WhatApp Destek Telefon ile Ara

SAMSUNG Galaxy S4 Ekran Cam Değişimi

SAMSUNG Galaxy S4 Ekran Cam Değişimi

SAMSUNG Galaxy S4 ekranı kırıldığında ya da camı çatladığında uzman bir SAMSUNG teknisyeni tarafından özel SAMSUNG ekipmanları kullanılarak cam değişimi ya da full tek parça ekran değişimi yapılması gerekmektedir. GSM İletişim tarafından verilen 6 ay teknik servis garantisi ile birlikte SAMSUNG Galaxy S4 cam değişimi fiyatı 450 TL, ekran değişimi fiyatı ise 600 TL‘dir. Teknik servisimizde kullanılmakta olan ekran ve camlar revizedir. Ekran ve cam değişimi sonrası kesinlikle bilgileriniz silinmez, telefonunuzun performansında (dokunmatik hızı-hassasiyeti ve ekran parlaklığı) herhangi bir değişim yaşanmaz.

Telefonunuzun ekranı kırıldığında ya da ön camı çatladığında dikkat etmeniz gereken şey hangi tamir işleminin yapılması gerekliliğidir. Cihazınızın dokunmatiği çalışıyor, ekrana görüntü geliyor ve iç ekranda mürekkep akması yok ise sadece ön cam değişimi yapılabilir. Ancak ekran kırılması sonrası görüntü tamamen gitti, iç ekranda kırılmalar yaşandı ve dokunmatiğin bir kısmı ya da tamamı çalışmıyorsa full tek parça ekran değişimi yapılması gerekmektedir.

SAMSUNG GALAXY S4 ÖN CAM DEĞİŞİMİ

SAMSUNG Galaxy S4 cam değişimi fiyatı 450 TL‘dir. Cam değişimi tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odamızda uzman SAMSUNG teknisyenlerimiz tarafından özel ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır. Öncelikle çatlamış olan telefon camı SAMSUNG cam sökme makinesi ile cihazdan ayrılır. Ardından cam ile iç ekran arasındaki alan özel bir solisyon ile temizlenir. Fabrikasyon vakumlu SAMSUNG Galaxy S4 camı ekrana sürülen jelin üzerine konulur. Cam takıldıktan sonra ise UV (Ultraviyole) ışınları altında bekletilir. Kısaca anlatmış olduğumuz bu işlemler kesinlikle uzman ve tecrübeli teknisyenler tarafından yapılmalıdır.

SAMSUNG GALAXY S4 EKRAN DEĞİŞİMİ NASIL YAPILIR

Hemen aşağıda bulunan video aracılığı ile SAMSUNG Galaxy S4 ekran değişimi nasıl yapılır izleyebilirsiniz. İlgili video uzman SAMSUNG teknisyenlerimiz tarafından çekilmiştir.

SAMSUNG GALAXY S4 EKRAN DEĞİŞİMİ

SAMSUNG Galaxy S4 ekran değişimi fiyatı 600 TL‘dir. Ön cam değişimi yapılamayan cihazlarda full tek parça yani iç ekran + ön cam + dokunmatik + dış panel full tek parça halinde değiştirilmelidir. Kullanılmakta olan ekranlar revize ekranlardır. Ekran değişimi yapıldıktan sonra tüm testleri yapılır ve sizlerin incelemesine sunulur. Bu aşamada yaşanacak en ufak bir tereddütte dahi ücretiniz geri iade edilmektedir. Ön cam değişimine göre daha kolay bir prosestir denilebilir.

SAMSUNG GALAXY S4 EKRAN – CAM DEĞİŞİMİ REFERANSLARI

SAMSUNG Galaxy S4 ekran ve cam değişimi referanslarımız belirli periyotlar dahilinde videoya çekilmektedir. Aşağıda bulunan video aracılığı ile SAMSUNG teknisyenlerimiz tarafından kısa bir süre içerisinde değiştirilmiş olan SAMSUNG ekran ve cam değişimi referanslarımızı izleyebilirsiniz.

GSM İLETİŞİM LTD. ŞTİ.

GSM İletişim LTD. ŞTİ. İstanbul’un Kadıköy semtinde bulunan teknik servisinde SAMSUNG Galaxy S4 cam değişimi ve ekran değişimi yapmaktadır. 14 yılın ve binlerce ekran değişiminin vermiş olduğu tecrübe ve uzman SAMSUNG teknisyenleri ile birlikte kırılmış ya da çatlamış olan ekranlarınız ilk günkü hallerine geri döndürülür. Yurtiçi Kargo ile yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde Türkiye’nin 81 iline iki taraflı ücretsiz ve güvenli kargo hizmetimiz bulunmaktadır. İstanbul’da ikamet ediyorsanız eğer direk olarak aşağıda bulunan adres bilgilerimiz sayesinde teknik servisimize gelerek, İstanbul dışında yaşıyorsanız ise yine birazdan paylaşacağımız kargo gönderim sayfamıza girerek bizlere cihazınızı gönderebilir ve ekran değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz.

GSM İLETİŞİM LTD. ŞTİ. İLETİŞİM BİLGİLERİ

Teknik servisimiz SÖĞÜTLÜÇEŞME metrobüs Çıkışında Sağda Yapı Kredi Banka,nın Olduğu Sırada No:33 GSM İLETİŞİM tabelasını tam karşınızda göreceksiniz. Hemen aşağıda adres bilgilerimiz ve teknik servisimizi kolaylıkla bulabilmeniz için görsellerimiz paylaşılmıştır.

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 (Evlendirme Dairesi Sağ Çaprazı)-Kadıköy / İstanbul

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72

KARGO GÖNDERİMİ NASIL YAPILIR

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. GSM İletişim LTD. ŞTİ. ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 653528441 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

GSM İLETİŞİM LTD. ŞTİ. SAMSUNG TEKNİSYEN RÖPORTAJI

Samsung Galaxy S4 camı çatlayanlar için Samsung teknisyenimiz ile özel bir röportaj yaptık. Özellikle cep telefonunuzun ön camı çatladığında nelere dikkat edilmeli, ön cam kırılmalarının garanti kapsamına girip girmediği, teknik servis seçiminde dikkat edilmesi gereken hususlar nelerdir, ön cam değişimi bireysel olarak yapılabilir mi ve bir ekranın orjinal mi yoksa yan sanayi (çin malı) olup olmadığının nasıl anlaşılacağı sizlerden gelen sorular eşliğinde cevaplanmıştır.

Verilen cevapların her birini, cihazınızın geleceği için dikkatli bir şekilde okumanızı tavsiye ediyoruz. Bu cümleyi kullanmamızdaki en büyük sebepleri orjinal ekran kullanılmayan, uzman teknisyen tarafından değişim yapılmayan, özel Samsung ekipmanları tercih edilmeyen ön cam ve ekran değişimlerinin ardından ciddi sıkıntılar yaşayan Samsung Galaxy S4 kullanıcıların yorumları olarak sıralayabiliriz.

Soru 1: Samsung Galaxy S4 Camı Çatladığında Ne Yapılmalı ?

Teknisyen: Öncelikle ekran karardı mı, dokunmatik çatladı mı ya da sorunsuz bir şekilde çalışıyor mu diye kontrol edilmelidir. Çünkü bu kontrol ve doğru teknik servis seçimi yaklaşık olarak 200 – 300 TL arasında daha az ücret ödenmesine sebep olacaktır.

Soru 2: Ne gibi ücret farkı oluyor tam olarak anlayamadık ?

