WhatApp Destek Telefon ile Ara

Samsung Galaxy Note 2 Ön Cam Çatladı

Samsung Galaxy Note 2 Ön Cam Çatladı

SAMSUNG Galaxy Note 2 ekranınız çatladı ya da kırıldı ise ön cam değişimi mi yoksa ekran değişimi mi yapılması gerekir bilmeniz gerekmektedir. Çünkü SAMSUNG Galaxy Note 2 ön cam değişimi fiyatı 450 TL, full tek parça ekran değişimi ise 600 TL‘dir. Cihazınızın ekranı darbe alma ya da yere düşme sonucu çatlar ya da tamamen kırılır. İşte tam bu aşamada nasıl bir tamir işlemi yapıldığı taktirde telefonunuzun ilk günkü haline geri döneceği cihazınızın durumuna bağlıdır.

SAMSUNG GALAXY NOTE 2 ÖN CAM DEĞİŞİMİ

SAMSUNG Galaxy Note 2 ön cam değişimi fiyatı 450 TL‘dir. Ekranınız çatladıktan sonra cihazınızda görüntü var ise, dokunmatik sorunsuzca çalışıyorsa ve iç ekran çatlamalar sonucu mürekkep akması ve benzeri sorunlar ile karşılaşılmamış ise sadece ön cam değişimi yapılması yeterli olmaktadır. Bu aşama dikkat etmeniz gereken ön cam değişimi yapacak olan SAMSUNG teknisyenlerinin uzmanlığı ve tecrübesidir. GSM İletişim LTD. ŞTİ. uzman SAMSUNG teknisyenleri tarafından 6 ay teknik servis garantisi verilerek, tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odasında, özel ekipmanlar kullanılarak SAMSUNG Galaxy ön cam değişimi yapılır.

SAMSUNG Galaxy ön cam değişiminde özel olarak SAMSUNG ön cam sökme makinesi kullanılır. Sökülen camın yerine fabrikasyon vakumlu orjinal SAMSUNG Galaxy Note 2 camı takılır. Özel sıvı kullanılarak yapılan bu takım işleminin ardından cihazınız UV ışınları altında tutulur. Bu sayede cihazınız ilk alındığı günkü haline geri gönder. Ön cam değişimi sadece 45 dakika sürmektedir. Ön cam değişimi sonrası cihazınızın tüm testleri yapılır ve ardından beğeninize sunulur. Bu aşamada yaşayacağınız en ufak bir tereddütte ücretiniz geri iade edilir. Onay verdiğiniz taktirde garanti kartınız hazırlanır ve cihazınız sizlere teslim edilir.

GSM İLETİŞİM LTD. ŞTİ. REFERANSLARIMIZ

SAMSUNG teknisyenlerimiz tarafından belirli periyotlarda, teknik servisimizde değiştirilmiş olan SAMSUNG Galaxy Note 2 cam ve ekran değişimi referanslarımız kayda alınmaktadır. Aşağıda bulunan video aracılığı ile en son çekilen referans kaydımızı izleyebilirsiniz.

SAMSUNG GALAXY NOTE 2 EKRAN DEĞİŞİMİ

SAMSUNG Galaxy Note 2 ekran değişimi fiyatı 600 TL‘dir. Telefonunuzun ekranı kırıldıktan sonra görüntü tamamen gitti, dokunmatiğin bir kısmı ya da tamamı çalışmıyor, iç ekrana zarar gelmiş ise full tek parça yani iç ekran + ön cam + dokunmatik + dış panelden oluşan revize ekran değişimi yapılması gerekmektedir. Ekran değişimi uzman SAMSUNG teknisyenlerimiz tarafından tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odamızda sadece 20 dakika içerisinde revize ekran değişimi sağlanır.

Ön cam değişiminde olduğu gibi ekran değişimi sonrasında da cihazınızın bütün testleri yapılır ve ardından incelemeniz amacı ile sizlere sunulur. Bu aşamada yaşayacağınız en ufak bir beğenmeme durumunda ücretiniz iade edilir. Onay verdiğiniz taktirde ise garanti kartınız hazırlanır ve cihazınız sizlere teslim edilir.

BİLGİLERİNİZ KESİNLİKLE SİLİNMEZ

GSM İletişim LTD. ŞTİ. tarafından yapılan ön cam değişimi ve ekran değişimlerinden sonra kesinlikle bilgileriniz silinmez. Cihazınızı performasında yani dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığında herhangi bir değişim yaşanmaz. Aksine onarım işlemleri gerçekleştirilirken yapılan özel temizleme (toz, kir temizliği) işlemi sayesinde telefonunuzun performansı artar. Bununla birlikte aynı sorunu tekrar yaşamamanız amacı ile 30 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyemiz bulunmaktadır.

GSM İLETİŞİM LTD. ŞTİ.

