WhatApp Destek Telefon ile Ara

Samsung Galaxy S3 Camı Çatladı İse Dikkat

Samsung Galaxy S3 Camı Çatladı İse Dikkat

Samsung Galaxy S3 telefonunuzun camı çatladı ise, teknisyenlerimiz ile yapmış olduğumuz röportajın ardından yazmış olduğumuz bu makale sayesinde bilmeniz gereken her şeyi öğrenebilecek ve aynı zamanda daha fazla rakam ödemekten belki de kurtulacaksınız.

Neden yukarıdaki gibi bir açıklama yaptık hemen anlatalım. Galaxy S3 camı çatladığında iki türlü değişim şekli vardır. Bunlardan bir tanesi sadece orjinal cam değişimi diğeri ise orjinal ekran değişimidir. İlk önemli konu değişimin nasıl yapıldığı, ikinci önemli olan konu ise değişimin sadece ön cam mı yoksa ekran olarak mı yapılacağına karar verilebilmesidir. Galaxy S3 Ekran Değişimi sayfamıza girdiğinizde değişim ücretinin 250 TL, Galaxy S3 Cam Değişimi sayfamıza girdiğinizde ise ücretin 100 TL olduğunu inceleyebilirsiniz. İlk yapmanız gereken şey 250 TL mi yoksa 100 TL mi ödemeniz gerektiğine karar vermenizdir.

Galaxy S3 Orjinal Ön Cam Değişimi
Galaxy S3 Orjinal Ön Cam Değişimi

SAMSUNG GALAXY S3 CAMI ÇATLADI İSE DİKKAT!

Samsung Galaxy S3 camı çatladığında ya da diğer tabiri ile kırıldığında 100 TL karşılığında sadece ön cam değişimi yapılarak telefonunuz ilk günkü haline getirilebilmektedir. Ön cam değişimi yapılabilmesi için ise dokunmatik alanın sorunsuzca çalışması, telefonunuzda görüntü olması ve iç ekranda herhangi bir çatlağın olmaması yeterlidir. Galaxy S4 ekran kırılmalarının hemen hemen %60 – 70’i bu koşulu sağlamaktadır. Dikkat edin sizlerde bu oran içerisinde olabilir ve sadece 100 TL karşılığında telefonunuzun ilk aldığınız günkü hale gelmesini sağlayabilirsiniz.

Samsung Galaxy S3 Cam Değişimi Yapılamayan Durumlar

Aşağıdaki durumlarda orjinal tek parça ekran değişimi yapılması gerekir. Yani cihazınızın ekranı dokunmatik + iç ekran + ön cam + panel olmak üzere tek parça halinde değiştirilmelidir.

  • Kırılan – çatlayan ekranınızdan dolayı telefonunuzdan hiç görüntü gelmiyorsa,
  • Kırılan – çatlayan ekranınızdan dolayı dokunmatik alanın bir kısmı ya da tamamı çalışmıyorsa,
  • Kırılan – çatlayan ön camın ardından iç ekranda da çatlama ve kırılmalar meydana geldiyse orjinal ekran değişimi yapılması gerekir.

EKRAN VE CAM DEĞİŞİMLERİNDE DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Ekran değişimi yapılırken dikkat edilmesi gereken şey kullanılan ürünün orjinal ve seri numaralı olmasıdır. Bununla birlikte ekran değişimi aşamalarının uzman ve tecrübeli bir SAMSUNG teknisyeni tarafından yapılmasıdır. Ekran değişiminde bu iki noktaya dikkat edilmesi yeterlidir.

Ön cam değişimi ise ekran değişimine göre daha fazla uzmanlık ve tecrübeye sahip olunmasını gerektirmektedir. Ekran değişiminde özel ekipmanların kullanılması yeterli iken, galaxy s3 ön cam değişiminde SAMSUNG ön cam değişim makinesine ve UV ışınları yayan özel makineye ihtiyaç duyulmaktadır.

EKRAN TAMİRİ YAPILDIKTAN SONRA NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR

Ekran tamiri yani ön cam değişimi ya da ekran değişimi yapıldıktan sonra en çok dikkat edilmesi gereken şey ise telefonunuzun incelemeniz amacı ile sizlere sunulabilmesidir. Herhangi bir beğenmeme durumunuzda ya da tereddüt yaşadığınızda ise paranız iade edilebilmelidir. Bütün bunları yanı sıra 24 Ay özel olarak teknik servis garantisi verilebilmelidir.

GSM İLETİŞİM LTD. ŞTİ.

GSM İletişim Teknolojileri uzman SAMSUNG teknisyenleri tarafından Galaxy S3 ön cam ya da ekran değişimi özel ekipmanlar ve makineler kullanılarak yapılmaktadır. 12 yıldır ekran ve cam değişimi üzerine hizmet vermekte olan teknik servisimizde yapılan bütün ekranlar 24 ay garanti altına alınmaktadır. Ekran değişimi sırasında kesinlikle bilgileriniz silinmez. Aynı sorunu bir daha yaşamamanız amacı ile kırılmaz cam jelatin hediye edilmektedir.

Aşağıda bulunan ilerişim adreslerimiz aracılığı bizlerle temasa geçebilir aklınıza takılan bütün soruları sorabilir ve aynı zamanda dilerseniz teknik servisimizde, dilerseniz de bulunduğunuz bölgeden kargo gönderimi yaparak (iki taraflı) orjinal ekran – cam değişiminin yapılmasını sağlayabilirsiniz.

GSM İLETİŞİM LTD. ŞTİ. İLETİŞİM BİLGİLERİ

Teknik servisimize SÖĞÜTLÜÇEŞME metrobüs durağından sadece 45 saniye içerisinde ulaşabilirsiniz. İstanbul Kadıköy’de bulunan ve en son durak olan Söğütleşme durağının kapısından çıktıktan sonra sağa dönünüz. 30 metre gittikten sonra sola döndüğünüzde Mavi – Beyaz GSM İLETİŞİM tabelasını tam karşınızda göreceksiniz. Hemen aşağıda adres bilgilerimiz ve teknik servisimizi kolaylıkla bulabilmeniz için görsellerimiz paylaşılmıştır.

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 (Evlendirme Dairesi Sağ Çaprazı) Söğütlüçeşme-Kadıköy / İstanbul

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72

KARGO GÖNDERİMİ NASIL YAPILIR

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. GSM İletişim LTD. ŞTİ. ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 653528441 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler:
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.