WhatApp Destek Telefon ile Ara

Samsung Galaxy Note 4 Arka Kamera Değişimi

Samsung Galaxy Note 4 Arka Kamera Değişimi

Samsung Galaxy Note 4 arka kamera değişim fiyatı 150 TL, kamera camı değişimi fiyatı ise 80 TL‘dir. Kamera ve kamera camı değişimi uzman ve tecrübeli SAMSUNG teknisyenlerimiz tarafından tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odamız özel ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır. Peki hangi durumlarda kamera değişimi yapılmalı, hangi durumlarda ise kamera camı değişimi yapılmalıdır ? Dilerseniz bu sorunun cevabını tüm detayları ile birlikte anlatalım.

samsung galaxy note 4 arka kamera camı değişimi
Samsung Galaxy Note 4 Arka Kamera Camı Değişimi

Kamera Camı Değişimi Hangi Durumlarda Yapılır

Samsung Galaxy Note 4 kamerasını koruyan bir kamera camı bulunmaktadır. Kameranızın bulanık bir şekilde çekim yapmasının en büyük sebeplerinden bir tanesi kamera camının çizilmesi, zamanla aşınması ya da sararmasından kaynaklanmaktadır. Bu durumda kamera camı değişimi yapılması yeterlidir ve ücreti 80 TL‘dir. Tabii bununla birlikte kamera camı çatladığında ya da kırıldığında iç kısımda bulunan kamera lensine herhangi bir zarar verilmemiş ise yine 80 TL karşılığında değişim işlemi gerçekleştirilir.

Arka Kamera Değişimi (Kamera Lensi) Hangi Durumlarda Yapılır

Her lensin bir çekim ömrü vardır. Örneğin 10.000 çekimden sonra ilk günkü çekim kalitesi kaybolmaktadır. Böyle durumlarda kaliteli çekim yapılabilmesi için arka kameranın değiştirilmesi gerekmektedir. Bununla birlikte arka kamera camı ile birlikte arka kamera da alınan darbe sonucu kamera lensi de kırılabilir. Bu durumda hem kamera camı hem de arka kameranın değiştirilmesi gerekir. Son olarak ise kamera camı çatladığında kullanıcılar tarafından sökülür. Bir süre kaliteli çekim yapılır. Ancak lensin üzerine gelen toz ve benzeri parçacıklar sonucu kamera lensinin üzeri çizilir. Bu durumda da arka kamera değişimi yapılması gerekir. Ücreti ise 150 TL‘dir.

Samsung Galaxy Note 4 Arka Kamera

Samsung Galaxy Note 4 Kamera Lensi ve Kamera Camı Değişimi

Kısaca özetlemek gerekirse sadece kamera değişimi yapılması gerektiğinde değişim ücreti 80 TL, sadece kamera değişimi fiyatı 150 TL, her iki aksamında değişmesi gerekiyor ise 200 TL‘dir. Bu ayrımın yapılması önemlidir. Bununla birlikte bir tavsiye de bulunmakta fayda vardır. Kamera camı çatladıktan sonra hemen değişimini yaptırmanızı öneririz. Aksi taktirde çatlaklardan içeri giren toz ve benzeri partiküller kamera lensinin çizilmesine ve doğal olarak kötü çekim yapılmasına sebebiyet verecektir.

Samsung Galaxy Note 4 Arka Kamera Değişimi

Samsung Galaxy Note 4 arka kamera değişimi süresi İstanbul’un Kadıköy semtinde bulunan ve hemen aşağıda adres bilgilerinin paylaşıldığı teknik servisimize geldiğiniz taktirde 30 dakikadır. Kargo ile gönderim sağladığında ise toplam 3 (üç) iş günüdür. Arka kamera değişimi yapıldıktan sonra fotoğraf çekimi ilk günkü kalitesine geri döner.

GSM İletişim Ltd. Şti. Adres Bilgileri

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72 Whatsapp: 0532 100 4147

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur. Tabelamız alttaki fotoğraflarda olduğu gibidir.

Teknik servisimiz, İstanbul Kadıköy Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı‘nın çıkışında sağda, Kadıköy Evlendirme Dairesi‘nin karşısında, GENPA teknik servisinin yanındadır. Kapı numarası 33‘dür. Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Finansbank ile birlikte künefecilerin sırasında E5 çıkışındadır.

ADRES: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy / İstanbul

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. GSM İletişim LTD. ŞTİ. ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 653528441 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuzun kamerası ya da kamera camı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 4 arka kamera veya arka kamera camı değişimi hakkında aklınıza takılan bütün soruları hemen aşağıda bulunan yorum aracılığı ile ya da teknik servisimizi aradıktan sonra SAMSUNG teknisyenlerimize bağlanarak sorabilirsiniz. Bütün sorularınız uzmanlarımız tarafından tüm detayları ile birlikte cevaplanacaktır.

Etiketler:
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tüm Yorumlar (2 Yorum)

 • Murat kursun - 5 yıl önce

  Rus mali samsung galaxy note 4 cep telefonu arka kamara camı değişecek uyumlu yazılımlı bulamadık sizde mevcutmudur

  • GSM İLETİŞİM - 5 yıl önce

   Murat Bey merhaba;
   Çok afedersiniz anlayamadık. Arka kamera camı ile yazılım kısmını. Servisimizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.
   Selamlar.

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.