GSM İletişim LTD. ŞTİ. İstanbul’un Kadıköy semtinde bulunan teknik servisinde SAMSUNG Galaxy ön cam ve ekran değişimi yapmaktadır. 14 yılın ve binlerce ekran/cam değişiminin vermiş olduğu tecrübe ve uzman SAMSUNG teknisyenleri ile birlikte ekranı kırılan ya da çatlayan cihazlarınız ilk günkü hallerine geri döndürülür. Yurtiçi Kargo ile yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde Türkiye’nin 81 iline iki taraflı ücretsiz ve güvenli kargo hizmetimiz bulunmaktadır. İstanbul’da ikamet ediyorsanız eğer direk olarak aşağıda bulunan adres bilgilerimiz sayesinde teknik servisimize gelerek, İstanbul dışında yaşıyorsanız ise yine birazdan paylaşacağımız kargo gönderim sayfamıza girerek bizlere cihazınızı gönderebilir ve ekran değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz.

GSM İLETİŞİM LTD. ŞTİ. İLETİŞİM BİLGİLERİ

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72 Whatsapp: 0532 100 4147

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur. Tabelamız alttaki fotoğraflarda olduğu gibidir.

Teknik servisimiz, İstanbul Kadıköy Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı‘nın çıkışında sağda, Kadıköy Evlendirme Dairesi‘nin karşısında, GENPA teknik servisinin yanındadır. Kapı numarası 33‘dür. Garanti BankasıYapı Kredi Bankası ve Finansbankile birlikte künefecilerin sırasında E5 çıkışındadır.

ADRES: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy (Yol tarifi için Tıklayınız.)

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72

KARGO GÖNDERİMİ NASIL YAPILIR

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. GSM İletişim LTD. ŞTİ. ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 653528441 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler:
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tüm Yorumlar (106 Yorum)

 • ali yüksel ışık - 4 yıl önce

  note 8 telefonum vardır ıc cam catladı cocugum yere dusurunce dıs camında her hangı sorun yoktur bu nasıl duzelır yada ucretı ne kadardır tessekurler ıyı gunler dılerım .

 • Barış - 7 yıl önce

  Merhaba,

  Note 2 cihazımın camında çatlama oluştu. Görüntü ve dokunmatikte sorun yok . “İç Ekran” olarak tabir ettiğiniz kısımda sorun var mı bilmiyorum. Bunun tamir fiyatı 100 TL midir?

  • GSM İLETİŞİM - 7 yıl önce

   Merhaba Barış Bey;
   Anladığımız kadarı ile iç ekranda sorun yok ve ön cam değişimi yapılması yeterli. Ücreti ise 100 TL’dir.
   Selamlar.

 • Emre - 7 yıl önce

  Telefonum not 2 camı ortadan catladı. Dokunmatiginde sıkıntı yok ama ses tusunda bozukluk var. ses tusunun bulundugu sol kısıma el degdinmi kendiliginden ses acılıyor ve ben onu kıstıkca acılıyor bunun yapım malıyeti ne kadar?

 • semih - 7 yıl önce

  merhaba.
  bende samsung note 2 var.
  1. hoparlör bozuk
  2.ekran kırık
  3. kasada soyulma ve arka kapakta çizikler var.
  dış kasayı da değiştirmek istiyorum.
  fiyat verir misiniz lütfen?

  • GSM İLETİŞİM - 7 yıl önce

   Semih Bey merhaba;
   Samsung Galaxy Note 2 ekran değişimi fiyatı 350 TL, hoparlör değişimi fiyatı 100 TL, kasa değişimi fiyatı 100 TL, arka kapak değişimi fiyatı ise 100 TL’dir.
   Selamlar.

 • Yunus - 7 yıl önce

  Note 2 ekran çok çatlak var hala çalışyor şuan mesaj bile yazyor ? kullanm felan çok iyi bunun fiyatı nedir ve Tokattan gonderem kaç güne kadar gelir

  • GSM İLETİŞİM - 7 yıl önce

   Yunus Bey merhaba;
   O halde sadece ön cam değişimi yapılması yeterli olur ve ücreti 100 TL’dir. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilir.
   Selamlar.

 • merve - 7 yıl önce

  galaxy not 2 sol köşeden ekranı kırıldı koruyucusu da yoktu . bütün kısımların dokunmatiği hala sorunsuz çalışıyor ama ön yüzünün değişmesi gerek eski haline dönmesi için. sadece ekranı mı yaptırmak gerekiyo öncamımı değiştirmek gerekiyor yardımcı olur musunuz ?

  • GSM İLETİŞİM - 7 yıl önce

   Merve Hanım merhaba;
   Dokunmatikte ve iç ekranda herhangi bir sorun yok ise sadece ön cam değişimi yapılması yeterli olacaktır. Ama net bir şekilde sizlere bilgi verilebilmesi için cihazın teknisyenlerimiz tarafından görülmesi gerekmektedir.
   Selamlar.

 • Yusuf - 7 yıl önce

  Benim S3 telefonum ön camı çatlamıştı yaotırdım fakat bir süre kullandıktan sonra ekran yeşil rengine döndü ve tekrar benim düşürmem sebebiyle kırıldı ekranım sizce neden yeşilde dönmüs olanilir

  • GSM İLETİŞİM - 7 yıl önce

   Yusuf Bey merhaba;
   İç ekranın yeşile dönme sebeplerini üzerine baskı uygulanması, cihazın aşırı ısınması (kullanımdan dolayı) ya da iç ekranda yaşanan çatlamalar olarak ayırabiliriz.
   Selamlar.