Teknisyen: Dokunmatik ekran sorunsuz bir şekilde çalışıyor ve çatlamamış ise, bununla birlikte ekran kararmamış ise sadece ön cam değişimi yapılarak telefon ilk günkü hale getirebilir. Örnek olarak teknik servisimizde ön cam değişimi 450 TL karşılığında yapılmakta, ekran değişiminin fiyatı ise 600 TL‘dir. Tabi burada bilinmesi gereken bir şey vardır. Ön cam değişimi kesinlikle uzman bir teknisyen ve özel Samsung ön cam değişim makinesi – UV ışınları yayan makine ile yapılmalıdır. Söylemeye gerek var mı bilmiyorum ama kullanılan ön cam ise orjinal fabrikasyon vakumlu olmalıdır.

Soru 3: Ekran değişiminde ne yapılıyor peki ?

Teknisyen: Ekran değişimi açıkçası ön cam değişimine göre oldukça kolay bir işlemdir. Tek parça halinde ön cam, dokunmatik, çerçeve ve ekran değiştirilir. Özel Samsung ekipmanları ile bu işlemin sterilize edilmiş ortamlarda yapılması yeterlidir. Ekran değişimi hiç açılmayan ve dokunmatiği çalışmayan ekran kırılmalarında yapılır.

Soru 4: Samsung galaxy s4 camı çatladığında garantiye girer mi ?

Teknisyen: Cep telefonu üreticileri ekran çatlamaları ve kırılmalarında garanti vermemektedirler. Bunun en büyük sebebi ise yapılan araştırmalar ve istatistiklerde ekran çatlamalarının kullanıcı dikkatsizliği olarak gösterilmektedir. Bu sebeple yetkili teknik servise gidildiği zaman ekstra bir ücret çıkarılmaktadır. Ancak ekran kırılmalarının da dahil olduğu bir kasko yapılmış ise bu durumda kasko yapan firma ve cep telefonunun yetkili teknik servisi tarafından değişim yapılabilmektedir.

Soru 5: Ne kadar sürede ön cam ve ekran değişimi yapıyorsunuz ?

Teknisyen: Ön cam değişimi ekran değişimine göre oldukça zahmetli aşamalara sahip olduğu için yaklaşık olarak 40 dk – 1 saat arasında sürmektedir. Ekran değişimi ise 15 dk – 30 dk arasında yapılmaktadır.

Soru 6: Kullanılan ekranlar orjinal mi ve garanti veriyor musunuz ?

Teknisyen: Kullanılan ekranlar orjinal, seri numaralı ve faturalı ekranlardır. Kesinlikle yan sanayi ya da Çin malı olarak tabir edilen ön cam ve ekranlar kullanılmamaktadır. Zaten bu tarz ektan ve ön cam değişimi yapanlar 6 ay teknik servis garantisi veremezler. GSM İletişim’de yapılan her ekran değişimi, onarım, bakım, aksesuar ve ön cam değişiminde 6 ay garanti verilmektedir.

Soru 7: Ne kadar ekran değiştirdiniz ve değiştirilen ekranları ne yapıyorsunuz ?

Teknisyen: Hemen hemen bir çok müşterimizin sorusudur bu. Ekran değişimi eğitimi aldıktan sonra ilk olarak ön cam değişimi yapmıştım. Hayatım boyunca ne kadar ekran değişimi yapacağımı da sayacaktım yani kendime öyle hedef koymuştum. Ama bir süre sonra günde onlarca ekran ve cam değişimi yapınca sayıyı unuttum ve saymayı bıraktım. Herhalde 5000’in üzerinde değişim yapmışımdır.

Teknisyenimize sormak istediğimiz bir çok soru bulunmaktaydı ancak iş yoğunluğundan dolayı ancak bu kadar soruyu kayda alarak yazabildik. En kısa sürede bu sorularımız profesyonel video çekimleri ile pekiştirilecektir. Aklınıza takılan diğer sorular için iletişim sayfamızda bulunan numaralarımız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Etiketler:
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tüm Yorumlar (183 Yorum)

 • M.ali - 2 yıl önce

  Samsung S4 ekran degisim fiyatıniz nedir

 • Kadir - 5 yıl önce

  Merhaba,değişim fiyatı dahada aynımı yoksa indirim yaptınız mı?

 • Fatıh temür - 5 yıl önce

  Merhaba samsung s4 ses var görüntü yok ne yapılması gerek

 • Gül - 6 yıl önce

  telefonun özellikle resetlenmesini istiyorsak, yapıyor musunuz? Örneğin ekranım kırık şu anda, üzerine not bıraksam resetleyip öyle yollar mısınız?

  • GSM İLETİŞİM - 6 yıl önce

   Gül Hanım merhaba;
   Tabii yapılabilir ama özellikle belirtmeniz gerekir. Kargo poşetine not yazmanın yanı sıra teknik servisimiz ile iletişime geçmeniz gerekir.
   Selamlar.

 • elif. - 6 yıl önce

  merhabalar, benim s4 telefonum yüksekten düşme sonucu iç ekranda çatlak meydana geldi, görüntü gelmiyor lakin kalan her şey yolunda. Fiyat ne kadar olur acaba?

  • GSM İLETİŞİM - 6 yıl önce

   Elif Hanım merhaba;
   Samsung Galaxy S4 ekran değişimi fiyatı 330 TL’dir.
   Selamlar.

   • Burak - 6 yıl önce

    Benimde ic ekranimda catlak var goruntu gelmiyor dokunmatik calisiyor ayrica bir suredir operatore baglanmada sorun yasiyorum acaba hepsi birliktre fiyati ne kadardir ogrenebilir miyim.
    ?

    • GSM İLETİŞİM - 6 yıl önce

     Burak Bey merhaba;
     Samsung Galaxy S4 ekran değişimi fiyatı 330 TL’dir. Diğer sorunun çözüm yolu stok ve fiyat bilgisi için firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.
     Selamlar.

 • Muhammed - 6 yıl önce

  Merhaba.
  ekranım kırıldı ve görüntü gitti. ayrıca kameramda çalışmıyor hata veriyordu. ekran sorunununu çözeceğinizi biliyorum ama kamerayı da yapabilirmisiniz ve ücreti ne kadar.
  iyi çalışmalar.

  • GSM İLETİŞİM - 6 yıl önce

   Muhammed Bey merhaba;
   Tabii ki her iki sorunda çözüme kavuşturulur. Ekran değişimi fiyatı 270 TL, ön kamera değişimi fiyatı ise 50 TL’dir.
   Selamlar.

 • Oktay - 6 yıl önce

  Merhabalar S4 cami kırıldı komple değişmesi lazım
  Ayrıca bir süredir GSM operatörlere bağlanmıyor yani telefon çekmiyor. Yapabilir misiniz?

 • Adel - 7 yıl önce

  Mrh samsung galaksi s4ümün ekranı kırıldı. Ekranın yanında telefonun kasa kabını da değiştiriyor musunuz ne kadar tutar?

 • Elif - 7 yıl önce

  MERHABA TELEFONUMU ÖNCEDEN DUSURMUSTUM EKRANI ÇATLAKTI AMA DOKUNMATIĞINDE PROBLEM YOKTUR DÜN ÇOK HAFİF BIR DARBE ALDI VE KÜÇÜK BIR KISMININ DOKUNMATIĞI BASMIYOR ŞU AN VE SABAH SAKLIDIR MÜREKKEBİNİN AKTIĞINI GÖRDÜM EKRANI KAPLAMIŞ ŞU AN NEREDE HIZLI ŞEY GÖZÜKMÜYOR.. FIRAT ALABİLİR MİYİM ACABA?

