmıştır. Sol kısımda telefon modeli, sağ kısımda ise ekran değişimi fiyatı bulunmaktadır.

Telefon modeli tabloda mevcut değil ise servisimizi arayarak ya da yorum alanından yazarak stok açılıp açılamayacağını ve fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.

YAPILAN İŞLEMDEĞİŞİM FİYATI
Meizu MX2 ekran değişimi400 TL
Meizu MX3 ekran değişimi450 TL
Meizu MX4 ekran değişimi450 TL
Meizu MX5 ekran değişimi450 TL
Meizu M1 Note ekran değişimi400 TL
Meizu M2 Note ekran değişimi400 TL
Meizu M3 Note ekran değişimi400 TL
Meizu M5 Note ekran değişimi500 TL
Meizu MX5 Pro ekran değişimi500 TL

Meizu ekran değişimi videosu

Meizu ekran değişimi teknik servisimizde nasıl yapılıyor detaylı bir şekilde incelemek isterseniz hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz Meizu MX4 ekran değişimi videomuzu izleyebilirsiniz.

Teknik servisimizde yapılan diğer ekran ve parça değişimi videolarını incelemek için ise GSM İletişim resmi Youtube sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

GSM İletişim adres bilgileri

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72 Whatsapp: 0532 100 4147

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur. Tabelamız alttaki fotoğraflarda olduğu gibidir.

Teknik servisimiz, İstanbul Kadıköy Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı‘nın çıkışında sağda, Kadıköy Evlendirme Dairesi‘nin karşısında, GENPA teknik servisinin yanındadır. Kapı numarası 33‘dür. Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Finansbank ile birlikte künefecilerin sırasında E5 çıkışındadır.

ADRES: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo gönderimi nasıl yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile GSM İletişim arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir MNG Kargo şubesine giderek 500892456 ya da Yurtiçi Kargo şubesine giderek 653528441 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo ücreti 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanmaktadır. Kesinlikle herhangi bir ücret alınmaz. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler: , ,
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tüm Yorumlar (2 Yorum)

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.