 • Saniye - 7 yıl önce

  Samsung a 5 2016 ekran çatladı daha 4 aylık telefon on camını değiştirdiler 140 liraya ama orjinalliği gitmiş ve telefon aşırı ısınıyor napmaliyim

  • GSM İLETİŞİM - 7 yıl önce

   Saniye Hanım merhaba;
   Telefonunuzu incelemeden net bir bilgi vermek mümkün değildir. Değişim işlemi yapılırken cihaza zarar verilmiş olabilir.
   Selamlar.

 • Ali - 7 yıl önce

  Dokunmatiğim çalışmıyor ön camda ve ekranda çatlak yok. Cihaz Note2. Fiyat ne kadardır

  • GSM İLETİŞİM - 7 yıl önce

   Ali Bey merhaba;
   Dokunmatiğin çalışmaması sebebinin tam olarak anlaşılması gerekmektedir. Dokunmatik alanda bir kırılma ya da çatlama mevcut ise komple ekran değişimi yapılmalıdır ücreti ise 470 TL’dir. Ancak sorun sadece ekran soketinin yerinden çıkmasından da kaynaklanabilir. Teknik servisimizde arıza tespiti hizmetimiz ücretsizdir dilediğiniz zaman bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
   Selamlar.

 • narmin - 7 yıl önce

  merhabalar benım samsung galaxy j7telefonumun yere duşme sonrası ekran açılmıyor kırık yom ama dıkkatlı baktıgımda sağ üst kosede sıyah çizgi var . mesaj falan geliyor ama ekran açılmıyor.değ’ş’m fiyatları ne kadar ? bilgilendiriseniz sevinirim

  • GSM İLETİŞİM - 7 yıl önce

   Merhaba Narmin;
   Komple ekran değişimi yapılması gerekmektedir. Şu anda Samsung Galaxy J7 komple ekran değişimi fiyatı 460 TL’dir.
   Selamlar.

 • ozan - 7 yıl önce

  telefonumu ilk aldigimdan beri ilk defa bugün yere düşürdüm ve ekran on kameranin olduğu yerden catladi.parlak köşede biraz ezilmiş sadece ön cam değişimi yapsam yeterli olur mu ve bana ne kadara mal olur. dokunmatik ekranda hiç bir problem yok sorunsuz çalışıyor. şimdiden ilginize Teşekkürler

  • GSM İLETİŞİM - 7 yıl önce

   Ozan Bey merhaba;
   Dokunmatik alan sorunsuz bir şekilde çalışıyorsa, iç ekranda herhangi bir çatlama ya da kırılma ile karşı karşıya kalınmamışsa ve ekrana görüntü tam olarak geliyorsa sadece ön cam değişimi yapılabilir. Fiyatı ise 100 TL’dir. Aksi durumlarda komple ekran değişimi yapılması gerekecektir. Ücreti ise 470 TL’dir.
   Selamlar.

 • Ayşe - 7 yıl önce

  Telefon yere dustu cami azicik catladi sonra mavi murekkep gibi bi sey akmaya basladi. Ne kadara yaptirilir

  • GSM İLETİŞİM - 7 yıl önce

   Ayşe Hanım merhaba;
   İç ekranda da kırılma yaşanmış bu sebeple full tek parça ekran değişimi yapılması gerekir. Ücreti ise 350 TL’dir.
   Selamlar.

   • Zehra - 7 yıl önce

    Benim telefonum samsung galaxy note 2 ekranı ortadan kırıldı biraz altında da ortadan kırık var bide alttan da hafif çizik bide küçük 3 tane çizik var ne kadara yaparsınız

 • Mustafa Zafer cirit - 7 yıl önce

  Merhaba bugün itibariyle Samsung galaxy note 2 telefonumu ön cam kırılması sonucu değişim için size göndermiş bulunmaktayım. Bu arada kasa değişimi de düşünüyorum. Tarafıma fiyat bilgisi ile dönüş yaparsanız memnun olurum saygılarımla.

  • GSM İLETİŞİM - 7 yıl önce

   Mustafa Bey merhaba;
   Samsung Galaxy Note 2 ön cam değişimi fiyatı 100 TL ve yine aynı zamanda kasa değişimi fiyatı da 100 TL’dir. Cihazınız teknik servisimize geldiğinde müşteri temsilcilerimiz sizlerle iletişime geçeceklerdir. Şimdiden bizleri tercih ettiğiniz için sizlere çok teşekkür ederiz.
   Selamlar.

  • Mustafa Zafer Cirit - 7 yıl önce

   Cihazımın cam ve kasa değişimi yapıldıktan sonra teslim aldım. İşçilik on numara diyebilirim harika olmuş çok beğendim teşekkür ederim tavsiye de ederim. Şuan kullanıyoruz herhangi bir sıkıntı ve problem gözükmüyor. Cihazı orijinal kutusunda göndermiş idim havalı poşet içinde geri gönderim olmuş unutuldu galiba arayıp hatırlatacaktım araya başka işler girince unuttum. Kısacası kafasında soru olan arkadaşlar için ben tavsiye ediyorum.

   • GSM İLETİŞİM - 7 yıl önce

    Mustafa Bey merhaba;
    Öncelikle değerli yorumunuz, tavsiyeleriniz ve teknik servisimizi tercih ettiğiniz için sizlere çok teşekkür ederiz. İkinci konuda ise teknik servisimizi arayıp kargo birimimize bağlandığınız taktirde kargo yetkilisi arkadaşlarımız sizlere yardımcı olacaklardır.
    Selamlar.