 • KERİMCAN - 7 yıl önce

  BUNDAN 3 HAFTA ÖNCE TELEFONUMU SUYA DÜŞÜRDÜM. 2 GÜN KAPALI KALDIKTAN VE KURUDUKTAN SONRA AÇILDI FAKAT DOKUNMATİK EKRANDA SIKINTI VAR 3 TUŞA BİRDEN BASIYOR CİHAZ BÜTÜN TESTLERDEN GEÇTİ AMA TOUCH TESTİNİ GEÇEMEDİ CİHAZ GALAXY S4 İ9500. ANAKART VE DİĞER DONANIMLARINDA SIKINTI GÖRMEDİM, FİYAT BİLGİSİ ALABİLİR MİYİM?

 • Betül - 7 yıl önce

  Merhaba benim samsung S4 telefon ekranı kırıldı orta tuşa bastığımda çizgi çizgi renk gelip gidiyor ekran kırılmış degil mi fiyati ne kadar olur acaba

 • Ferhat - 7 yıl önce

  Benim s4 ümün ekran ı kırıldı ve görüntü yok açılmıyor fiyat ını ne kadar

 • Mutlu - 7 yıl önce

  galaxy e7 cami çatlak dokunmatik e problem yok. bataryası çabuk bitiyor. batarya degisim ne kadar oluyor. izmirden gönderme şansım varmi karşılıklı kargo ne manaya geliyor. Bu telefonu bu kadar masraf yapacagima sizce yeni telefonmu almaliyim

  • GSM İLETİŞİM - 7 yıl önce

   Merhaba Mutlu Bey;
   Samsung Galaxy E7 cam değişimi fiyatı 130 TL, batarya değişimi fiyatı 100 TL’dir. Kargo gönderim ücretleri iki taraflı GSM İletişim’e ait. Yani telefonunuzu kargo gönderimi ile tamir ettirebilirsiniz. Herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek 653528441 kargo gönderim numaramızı vermeniz yeterlidir.
   Selamlar.

 • Orhan - 7 yıl önce

  S4 telefonumun sadece ön camı kırık dokunmatik çalışıyor güncel fiyat ve kargo durumu nedir

  • GSM İLETİŞİM - 7 yıl önce

   Orhan Bey merhaba;
   Güncel cam değişim fiyatı 100 TL’dir. 2 taraflı kargo gönderim hizmetimizden faydalanarak cam değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz.
   Selamlar.

 • Mete - 7 yıl önce

  Merhaba S4 telefonumun dış ekranı kırıldı ve iç led ekranı yandı bir sorum olacaktı öncelikle ne kadara yapıyorsunuz. İkinci olarakta ödemeyi nereye nasıl yapıyoruz ve kredi kartı geçiyor mu?

  • GSM İLETİŞİM - 7 yıl önce

   Merhaba Mete Bey;
   Samsung Galaxy S4 ekran değişimi fiyatı 270 TL’dir. Kredi kartı ile ödeme sadece teknik servisimize geldiğinizde yapabilirsiniz. Kargo gönderiminde ödeme ekran değişimi yapıldıktan sonra yapılır. Cihazınız teknik servisimize ulaştığında ekranı değiştirilir ve müşteri temsilcilerimiz havale/EFT yapabileceğiniz hesap numaralarımızı sizlerle paylaşırlar. Ödemenizi yapar yapmaz telefonunuz sizlere geri gönderilir.
   Selamlar.

 • Ali - 7 yıl önce

  Samsung galaksi S4 telefonumun ön camı çatladı ancak dokunmatiği çalışıyor. Orjinal cam ile değişim yapıyorsunuz anladığım kadarıyla ancak Samsung sadece cam tedariği yapmıyormuş. Ekranı komple tedarik yapıyormuş. Sizin kullandığınız camın orjinal mi bu durumda. Ayrıca performans düşüklüğü vs sebep oluyormu dokunamtikte ? Ürün 6 ay garantili sunuluyormuş tarafınızdan. Performans düşüklüğünde garantiniz sadece para iadesi şeklinde mi ? SOn olarak arka pil kapağı ve ön cam değişim ücreti ne kadar ve ofisinize gelsek kaç dk sürer bu işlem ?

  Selamlar

  • GSM İLETİŞİM - 7 yıl önce

   Ali Bey merhaba;
   Teknik servisimizde kullanılmakta olan ürünler orjinaldir ve bu sayede 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garantisi verilmektedir. Herhangi beğenmeme durumu ya da tereddütte ücret iadesi hakkınız bulunmaktadır. Cam değişimi fiyatı 100 TL yine batarya değişimi fiyatı da 100 TL’dir.
   Selamlar.

  • ali - 7 yıl önce

   merhaba j7 telfonum var ekran kitilmis cami degişmesi lazım ama altında demir parcasi yamulmus o olmasa ekran takilmiyo onun adi ne sizde varmi varsa fiyati kaç tl

 • Halim - 7 yıl önce

  Benim s4 telefonumun dış ve iç ekranı kırıldı kasasıyla birlikte değişirse ne kadar tutar acaba ?

  • GSM İLETİŞİM - 7 yıl önce

   Halim Bey merhaba;
   Samsung Galaxy S4 komple ekran değişimi fiyatı 270 TL’dir. Bununla birlikte ekran ve çıtası haricinde orta kasanın da değiştirilmesini istiyorsanız eğer orta kasa değişim ücreti 100 TL’dir.
   Selamlar.

 • emre - 7 yıl önce

  merhaba samsung galaxy grand prime (G532F) telefonumun full ekran değişimi ne kadardır? ön cam çatlak, iç ekran kırık..

 • Sabit su - 7 yıl önce

  Merhaba. Bende 1 tane s4 mini. Ve a7 var her ikisininde ekrani kirik. S4 mini orta kasa da zarar gormus. Ikisininde ucreti ne kadar olur.

 • Atakan - 7 yıl önce

  Benim bir sorum olacak, benim telefonum Samsung Galaxy S4. Camı kırıldı ve Orta ekran (Kasa) değişimi ne kadara geliyor. İkinci sorum ise bu orta kasa ve Cam orjinalmi Samsungdan mı alıyorsunuz. %100 orjinal olduğundan emin olmak istiyorum.

  • GSM İLETİŞİM - 7 yıl önce

   Atakan Bey merhaba;
   Samsung Galaxy S4 komple ekran değişimi fiyatı 300 TL, orta kasa değişimi fiyatı ise 100 TL’dir. Ancak her iki işlem bir arada yapılacağı için 360 TL karşılığında değişim işlemi gerçekleştirilir. Kullanılmakta olan ekran ve kasa orjinaldir bu sayede sizlere garanti kartı ile birlikte ürününüz teslim edilir. Herhangi bir beğenmeme durumu ya da tereddütte ücret iadesi işlemi gerçekleştirilir.
   Selamlar.

 • sümeyra - 7 yıl önce

  merhaba . benim telefonumun ekranı değiştirilecek ve format atılmasından korkuyorum . servisle iletişime geçicek kişiye özellikle format atmamasını söyledim . bu işlemde telefona format atılıyor mu ?

  • GSM İLETİŞİM - 7 yıl önce

   Sümeyra Hanım merhaba;
   Teknik servisimizde yapılan ekran değişimleri sonrasında kesinlikle format atılmaz. Bilgileriniz olduğu gibi kalır.
   Selamlar.

   • sümeyra - 7 yıl önce

    çok teşekkür ederim içim çok rahatladı . ben izmirde oturuyorum bütün servisler için geçerli mi ?

    • GSM İLETİŞİM - 7 yıl önce

     Sümeyra Hanım merhaba;
     Teknik servisimiz için geçerlidir. Türkiye’nin 81 iline 2 taraflı kargo hizmetimiz bulunmaktadır. Telefonunuzu dilediğiniz zaman gönderebilir ve ekran değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz. Kargo gönderimi hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmek için lütfen https://www.gsmiletisim.com/kargo-gonderimi sayfamızı ziyaret ediniz.
     Selamlar.

 • süleyman - 7 yıl önce

  mrblar kolay gelsın benım samsung galaxy s4 cıhazım var ekranı ıc dıs kırık yanı anlıcagıınız yeni ekran takılması lazım acaba ücreti nedir ve garantilimidir takacagınız ekran ve orjınalmıdır yanı yan sanayı falanmı bide benım numaralarım ekranı kırık dıye kurtaramadım sızın kurtarma sansınız varmı pcye taktıgımda telefonu ıcndekı dosyalar gorunuyor ve son olarakta kargo ucretı varmı bız gondersek vev siz gondersenız bu konuda bılgı alabılırsem cok sevınırım simdiden tesekkür ederim

  • GSM İLETİŞİM - 7 yıl önce

   Süleyman Bey merhaba;
   Samsung Galaxy S4 komple ekran değişimi fiyatı 300 TL’dir. Kullanılmakta olan ürün full tek parça yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ekrandır. Kesinlikle cihazınızdaki bilgiler silinmez. Kargo ücretleri iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanır. Kargo gönderimi hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmek için https://www.gsmiletisim.com/kargo-gonderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
   Selamlar.

 • talip - 7 yıl önce

  s4 ekran değişiminden sonra telefonun eski performansını göstermediği ve telefonun kullanımının bayağı kötüleştiğine dair birçok kullanıcının serzenişi var..bunun sebebi kullanılan malzemenin kalitesiz olması mı yoksa yapılan işçilik mi? sizin kullandığınız ekran orjinal mi yoksa sıradan bir marka mı?

  • GSM İLETİŞİM - 7 yıl önce

   Talip Bey merhaba;
   Her iki ihtimalde olabilir. Teknik servisimizde kullanılmakta olan ekranlar komple yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ürünler olduğu için 6 ay teknik servis garanti kartı ile birlikte telefonunuz sizlere sunulmaktadır. Bu sayede herhangi bir beğenmeme durumu ya da tereddütte ücret iadesi hak talebiniz mevcuttur.
   Selamlar.

 • Talha - 7 yıl önce

  Merhabalar benim s4 düştü çizik bile yok sadece ekran bembeyaz ve yemyeşil oluyo tuşarın yerini ezbere bildimden açtım hatta oyuna bile girdim ezbere bildiğim den mürekkep akması da yok sadece görüntü değişik bir görüntü var

  • GSM İLETİŞİM - 7 yıl önce

   Talha Bey emrhaba;
   Böyle bir böyle bir durumda komple yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan ekran değişimi yapılması gerekmektedir.
   Selamlar.

 • fatma zehra - 7 yıl önce

  meraba kolay gelsin iyi günler benim telefonumun dokunmatiğinde sorun yok ekranda yanlız alt taraftaki tuşlar çalışımıyo bu durumda ön cam değişimimi yoksa dokunmatikle ilgili sorun olduğu için ekran mı değişmesimi gerek?teşetkür ederim iyi akşamlar

  • GSM İLETİŞİM - 7 yıl önce

   Fatma Hanım merhaba;
   Sorunuza net bir şekilde cevap verilebilmesi için cihazınızın test edilmesi gerekmektedir. Teknik servisimizde arıza tespiti hizmetimiz ücretsizdir. Dilediğiniz zaman bu hizmetimizden faydalanarak sizlere net bir şekilde sorunun neden kaynaklandığının cevabının verilmesini sağlayabilirsiniz. Bununla birlikte cihazınızda ekran koruyucu ya da kılıf mevcut ise çıkartarak tekrar test etmenizi tavsiye ederiz.
   Selamlar.

 • Ayaz - 7 yıl önce

  Kolay gelsin benm telefonum s4 on cam kirildi dokunmatikde herhangi bir sikinti yok 2017 yili icersinde yorum denk gelmedi degisim ucreti 80 tl mi ve degisim yapiyosunuz dimi hala tskr ederyarin iletisime gececegim

 • Bestami - 7 yıl önce

  Merhaba galaxy s4 black edition ekran veön kasa ile birlikte satıyormusunuz?

  • GSM İLETİŞİM - 7 yıl önce

   Bestami Bey merhaba;
   Teknik servisimizde maalesef parça satış hizmetimiz bulunmamaktadır. Değişim hizmeti verilmektedir. Ekran değişimi fiyatı 300 TL, orta kasa değişimi fiyatı ise 100 TL’dir.
   Selamlar.

 • Alparslan KÖKKAYA - 7 yıl önce

  s4 telefonum yere düştü ekranda kırık yok ama telefondan ayrıldı aradaki bakır bir metal ayrılmadı sadece görüntü geliyor ama dokunmatik çalışmıyor. cam mı değişmeli dokunmatik ekran mı?

  • GSM İLETİŞİM - 7 yıl önce

   Alparslan Bey merhaba;
   Full tek parça ekran değişimi yapılması gerekiyor. Dokunmatik alan hasar görmüş anladığımız kadarı ile.
   Selamlar.

   • Alparslan KÖKKAYA - 7 yıl önce

    pekala göndersem ne kadar ücreti olur. garantisi oluyor mu? nasıl gönderiyoruz kaç gün sürer.

    • GSM İLETİŞİM - 7 yıl önce

     Alparslan Bey tekrar merhaba;
     Samsung Galaxy S4 full tek parça ekran değişimi fiyatı 300 TL’dir. Kargo ücretleri 2 taraflı GSM iletişim LTD. ŞTİ. tarafından karşılanır.
     Selamlar.

 • Gökhan - 7 yıl önce

  2017 Samsung galaxy s4 güncel ön cam değişimi fiyatı ne kadar

 • Hakan - 7 yıl önce

  Merhaba benim s4 i9506 telefonum var ekran yok ama ses ve tuşlar çalışıyor full ekran fiyat nedir ve bu arada telefonumu fransadan aldım i9506 modeli sadece fransada filan var diye biliyorum ama herşeyi s4 ile aynı bu sorun teşkil edermi bu arada bana burda telefonun ekranını burda bulamazsın dediler siz yapabilirmisinzi hemen göndericem

  • GSM İLETİŞİM - 7 yıl önce

   Hakan Bey merhaba;
   Yarın 09.00 – 21.00 arasında teknik servisimizi arayıp SAMSUNG teknisyenlerimize bağlandığınız taktirde sizleri detaylı bir şekilde bilgilendireceklerdir.
   Selamlar.

 • Esra - 7 yıl önce

  Merhabalar elim de iki adet S4 var biri yurt dışı girişli onun arızası sim kart görmüyor diğeri de düşürdüm ses var görüntü yok yani arama gelince ses geliyor ama ekran olmadığından cevaplayamiyorum sorum ikisinin ayrı ayrı ücreti ne olur ve ödeme nasıl yapılıyor kredi kartı ile ödeme aliyomusunuz Kayseri’de n gönderim yapicam telefonları bilgi verirseniz sevinirim

  • GSM İLETİŞİM - 7 yıl önce

   Esra Hanım merhaba;
   Cihazınızda bulunan sorunların detaylı bir şekilde anlaşılabilmesi için teknisyenlerimiz aramanızı beklemektedirler.
   Selamlar.