 • Ö. M. - 8 yıl önce

  Merhabalar, note 2’min ön camı kırıldı. Ön cam bende var. Servisinize getirsem sadece değiştirme işçiliği ne kadardır öğrenebilir miyim. Teşekkür ederim

  • GSM İLETİŞİM - 8 yıl önce

   Özgür Bey merhaba;
   Maalesef teknik servisimiz dışından getirilen ürünlerin değişimini yapamıyoruz. Bunun sebebi bu tarz değişimlerde garanti veremememiz ve şirket politikamıza garanti belgesi belgesi verilmemesinin aykırı olmasıdır. Sizlere yardımcı olamadığımı için lütfen kusura bakmayın.
   Selamlar.

 • Seher - 8 yıl önce

  Merhaba note 2 tel. Yere düştü dokunmatik
  Sorunsuz çalışıyor ama ekran da renk bozuklukları var alt tarafın birazi siyah ortalar mavi en alttata enine çizilen var sorun nedir acaba

  • GSM İLETİŞİM - 8 yıl önce

   Seher Hanım merhaba;
   İç ekranda kırılma/çatlama yaşandığından dolayı bu sorun ile karşı karşıya kalıyorsunuz.
   Selamlar.

   • hakan - 8 yıl önce

    mrb abi note 2’m var ortada duz bi cizgi var temizlesemde gozukuyor ama calisiyor dokunmatik felan sebeke gidip geliyor arada gidip telefon kapaniyor acilirken samsung yazisinda kaliyor ve 2 gun once yaptirdim 50 tlye note 2 yazisinda kaliyodu ve eski haline geri dondu arizasi nedir kac tlye yapilir kendim yapabilirmiyim

    • GSM İLETİŞİM - 8 yıl önce

     Hakan Bey merhaba;
     Bu sorun iç ekrandan da kaynaklı olabilir anakarttan da. Cihazınızın kontrol edilmesi gerekir net bir cevap verilebilmesi için. Teknik servisimizde arıza tespiti hizmetimiz ücretsizdir. Dilediğiniz zaman bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
     Selamlar.

 • ORHAN - 8 yıl önce

  Sayın Gsm iletişim. Benim samsung note 2 n7100 Telefonumun ön camı düşme sonucu kırıldı . Dokunmatiginde ve çalışmasında herhangibir sorun yoktur.Ayrica orjinal batarya ve dış muhafazisinin değişmesini istiyorum.Bu arızalarınin giderilmesi sonucunda size ne kadar ödeme yapacağım. Ayrıca şuan bu mesajı ön camı kırılmış telefonumdan yazıyorum.Size ulaştığında cam değişimi operasyonunda sizin verebileceginiz bir zarar karşısında ne yapabilirim.Acikcasi güven problemim var malum öyle bir ülke de yaşıyoruz ki hak verirsiniz umarım. Şimdiden ilginiz için teşekkür ederim

  • GSM İLETİŞİM - 8 yıl önce

   Orhan Bey merhaba;
   Öncelikle kesinlikle sizlere hak veriyoruz. Sanıyoruz ki kargo ile gönderim sağlayacaksınız. Herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine gidip 653528441 kargo gönderi numaramızı vererek teknik servisimize ne kadar kargo geldiğini öğrenebilirsiniz. Bununla birlikte Facebook sayfamızı takip ederek fotoğraflarımızı inceleyebilirsiniz. Cihazınızda cam değişimi yapılması yeterlidir. Çok güzel bir noktaya değinmişsiniz. Ön cam değişimi yapılırken iç ekrana da zarar verilebilir. Böyle bir durum yaşandığında full tek parça ekran değişimi ön cam değişimi fiyatına teknik servisimiz tarafından yapılmaktadır. Batarya değişimi ve dış muhafaza (bu kısmı anlayamadık) değişimi için teknik servisimizi ararsanız eğer uzman SAMSUNG teknisyenlerimiz sizlere yardımcı olacaklardır.
   Selamlar.

 • Kadir - 8 yıl önce

  Merhaba, note 2’m yere düştüğünden beridir açtığımda ekranın yalnız bir kısmı beyaz ışık verip sönüyor. Başka da hiç görüntü gelmiyor. Bu durumda ne yapmam gerekir?

  • GSM İLETİŞİM - 8 yıl önce

   Merhaba Kadir;
   Full tek parça yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış çıtadan oluşan orjinal ekran değişimi yapılması gerekmektedir ve ücreti 350 TL’dir.
   Selamlar.

 • ilhan - 8 yıl önce

  Iyi gunler telefonum note 2 ekrani kirik daha onceden de kirikti yaptirdim fakat tekrar elimden dustu ve kirildi dokunmatik calisiyo sikinti yok sadece dis ekran degisecek ve ben daha once degistirdigim zamn aradan toz giriyodu siz aradan toz girmiyecek bi sekilde degisebilir misiniz ayrica kac gunde teslim ediliyor.

  • GSM İLETİŞİM - 8 yıl önce

   İlhan Bey merhaba;
   Teknik servisimize geldiğinizde 40 dakika içerisinde, kargo ile gönderim yaptığınızda ise 3 iş günü içerisinde cihazınızı teslim alabilirsiniz. Kesinlikle toz, kir ve benzeri oluşumlar teknik servisimizde ön cam değişimi yapıldıktan sonra ekranınızın içerisine girmez. Ön cam değişimlerimiz garantilidir.
   Selamlar.

 • hikmet - 8 yıl önce

  not 2 Çin malı ön cam kırık dokunmatikte sıkıntı yok maliyeti ne kadar bide hafta sonu açıkmısınız

  • GSM İLETİŞİM - 8 yıl önce

   Merhaba Hikmet Bey;
   Ürünümüz orjinaldir. Yan sanayi ekranlarda uygun olup olmayacağını ancak teknik servisimize geldiğiniz taktirde öğrenebilirsiniz. Cumartesi günleri akşam 21.00’a kadar teknik servisimiz açıktır.
   Selamlar.

 • Emre - 8 yıl önce

  Merhaba,

  Dün öpleden sonra Note 2 telefonumun ekranı bir anda gitti dokunmatiğine bastığım zaman görüntü gelmiyor tuş ışıkları yanıyor ama ekran gelmiyor yeşil çizgi gelip kayboluyor fiyat nedir acaba ?

  • GSM İLETİŞİM - 8 yıl önce

   Emre Bey merhaba;
   İç ekrana zarar gelmiş ve değişimi yapılması gerekiyor ise ekran değişimi yapılması gerekmektedir ve ücreti 350 TL’dir. Aksi durumlarda ise daha uygun bir ücret ile tamir işlemi gerçekleştirilir ancak sorunun tam olarak ne olduğunun anlaşılabilmesi için SAMSUNG teknisyenlerimizin cihazınızı kontrol etmeleri gerekmektedir. Teknik servisimizde arıza tespiti hizmetimiz ücretsizdir.
   Selamlar.

 • emir - 8 yıl önce

  galaxy note 2 nin ön camının köşesi kırıldı diğer yerleri çatladı ne kadara yapılabilir acaba?? ben 12 yaşındayım fazla ödemek istemiyorum. ve ben diyarbakır da yaşıyorum beni iyi bir yere yönlendirin lütfen teşekkürler.

  • GSM İLETİŞİM - 8 yıl önce

   Emir Bey merhaba;
   Cihazınızın iç ekranında herhangi bir sorun mevcut değil ise, telefonunuza görüntü geliyor ve dokunmatik sorunsuz bir şekilde çalışıyorsa sadece ön cam değişimi yapılması yeterlidir ve ücreti şu anda kampanyalı bir şekilde 100 TL’dir. Ancak tam tersi durumlarda full tek parça yani iç ekran + ön cam + dokunmatk alan + dış panelden oluşan orjinal ekran değişimi yapılması gerekmektedir ve ücreti 350 TL’dir.
   Selamlar.

 • Mustafa Furkan - 8 yıl önce

  merhaba note 2 ekran kırık olduğu için ekran siparişi verdim biraz ekranı elimle açmaya çalıştım ekran dahada çatladı ekranın yarısının dokunmatıgı gitti biraz daha oynadım duzelmesi için komple dokunmatik gitti sadece kalemle çalışıyor ne yapmam gerek sadece dokunmatik ekran değişimi yapsam yeterlimi çatlak çok oldugu içinmi dokunmatik gitmiş olabilir yardımcı olabilirmisiniz ?

  • GSM İLETİŞİM - 8 yıl önce

   Mustafa Bey merhaba;
   SAMSUNG Galaxy Note 2 cam değişiminde oldukça hassas olunmalıdır. Büyük ihtimal ile dokunmatik alana ya da iç ekrana değişim sırasında zarar vermişsiniz. Şu anda yapabileceğiniz tek şey full tek parça yani iç ekran + ön cam + dokunmatik + dış panelden oluşan ekran değişimidir.
   Selamlar.

 • Çağrı - 8 yıl önce

  Selamun Aleyküm . Benim sorum uv jel le mi yapıyorsunuz note 2 tamirini yoksa kenar bantlarıylamı acaba . Çünkü bantla tamir yaptırdıgımda içine toz vs bulanıklık oluşmuştu . teşekkürler

 • hayl - 8 yıl önce

  merhabalar im telefonum note 2 cam kırıldı orta dokunmatigi bozuldu kenarları birlikte ön camı yaptırmak istiyorum fiyatı ne kadar ögrenebilir miyim?

  • GSM İLETİŞİM - 8 yıl önce

   Merhabalar hayl;
   Cihazınızda full tek parça yani iç ekran + dokunmatik alan + dış panel + ön camdan oluşan orjinal ekran değişimi yapılması gerekmektedir ve ücreti 350 TL’dir. Bununla birlikte kasa değişimi de yapılması gerekiyor ise ekstra 100 TL ücreti bulunmaktadır. Kasa değişimi yapılıp yapılmaması gerektiğini teknik servisimizi arayarak SAMSUNG teknisyenlerimizden öğrenebilirsiniz.
   Selamlar.

 • merve - 8 yıl önce

  merhabalar, note 2 telefonumun üstüne sıcak haldeyken ütü düştü dokunmatiği calışıyor hiçbir problem yok fakat ekran sarı ve yeşil renk gösteriyor bu problem için camın mı yoksa ekranın mı değişmesi gerekir?