 • Fatih - 7 yıl önce

  Merhaba samsung galaxy s4 i9515 modeli az once yere dustu ve ekran kirildi.ekranda goruntu vb yok. Izmirden yollayacagim. Yere dusmekten kaynakli aliminyum kasada da egrilik bugruluk ve renk kaybi var. Degisim ne kadara olur. Garanti sureniz nedir?

  • GSM İLETİŞİM - 7 yıl önce

   Fatih Bey merhaba;
   Sadece ekran değişimi yeterli olur ise ücreti 300 TL’dir. Bununla birlikte orta kasa değişimi de yapılması gerekir ise 100 TL daha bir masraf çıkarır cihazınız. Garanti süresi 6 aydır.
   Selamlar.

 • Polat Can - 7 yıl önce

  kendime ait s4 cam değişimini sağlıklı bir şekilde yapıldıkdan sonra iki arkadaşımda s4 marka telefonlarını gönderdim cam değişimi için birinde sim kart girişinde arıza vardı kısa süre içinde cihazlar tamir edilip gönderildi gerçekden arkadaşlar tereddüt etmeden cihazlarınızı uzman kişilere gönderip yaptırabilirsiniz, ben kaç kere aradım bilmiyorum biraz pimpirik bir kişiyim heralde güven sorunum var ama her konuşmamızda ordaki abiler beyfendiler mütevazi bir şekilde gereken bilgileri verdiler yapılması gerekeni yaptılar… ALLAH RAZI OLSUN iyi çalışmalar BAŞARILAR dilerim GSM İLETİŞİM teşekkür ederim…

  • GSM İLETİŞİM - 7 yıl önce

   Polat Bey merhaba;
   Samsung Galaxy S4 cam değişiminde GSM İletişim LTD. ŞTİ’yi tercih ettiğiniz ve bu değerli yorumlarınız ile birlikte güzel dilekleriniz için sizlere çok teşekkür ederiz. Telefonunuzu iyi günlerde kullanmanızı dileriz.
   Selamlar.

 • Murat - 7 yıl önce

  S4 cam değişiminde aynı gün teslim edebilme şansınız var mı edemıyosanız kaç güb sürer

  • GSM İLETİŞİM - 7 yıl önce

   Murat Bey merhaba;
   Samsung Galaxy S4 cam değişimi süresi 30 dakika ile 45 dakika arasında değişmektedir. Teknik servisimize geldiğiniz taktirde bu süreçler dahilinde telefonunuzu teslim alabilirsiniz.
   Selamlar.

 • tolga - 7 yıl önce

  benim s4 ön kamera tarafı kırık mini minecık çok az iç ekran gözüküyü ama iç ekranda çizilme ve kırık yok sadece ön ekran çeyrekten bile az kırılma var ses geliyo ama telefon açılmıyo fiyatı kaç tl dir nolur pahalı çıkmasın

  • GSM İLETİŞİM - 7 yıl önce

   Tolga Bey merhaba;
   Sorununuzun tam olarak anlaşılabilmesi ve sizlere net bir şekilde bilgi verilebilmesi için cihazınıza arıza tespiti yapılması gerekmektedir. Teknik servisimizde arıza tespiti hizmetimiz ücretsizdir. Dilediğiniz zaman bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bununla birlikte teknik servisimizi arayıp SAMSUNG teknisyenlerimize bağlanarak sorununuzu daha net bir şekilde anlatabilir ve sizlere tahmini tamir ücreti söylemelerini sağlayabilirsiniz.
   Selamlar.

 • Gökhan özcan - 7 yıl önce

  Telefonum yere düştü ön camı kırıldı orta kasa şarj soketi ön cam ve internette sıkıntı yaşıyorum sorun ne anlıyamadım

  • GSM İLETİŞİM - 7 yıl önce

   Gökhan Bey merhaba;
   Telefonunuza arıza tespiti yapılarak tam olarak sorunun ne olduğu sizlerle paylaşılabilir. Dilediğiniz zaman teknik servisimize gelerek ücretsiz arıza tespiti hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bu sorunlar ile karşılaşmanızın bir çok sebebi olabilir.
   Selamlar.

 • Burak - 7 yıl önce

  Merhaba,
  Samsung Galaxy S4 mini ön cam çatladı fakat telefonu kullanabiliyoruz.Telefonun normal çalışmasında bir sıkıntı yok.Sadece görsel olarak kötü bir görüntü kırık cam. Ön cam değişimi için fiyat alabilirmiyim? Teşekkürler.iyi günler..

 • Murat - 7 yıl önce

  Merhabalar
  Benim s4 ümün güç tuşu bozuldu takılı kalıyo ve sürekli kendini açıp kapatıyo bunun tamiri yapıyor musunuz?Yapıyorsanız fiyatlandırması nedir.

  • GSM İLETİŞİM - 7 yıl önce

   Murat Bey merhaba;
   Tabi ki tamir işlemi gerçekleştirilebilir. Değişim yapılması yeterlidir. Samsung Galaxy S4 güç tuşu değişimi ücreti teknik servisimize geldiğiniz taktirde 50 TL kargo ile gönderim sağlandığında ise 70 TL’dir.
   Selamlar.

 • polat can - 7 yıl önce

  öncelikle teşekkür ederim…
  s4 ekran camı değişti ve hızlı bir şekilde elime ulaştı… başarılar diler iyi çalışmalar gsm iletişim ve çalışanlarına…

  • GSM İLETİŞİM - 7 yıl önce

   Polat Bey merhaba;
   Samsung Galaxy S4 cam değişimi için GSM İletişim LTD. ŞTİ.’yi tercih ettiğinizden dolayı asıl bizler teşekkür ederiz. Telefonunuzu iyi günlerde kullanmanızı dileriz.
   Selamlar.

 • Eren - 7 yıl önce

  Galaxy s4 yere düştü önce telefonu elime aldığımda yeşil kırmızı çizgiler vardı daha sonra çizgiler kaybolmaya başladı telefon açılıyor seste çıkarıyor fiyat nedir ve telefonum beyaz renkte siyah renk değişimi olabilir mi.. teşekkürler.

  • GSM İLETİŞİM - 7 yıl önce

   Eren Bey merhaba;
   Telefonunuzda görüntü yok ise ve dokunmatik sorunsuz bir şekilde çalışmıyorsa full tek parça yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan ekran değişimi yapılması gerekmektedir. Ekran değişimi fiyatı 300 TL’dir. Renk değişimi yapılabilir ancak arka kapağında uyumlu olması için değişiminin yapılması gerekmektedir.
   Selamlar.

 • Perihan Ayvazoğlu - 8 yıl önce

  Peki teknik servisiniz kadıköyün tam neresinde ben pazartesi getirip yaptırmayı düşünüyorum ayrıca daha sonra bununla ilgili bir sıkıntı yaşar mıyım yani yaptırmam kesin çözüm dimi ileride sıkıntı çıkarmaz

  • GSM İLETİŞİM - 8 yıl önce

   Perihan Hanım merhaba;
   Teknik servisimiz Söğütlüçeşme Matrobüs Durağı’nın tam karşısında, Kadıköy Evlendirme Dairesi ile Kadıköy Belediyesi’nin tam ortasında, Yapıkredi Bankası’Nın bir kaç dükkan sol tarafından kalmaktadır. Açık adresimiz hemen aşağıda paylaşılmıştır. Teknik servisimize yaşanan ekran değişimleri sonrasında cihazınız garanti kartınız ile birlikte sizlere sunulmaktadır. Bu sayede ekranınız ile ilgili herhangi bir sorun ile karşılaşıldığında anında çözüme kavuşturulur.
   Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy / İstanbul
   Selamlar.