  • GSM İLETİŞİM - 8 yıl önce

   Merve Hanım merhaba;
   İç ekranda kırılma, baskı ya da çatlama yaşanmış ise full tek parça ekran değişimi yapılması gerekir. Ancak ütünün ısısından dolayı ön camın yanması sonucu renk değişimi yaşanmış ise ön cam değişimi yapılması yeterlidir. Teknik servisimizde ücretsiz arıza tespiti hizmeti mevcuttur. Dilediğiniz zaman gelerek ya da kargo gönderimi yaparak sorunun tam olarak ne olduğunu öğrenebilir ve onay verdiğiniz taktirde ekran / cam değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz.
   Selamlar.

 • Sefa - 8 yıl önce

  Telefonumun sağ uat koseainde 3 cm kadar kararma var o nasil duzelir ekran degisimi gerekirse kac tl telefon note 2

  • GSM İLETİŞİM - 8 yıl önce

   Sefa Bey merhaba;
   Sorun anladığımız kadarı ile ekranda mevcut. Bu durumda full tek parça yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan full tek parça ekran değişimi yapılması gerekir ve şu anda kampanyalı fiyatı 350 TL’dir.
   Selamlar.

   • osman - 8 yıl önce

    slm iç ekran sağlam yani dokunmatik çalışıyor sadece cam da kırılma var yüzde yüz camı değiştirebilir misiniz telefoncu ya götürdüm ekran kırılma riski ile değişcegini söyledi telefon note 2

    • GSM İLETİŞİM - 8 yıl önce

     Osman Bey merhaba;
     Tabi teknik servisimize geldiğinizde ön cam değişimi sorunsuz bir şekilde yapılabilir. SAMSUNG teknisyenlerimiz özel ön cam değişim makinesi ve ekipmanları kullandıkları ve aynı zamanda yüksek tecrübeye sahip oldukları için herhangi bir sorun olmayacaktır.
     Selamlar.

 • kadir - 8 yıl önce

  Merhaba
  not 2 var içindeki pil şarzda şişerek çamı çatlatmı.ç komple cam değişimi ve pi ne kadara mal olur bana

 • Özgür - 8 yıl önce

  Selam ben özgür ben note 2 kullanıyorum telefonum yere düştü ekranın yarısı gitti odaya bıraktım sabah kalktığmda ekranın hepsi gitmişti ben ne yapam birşeyler önerirmisiniz

  • GSM İLETİŞİM - 8 yıl önce

   Özgür Bey merhaba;
   Şu an telefonunuzda hiç görüntü yok ise full tek parça yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ekran değişimi yapılması gerekecektir ve ücreti 370 TL’dir. Dilediğiniz zaman teknik servisimize gelerek ya da İstanbul dışında iseniz iki taraflı GSM İletişim LTD. ŞTİ. tarafından karşılanan kargo hizmetimizden faydalanarak telefonunuzun bizlere ulaştırılmasını ve ekran değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz.
   Selamlar.

 • Üzeyir yılmaz - 8 yıl önce

  Merhaba ben note 2 telefonumun dış camını kendi ilimde değiştirtmiştim ancak tekrar kırdım. Şu anda dokunmatikte ve görüntüde bir sorun yok ama ön kamera, önüne teknik servisin kullandığı silikon yapıştırıcı geldiği için puslu gösteriyor. Dış camını tekrar değiştirmeniz mümkün mü? Değiştirmeniz durumunda ön kamera eski haline gelir mi? Şimdiden teşekkür ederim

  • GSM İLETİŞİM - 8 yıl önce

   Üzeyir Bey merhaba;
   Dokunmatik sorunsuz bir şekilde çalışıyor ve telefonunuzda görüntü var ise ön cam değişimi yapılabilir. Bununla birlikte kameranızın lensine herhangi bir zarar gelmemiş ise sadece temizlenmesi yeterlidir.
   Selamlar.

 • Eray - 8 yıl önce

  İyigunler ben not 2 kullaniyorum telefonu dusurdum ekranda her taraf calisiyor ama alt tuslarin 3 ude calismiyor telefonun sol alt tarafi (beyaz olan yer)hafif kirilmis baska bisey yok sadece on cammi degisecek yoksa ful tek parca dediginiz seymi

  • GSM İLETİŞİM - 8 yıl önce

   Eray Bey merhaba;
   Dokunmatiğiniz şu anda sorunsuz bir şekilde çalışıyor, iç ekrana bakıldığında herhangi bir kırılma görülmüyor ve cihazınıza görüntü geliyor ise sadece ön cam değişimi yapılması yeterlidir. Aksi durumlarda ise full tek parça ekran değişimi yapılması gerekecektir.
   Selamlar.

 • ferhat - 8 yıl önce

  note 2 cam değişiminde kullandıgınız cam samsung ürünümüdür.

 • Burcu - 8 yıl önce

  Iyi günler samsung note 2 kullanıyorum telefonu düşürdüm ekranda herhangi bir çatlama yada kırılma yok fakat yazılar önceki kadar net değil kesik kesik hafif sorun nedir acaba

  • GSM İLETİŞİM - 8 yıl önce

   Burcu Hanım merhaba;
   Ekran soketi yerinden oynamış olabilir, anakarta zarar gelmiş olabilir ya da iç ekranda çatlamalar yaşanmış olabilir. Ancak cihazınız kontrol edilerek kesin cevap verilebilir.
   Selamlar.

 • Mutlu - 8 yıl önce

  İyi günler Note 2 kahverengi ön cam değişimi yapiyor musunuz? Ayrıca İstanbul dişinda yaşıyorum, Burada ikamet ediyorum kargo ile cihazi göndersem ne zaman teslim alabilirim?

  • GSM İLETİŞİM - 8 yıl önce

   Mutlu Bey merhaba;
   Tabi ki teknik servisimizde SAMSUNG Galaxy Note 2 ön cam değişimi yapılmaktadır. Kargo ile gönderimlerde 1 iş günü içerisinde cihazınız teknik servisimizde olur. Teknik servisimize ulaşan cihazınızın aynı gün içerisinde ön cam değişimi yapılır. Ardından sizlere kargo ile geri gönderim yapılır. Toplamda 3 iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur. Daha detaylı bilgi için sayfamızın üst kısmında bulunan kargo gönderimi alanını ziyaret edebilirsiniz.
   Selamlar.

 • fatih tanrıverdi - 8 yıl önce

  merhaba.dün note 2 telefonum yere düştü 1 metre mesafeden.ekranda çatlak-patlak değil çizik dahi yok.telefon bütün fonksiyonlarıyla çalışıyor.ancak elimi algılamıyor.kalem ile çalışıyor.ne yapılması gerekir.ne kadara tamir olur bilgi verir misiniz ?

 • Erhan ŞAHİN - 8 yıl önce

  Merhaba, note lacivert ön cam varmı elinizde

 • yaser - 8 yıl önce

  merhaba
  note2 telefonum dusme sonucu on camı catlamısdır ancak calısma ve dokınmaıtıgınde herhangı bır sorun bulunmamaktadır.
  onarımınun fıyatı ve degısım suresı nedır
  tesekkurler

  • GSM İLETİŞİM - 8 yıl önce

   Yaser Bey merhaba;
   Sadece ön cam değişimi yapılarak cihazınız ilk günkü haline geri getirilebilir. SAMSUNG Galaxy ön cam değişimi fiyatı şu anda kampanyalı olarak 120 TL’dir.
   Selamlar.

 • celal - 8 yıl önce

  selamunaleykum bi numara alabılırmıyım acaba

 • mine - 8 yıl önce

  merhaba note 2 cep telefonum düştü ve ekran kapalı gibi görünüyor. aslında açık arayan olunca telefonum çalıyor ekran görünmediği için elimi denk getirebilirsem açabiliyorum sanırım dokunmatikte çalışıyor ama ekranda görüntü yok. çok ufakta bi çatlak var. komple değişmesimi gerekir acaba?

  • GSM İLETİŞİM - 8 yıl önce

   Mine Hanım merhaba;
   Büyük ihtimal ile full tek parça (komple) ekran değişimi yapılması gerekmektedir. Ancak şöyle bir durumda var ekran soketiniz yerinden oynamış olabilir. Yani ekran değişimine gerek kalmayabilir. Dilediğiniz zaman teknik servisimize gelerek ya da İstanbul dışında ikamet ediyorsanız kargo gönderimi yaparak uzman SAMSUNG teknisyenlerimizin cihazınızı incelemelerini ve kesin sorunun ne olduğunu sizlere söylemelerini sağlayabilirsiniz.
   Selamlar.

 • anıl - 8 yıl önce

  merhabalar note2 ekranım çatladı ve fiyatınız 80 lira yazıyor uygun bir fiyat ama herhangi başka bir sitede referans göremedim sahibinden gittigidiyor gibi. kafamda güvenilir olur mu konusunda sorular var açıkçası yardımcı olursanız sevinirim

  • GSM İLETİŞİM - 8 yıl önce

   Merhaba Anıl Bey;
   SAMSUNG Galaxy Note 2 ön cam değişimi fiyatı şu anda kampanyalı fiyatımızdır bunu bilmenizi isteriz. Bununla birlikte ekran satışımız mevcut olmadığı ve ekran satışı yapıldığında maalesef kullanıcılar cihazlarına zarar verdikleri için bahsetmiş olduğunu sitelerde GSM İletişim markamız ile teknik servisimizi göremiyorsunuz. Hakkımızda ve referanslarımız sayfamızı ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Bununla birlikte dilediğiniz zaman teknik servisimizi arayarak uzman teknisyenlerimize aklınıza takılan bütün soruları sorabilirsiniz.
   Selamlar.

 • Ahmet - 8 yıl önce

  Ön cam değişimi sırasında ekranda kirilabilir dediler. Böyle bir ihtimal varmı? Şuan üzerinde cam koruyucu olduğu halde ön cam kırıldı. Cam koruyucuya birşey olmadı. Kırık altta kaldığı için parmağa da takilmiyor. Böyle bir risk varsa hiç göndermeyelim değişime.