 • Perihan ayvazoğlu - 8 yıl önce

  İyi günler bende S4 kullanıcısıyım fakat ekranımda dikey şekilde 3 tane renkli çizgi oluştu bunu tamir ettirmek istiyorum ne kadar tutar ve yapılması ne kadar sürer şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim

  • GSM İLETİŞİM - 8 yıl önce

   Perihan Hanım merhaba;
   İç ekranda yaşanan kırılma/çatlama sonucu bu sorun ile karşı karşıya kalmaktasınız. Bu sebeple full tek parça ekran değişimi yapılması gerekmektedir. Ekran değişimi ücreti ise 300 TL’dir. Teknik servisimize geldiğiniz taktirde 30 dakika içerisinde, 2 taraflı GSM İletişim LTD. ŞTİ. tarafından karşılanan kargo gönderimi hizmetimizden faydalanıldığı taktirde ise 3 (üç) iş günüdür.
   Selamlar.

 • Deniz Baran - 8 yıl önce

  Merhaba,
  1 2 ay önce s4 telefonum yere düştü ve ekranı çatladı. İlk başlarda herhangi bir sorunu yoktu ekran çatlağı hariç fakat zamanla sanırım çeşitli ufak darbelerle çatlak yürüdü ve samsung yazısının bazı parçaları düştü. Asıl sormak istediğim şu aralar dokunmatikte de sıkıntılar yaşıyorum, sayfalar arası geçiş yaparken takılabiliyor veya yazı yazarken atıyorum a ya basıyorum s yazıyor gibi. Bu problemi aşmak için maliyet ne kadar çıkar tahminen sadece camı değiştirmek sorunu çözer mi?

  • GSM İLETİŞİM - 8 yıl önce

   Deniz Bey merhaba;
   Anladığımız kadarı ile full tek parça ekran değişimi yapılarak sorun çözülecek gibi görünüyor ama tabi SAMSUNG teknisyenlerimizin cihazınızı incelemeleri gerekiyor. Teknik servisimizde arıza tespiti hizmetimiz ücretsizdir dilediğiniz zaman bu hizmetimizden faydalanmak için gelebilirsiniz. Bununla birlikte belirtmek isteriz ki sadece ön cam değişimi yapılacaksa 100 TL, full tek parça ekran değişimi yapılması gerekiyor ise ücret 300 TL’dir.
   Selamlar.

 • Nilay - 8 yıl önce

  Merhaba, Samsung S4 cihamızı düşürdüm, sağ alt köşeden kırıldı. Fakat telefon ilk kırıldığında ne görüntüde ne de dokunmatikte hiçbir sorun yoktu sadece kırık vardı. Birkaç saat geçtikten sonra ekranda morluklar meydana geldi ve gitgide artıyor gibiler. Acaba bunu nedeni nedir ve ekranımın komple mi değişmesi gerekiyor? Şimdiden teşekkürler.

  • GSM İLETİŞİM - 8 yıl önce

   Nilay Hanım merhaba;
   Öncelikle geçmiş olsun. Morlukların sebebi iç ekranda da kırılma yaşandığının göstergesidir. Halk dilinde telefonun ekran mürekkebinin akması olarak da bilinir. Ekranın komple değişmesi gerekmektedir.
   Selamlar.

 • Zırto - 8 yıl önce

  s4 ekran+kasa+şarj soketi+ kapak değişimi ne kadar

  • GSM İLETİŞİM - 8 yıl önce

   Merhaba Zırto;
   Samsung Galaxy S4 ekran değişimi ücreti 300 TL, orta kasa değişimi ücreti 100 TL, şarj soketi değişimi ücreti 70 TL ve arka kapak değişimi fiyatı 60 TL’dir. Toplu tamir işlemlerinde size özel indirim uygulanmaktadır. Lütfen bu indirim için teknik servisimizi arayarak SAMSUNG teknisyenlerimiz ile iletişime geçiniz.
   Selamlar.

 • Hasan Kara - 8 yıl önce

  Ekran değiştikten sonra telefonumdaki rehberim silinir mi ?

  • GSM İLETİŞİM - 8 yıl önce

   Hasan Bey merhaba;
   Teknik servisimizde SAMSUNG Galaxy S4 ekran değişimi yapıldıktan sonra kesinlikle telefonunuzda bulunan hiç bir bilgi silinmez.
   Selamlar.

 • bayram berber - 8 yıl önce

  hayırlı işler kolaylıklar, bu kadar net bir açıklama yapmanızı gerçektek takdir ve tebrik ediyorum,
  ben 1 ay öncesine 550 tl ye temiz bir s4 almıştım ama geçen hafta elimden kayarak kalebodurun üzerine ön tarafı yere kapaklanarak düştü renkleri navigasyonda yakınlaşma yaparken net olmayan görüntü gibi bulanık oldu bende bataryayı çıkarıp taktım ama hiç görüntü yok sadece alttaki geri ve diğer içerik tuşu ışığı yanıyor herhangi bir çatlak yada darbe izi yok aldığım arkadaş sormuş tanıdığı telefoncuya ekran değişecek 300 tl diye
  siz herşeyi açıkca anlatıyorsunuz diye bende açıkca yazdım
  bu telefonun kullanıabilmesinin maliyeti ne olur

  • GSM İLETİŞİM - 8 yıl önce

   Bayram Bey merhaba;
   Büyük ihtimal ile ekran değişimi yapılması gerekecektir ve ücreti 300 TL’dir. Ancak sorunun net bir şekilde anlaşılabilmesi için SAMSUNG teknisyenlerimizin inceleme yapmaları gerekmektedir. Ekran değişimi yapılmasına gerek kalmadan da tamir işlemi gerçekleştirilebilir. Teknik servisimizde arıza tespiti hizmeti ücretsizdir dilediğiniz zaman bu hizmetimizden faydalanarak sorunun tam olarak ne olduğunun sizlere söylenmesini sağlayabilirsiniz.
   Selamlar.

 • Serdem - 8 yıl önce

  Merhaba telefonum kırıldı hiç açılmıyor, çalışmıyor iç ekran değişimiyle düzelir mi ?

  • GSM İLETİŞİM - 8 yıl önce

   Serdem Bey merhaba;
   SAMSUNG Galaxy S4 cep telefonlarında sadece iç ekran değişimi yapılamaz. Telefonunuzda full tek parça yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ekran değişimi yapılması gerekir.
   Selamlar.

 • Serdem - 8 yıl önce

  Merhaba
  Galaxy s4 kullanıyordum. Çok fazla bir bilgim yok telefonumda tam olarak nasıl bir sorun var bilemiyorum fakat yere düştü dış cam çatlamıştı,iç camdada çatlak oluştu. Hiç bir şekilde görüntü ses yok açılmıyor yanlız tuş ışıgı yanıyor. Hangi işlemler yapılmalı? Ve bana nekadara mâl olur?
  İlgilenirseniz minnettar kalırım. Teşekkürler

  • GSM İLETİŞİM - 8 yıl önce

   Serdem Bey merhaba;
   Anladığımız kadarı ile ön cam ve iç ekran kırıldığı için telefonunuzun ekranı tamamen kullanılamaz hale gelmiş. Böyle bir durumda full tek parça yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ekran değişimi yapılması gerekmektedir ve ücreti 300 TL’dir.
   Selamlar.

 • Süleyman - 8 yıl önce

  Galaxy S4 ön cam ve kasa değişimi ne kadara olur acaba?

  • GSM İLETİŞİM - 8 yıl önce

   Süleyman Bey merhaba;
   SAMSUNG Galaxy S4 ön cam değişimi fiyatı 100 TL ve yine orta kasa değişimi ücreti de 100 TL’dir. her iki değişim işlemi toplam 200 TL karşılığında yapılır.
   Selamlar.

 • Emrullah Akgün - 8 yıl önce

  Günaydın. Samsung galaxy s4 telefonumun camı kırıldı ve telefon açılıyor fakat ekranda görüntü olmuyor arada tuşa basınca pixel yeşil renk falan oluyor. Aynı zamanda ön kameradada sıkıntı var. Cam değişimi ön kamera ve arka kapak kasa değişimi yaptırmak istiyorum. Hepsi dahil ne kadar masraf çıkar?

  • GSM İLETİŞİM - 8 yıl önce

   Merhaba Emrullah Bey;
   SAMSUNG Galaxy S4 ekran değişimi fiyatı 290 TL, kasa değişimi fiyatı 120 TL, kamera değişimi fiyatı ise 70 TL’dir. Toplamda 350 TL karşılığında cihazınızda istediğiniz bütün değişiklikler yapılmış olur.
   Selamlar.

 • Eyüp - 8 yıl önce

  Merhaba samsung s4 ekran değişimi yplacak aynı gün alırmıyım acaba

  • GSM İLETİŞİM - 8 yıl önce

   Eyüp Bey merhaba;
   Tabi ki cihazınızı aynı gün içerisinde hatta aşırı yoğunluk olmadığı taktirde sadece 20 dakika içerisinde teslim alabilirsiniz.
   Selamlar.

 • Yusf - 8 yıl önce

  şarj soketi vekapak çerçeve değişimi var mı? varsa ekran değişimi dahil ne kadar

  • GSM İLETİŞİM - 8 yıl önce

   Yusuf Bey merhaba;
   SAMSUNG Galaxy S4 ekran değişimi ücreti 290 TL, şarj soketi değişimi ücreti 50 TL, arka kapak değişimi ücreti ise 40 TL’dir.
   Selamlar.

 • elif kaya - 8 yıl önce

  Samsung Galaxy S7 Edge ekran değişimi yapıyor musunuz ?

 • Fatma - 8 yıl önce

  Merhaba telefonum(s4) yere düştü sağ üst kenarı camı çatladı görüntü var ama dokunmatiği çalışmıyor kasasını da dğiştirmek istiyorum toplam ne kadar olur acaba ? bir de ödeme nasıl oluyor ? Teşekkürler.

  • GSM İLETİŞİM - 8 yıl önce

   Fatma Hanım merhaba;
   Dokunmatik alan çalışmadığı için full tek parça ekran değişimi yapılması gerekmekte ve ücreti 250 TL’dir. SAMSUNG Galaxy S4 kasa değişimi ücreti ise 100 TL’dir. Ödeme şekli teknik servisimize geldiğiniz taktirde kredi kartına tek çekim ve nakit, kargo ile gönderimlerde ise havale/EFT’dir.
   Selamlar.

 • Şeyda - 8 yıl önce

  Merhaba ben s4 kullanıyorum. Ekranı kırıldı tamamen siyah halde ve dokunmatik çalışmıyor. Ekran değişimi yapılırken acaba içindeki resim ve videolarda silinir mi?

  • GSM İLETİŞİM - 8 yıl önce

   Şeyma Hanım merhaba;
   Teknik servisimizde yapılan ekran değişimleri sonrasında kesinlikle bilgileriniz silinmez. Fotoğraf ve dosyalarınız olduğu gibi kalır.
   Selamlar.

 • ŞİRZAT - 8 yıl önce

  Camlar orjinal mi

 • necati çankaya - 8 yıl önce

  Merhabalar, Note 3 telefonumun ekranında yeşil çizgiler meydana geldi. Tuş ışıkları, şarj cihazı falan ışığı yanıyor fakat sadece ekran gitti. Ekran ne kadara olur ? Bir telefonda bulunan dosyalar, fotoğraflar v.b ler gider mi ?

  • GSM İLETİŞİM - 8 yıl önce

   Necati Bey merhaba;
   Anladığımız kadarı ile iç ekran zarar görmüş. Böyle bir durumda full tek parça yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ekran değişimi yapılması gerekir ve ücreti 250 TL’dir.
   Selamlar.

 • Ayse - 8 yıl önce

  S4 telefonum dustu ve ekran patladi ilk patladigi siralar bole ekranda bisey vardi smdi hic ekran yok ama aciliyor sorun nedir aceba ve kac tl ye yapilir

  • GSM İLETİŞİM - 8 yıl önce

   Ayşe Hanım merhaba;
   Zamanla ekranınızda oluşan (iç ekran ya da dokunmatik alan) baş göstermiş olabilir. Full tek parça yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ekran değişimi yapılması gerekir ve ücreti 250 TL’dir.
   Selamlar.

 • sibel - 8 yıl önce

  Samsung s4 telefonumun üzerine su döküldü. hemen batarya vs. çıkarıp kurulayıp bekledi. daha sonra açtım ekran geldi. geri tusu basmıyordu tekrar çıkardım geri açtığımda ekran gelmedi. telefon açılıyor. ekrana dokunduğumda algılıyor.ekran açma sesi falan geliyor.sadece görüntü ekrana gelmiyor. sorun ne olabilir. filminde sorun vardır dediler ama her yere güvenemiyorum.bilgi verir misiniz acaba ??

  • GSM İLETİŞİM - 8 yıl önce

   Sibel Hanım merhaba;
   Sorun anakartta da olabilir ekranda da. Cihazın açılarak kontrol edilmesi gerekir. Teknik servisimizde arıza tespiti hizmeti ücretsizdir. Dilediğiniz zaman gelerek bu hizmetimizden yararlanabilir ve sorunun tam olarak ne olduğunun sizlere söylenmesini sağlayabilirsiniz.
   Selamlar.

 • musa - 8 yıl önce

  Yakınen tanıdığım Serhat Bey’in tavsiyesi ile gittim. Mükemmel ilgi ile karşılandım. Kazandıkları parayı sonuna kadar hak ediyor diyeceğiniz yerdir.

  • GSM İLETİŞİM - 8 yıl önce

   Musa Bey merhaba;
   SAMSUNG Galaxy S4 ekran değişimi için GSM İletişim LTD. ŞTİ.’yi tercih ettiğiniz ve bu değerli yorumunuzu bizlerle paylaştığınız için sizlere çok teşekkür ederiz. Telefonunuzu iyi günlerde kullanmanızı dileriz.
   Selamlar.

 • Meryem - 8 yıl önce

  Abi bendede s4 var yere dustu telefon çalisiyo açtim baya açildi açilinca ekran sari oldu dokunmatik falan calisiyo bu telefonun neyi var ve bu problem bana kaca mâl olur

  • GSM İLETİŞİM - 8 yıl önce

   Meryem Hanım merhaba;
   Cihazınızın bu durumda incelenmesi gerekmektedir. Cam değişimi yapılması da yeterli olabilir full tek parça yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan ekran değişimi de. Sadece ön cam değişimi fiyatı 100 TL, full tek parça ekran değişimi ücreti ise 250 TL’dir.
   Selamlar.