  • GSM İLETİŞİM - 8 yıl önce

   Ahmet Bey merhaba;
   Böyle bir risk ufak olsa da bulunmaktadır. Ancak teknik servisimizde yapılan ekran değişimlerinde böyle bir sorun ile karşılaşıldığında orjinal ekran değişimi sağlanır ön cam değişimi ücreti karşılığında. Bu konuda içiniz rahat olsun. Ancak bilmenizi de isteriz ki yapılacak testlerden sonra ön cam değişimi yapılabilir onayı almalıdır teknisyenlerimizden. Bununla birlikte mutlaka kargo paketinin içerisine ön cam değişimi yaptırmak istiyorum notunu bırakınız.
   Selamlar.

 • Abdülkadir - 8 yıl önce

  Note 5 on cam degişimi ne kadar acaba? Dokunmatikte sorun yok telefon calisiyor.
  Teşekkürler. ..

 • Cihat - 8 yıl önce

  Az önce note 2 cihazımın ön camını burada yaptırdım. 1,5 yıldır boşu boşuna çatlak camla yaşıyormuşum. Tüm ictenligimle tesekkurlerimi sunuyorum. Yeni alınmış gibi oldu telefonum. Kırılmaz cam filmi hediyeniz için de ayrıyeten teşekkür ederim. 80 lirayi kurusu kurusuna hak ediyorsunuz. Saygilarimla

  • GSM İLETİŞİM - 8 yıl önce

   Cihat Bey merhaba;
   SAMSUNG Galaxy Note 2 ön cam değişiminde GSM İletişim LTD. ŞTİ.’yi tercih ettiğiz ve bu değerli yorumu paylaştığınız için bizler sizlere teşekkür ederiz. Telefonunuzu iyi günlerde kullanmanız dileğiyle.
   Selamlar.

 • Ayse - 8 yıl önce

  Samsung Galaxy note 2 Ekran kırıldı ilk gün ki gibi kullanabiliyorum dokunmatiginde her hangi bir problem yok ön ekran camı kırıldı diye düşünürken fiyat almak için telefonu götürdüm yetkili servise 400 lira fiyat çıkarttı. Dediginize göre full çerçeveli ekran değişimin de bu ücret talep ediliyor. Ne yapmalıyım ?

 • mustafa - 8 yıl önce

  izmirden yoolayabilirmiyim ön camı kırıldı sadece ücret ne kadar olur adres ve ne kadar zamanda gelir bana

 • Kadir - 8 yıl önce

  Telefonum sorunsuz çalışıyor.
  Fakat camla beraber çerçevede kırıldı. Sanırım kasa da degisicek.
  Bana maliyeti ne olur.
  Deger mi.

  • GSM İLETİŞİM - 8 yıl önce

   Kadir Bey merhaba;
   Galaxy Note 2 full çerçeveli ekran değişimi fiyatı 400 TL’dir. Ön kısım tamamen iç ekran + ön cam + dokunmatik + panel çerçeveli olarak değişmektedir.
   Selamlar.

 • safak - 8 yıl önce

  Selamlar telefonu sorunsuz kullanıyorum on vam çatlak sadece on cam değişimini nekadar yapıyorsunuz acaba

  • GSM İLETİŞİM - 8 yıl önce

   Şafak Bey merhaba;
   Telefonda görüntü var ve dokunmatik çalışıyor ise eğer sadece ön cam değişimi yapılabilmektedir. Şu anda kampanyalı olarak SAMSUNG Galaxy Note 2 ön cam değişimi ücreti 80 TL’dir.
   Selamlar.

 • canan - 8 yıl önce

  Benım telefonum ıki defa düştü birincisinde 430 liraya yaptırdım şimdi 2 .sinede 400 istediler yaptırmıyorum ne yapmalıyım:-(

  • GSM İLETİŞİM - 8 yıl önce

   Canan Hanım merhaba;
   Telefonunuzda görüntü varsa ve dokunmatiği çalışıyorsa sadece ön cam değişimi yapılarak sorununuz çözülebilir. Ancak görüntü gelmiyor ya da dokunmatik çalışmıyor ise ekran değişimi yapılması gerekecektir. Teknik servisimize gelirseniz eğer sizlere kırılmaz cam koruyucu ve telefonunuzun tekrar düştüğünde kırılmaması için gerekli bütün diğer önlemlerin alınması sağlanabilir.
   Selamlar.

 • Özkan - 9 yıl önce

  Galaxy note 2 ön cam kırıldı. Dokunmatik sorunsuzca çalışıyor hiç bir piksel hatası yok. Burada bir teknik servise ön cam değişimi için geldim ama bana öyle bir teknoloji yok dedi. Biraz küçük bir yerdi. Beni bilgilendirir misiniz yapılabilir mi ? O kadar fazla para ödemek istemiyorum.

  • GSM İLETİŞİM - 9 yıl önce

   Merhaba Özkan Bey;
   Samsung Galaxy Note 2 ön cam değişimi ve ultraviyole ışın makinesi ile birlikte değişim yapılabilmektedir. Yıllardır teknik servisimizde orjinal ön cam değişimi yapılmaktadır. Tabi ekran değişimi yapan teknisyenin tecrübesi ve uzmanlığı da kullanılmakta olan makina ve ekipmanlar kadar önemlidir. Kısacası özetlemek gerekirse sizlerin 300 TL ödemesine gerek yok. Sadece ön cam değişimi yaptırmanız yeterli olacaktır.
   Selamlar.

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.