 • Duygu - 8 yıl önce

  Merhaba s4 ekran fiyatı hala aynı mıdır site güncel mi değil acaba ??

  • GSM İLETİŞİM - 8 yıl önce

   Duygu Hanım merhaba;
   SAMSUNG Galaxy S4 ekran değişimi fiyatı güncel ve 250 TL’dir. Telefonunuzda görüntü var ve dokunmatik çalışıyor ise sadece ön cam değişimi yapılması yeterli olmakta ve ücreti 100 TL’dir.
   Selamlar.

 • selma üçok - 8 yıl önce

  samsung galaxy s4 ekrana birşey düşürdüm ve cam kırıldı dokunmatik çalışıyor sanırım ekranda birşey yok sadece cam kaç tl cam değişimi ve kaç günde telefonum elime ulaşır

 • Burak - 8 yıl önce

  Benim s4 ün ekranı 2 dk kullandığım zaman ekran görüntüsü gidiyor, tekrar telefonu 3 dk falan kullanmadığımda görüntü geliyo. yetkili servise götürdüm ekran değişirse düzelir dediler. ben yine de format attırdım, düzelmedi. Sizce ekran değişirse sorunum düzelir mi? ne kadar fiyat çıkar?

  • GSM İLETİŞİM - 8 yıl önce

   Burak Bey merhaba;
   Ekran değişim sonrası 100’de 90 ihtimal ile sorun düzelecektir. Ama Samsung Galaxy s4 aynı sizin sorununuzla 1 müşterimiz galaxy s4 cihazını bize getirdi arıza tespiti yaptık sorun ekran değildi. Sorun anakartın aşırı ısınmasından dolayı sıcaklık ekrana vurduğu için ekranı kitliyordu. Yani cihaz kendini güvenliğe alıyordu. Ama sizin dediğiniz yetkili teknik servis elemanı arıza tespiti yapıp size öyle cevap verdi ise büyük ihtimal ekran değişimi sonrası sorunuz düzelecektir.
   Selamlar.

 • canfirat2013 - 8 yıl önce

  Merhaba. Ben göndereceğim ama ondan önce size herhangi bir belge veya bilgi vermeli miyim yoksa direkt yollasam olur mu ?

  • GSM İLETİŞİM - 8 yıl önce

   Can Bey merhaba;
   Herhangi bir bilgi vermenize gerek yoktur ancak kargo poşetinizin içerisinde cam değişimi yapılabilirliği (dokunmatik çalışıyor, ekran sorunsuzca açılıyor ve iç ekranda kırılma yok) varsa cihazınızın belirtmenizi tavsiye ederiz.
   Selamlar.

 • İlknur Gòk - 8 yıl önce

  Merhaba
  Mega telefonun ekranı kırıldı ekran değişimi yapıldı ama sol üst kösesi ekran bastırınca çöküyor sorun olurmu

  • GSM İLETİŞİM - 8 yıl önce

   İlknur Hanım merhaba;
   Kıs vadede bu durum sorun teşkil etmez ancak uzun kullanımlar için yine de kontrol edilmesini tavsiye ederiz. Ekran değişimi teknik servisimizde yapıldı ise garantiniz mevcut olduğu için dilediğiniz zaman teknik servisimize gelebilir ya da cihazınızı gönderebilirsiniz.
   Selamlar.

 • Asuman - 8 yıl önce

  Kolay gelsin ben musta mecbur kalip.ekran degsitirdim ekran takildiktan sonra cok isinmakta anakart kamera bolumu . 2 gun sonra isidan olsa gerek dokunmatik bozuldu tamir yapan yere gittim sağolsun ekrani değiştirdi ama ayni sorun devam.ediyo kullanın ca hemen isiniyor

  • GSM İLETİŞİM - 8 yıl önce

   Asuman Hanım merhaba;
   Bu sorun genellikle entegrelerin tam olarak yerine takılmaması, entegrelere zarar verilmesi, telefon içerisinde kısa devrelerin meydana gelmesi ya da batarya – anakartın aşırı ısınmasından kaynaklıdır. SAMSUNG teknisyenlerimizin cihazınızı detaylı bir şekilde kontrol etmesi gerekir. Net bir bilgi maalesef arıza tespiti yapılmadan sizin durumunuzda verilemez.
   Selamlar.

 • Ilknur - 8 yıl önce

  S4 telefonumu düşündüm on cam kırk değil yalnız içteki camda sağ üst köşesinde catlaklik var fiyat ne kadar olur acil cevap lutfen

  • GSM İLETİŞİM - 8 yıl önce

   İlknur Hanım merhaba;
   Sorununuz anladığımız kadarı ile iç ekranda. Böyle bir durumda full tek parça yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış penel tek parça halinde değişim yapılması gerekir ve ücreti 250 TL’dir.
   Selamlar.

 • Huseyin - 8 yıl önce

  Ben telefonu dusurdum ,telefonun ekranı tamamen kırıldı ve alt tarafı ve ust tarafı da kırıldı telefonun ekranı hiç çalışmıyor ben yapabilirim ,kaç paraya yapılabilir?

  • GSM İLETİŞİM - 8 yıl önce

   Hüseyin Bey merhaba;
   SAMSUNG Galaxy S4 ekran değişimi ücreti 250 TL’dir. Full tek parça ekran değişimi yapıldığı için iç ekran + ön cam + dokunmatik + dış panel tek parça halinde değiştirilir. Kırılma orta kasaya da yansımış ise ve orta kasa değişikliği de istenirse 100 TL ücreti bulunmaktadır. Orta kasanın tam olarak neresi olduğunu öğrenebilmek için SAMSUNG Galaxy S4 Orta Kasa Değişimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
   Selamlar.

 • Fatih Avci - 8 yıl önce

  Merhaba s4 telefonumun cami catladi.su an kullanmada dokunmatikte sorun yok.fakat kasasinda catlamalar ve kirilmalar var.sadece cam ve kasa degisme durumu varmi toplam maliyeti neolur.Tesekkurler

  • GSM İLETİŞİM - 8 yıl önce

   Merhaba Fatih Bey;
   İç ekrana söylediğiniz gibi herhangi bir zarar gelmemiş ve dokunmatik sorunsuzca çalışıyor ise ön cam değişimi ve orta kasa değişimi yapılabilir. SAMSUNG Galaxy S4 ön cam değişimi fiyatı 100 TL, aynı zamanda orta kasa değişimi fiyatı da 100 TL’dir. Toplam 200 TL kaşılığında sorununuz çözüme kavuşturulur.
   Selamlar.

   • Beyza - 8 yıl önce

    Galaxy j5 telefonumun ekrani kirildi ama calisiyor kac tl

    • GSM İLETİŞİM - 8 yıl önce

     Beyza Hanım merhaba;
     Dokunmatiğinz sorunsuz bri şekilde çalışıyor, iç ekranda herhangi bir çatlama ya da kırılma yok ve telefonunuzda görüntü var ise ön cam değişimi yapılması yeterlidir. Ücreti ise 100 TL’dir. Aksi taktirde full tek parça yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan ekran kullanılması gerekmektedir ve ücreti 270 TL’dir.
     Selamlar.

 • sultan - 8 yıl önce

  Samsung jr telefonumun cami catladi garantiye girermi girmezse ücreti ne kadar

  • GSM İLETİŞİM - 8 yıl önce

   Merhaba Sultan Hanım;
   Maalesef ekran kırılmaları ve çatlamaları garanti kapsamı dışında kalmaktadır. Bununla birlikte tam olarak kullanmak olduğunuz cihazınızın modelini yazabilir misiniz acaba.
   Selamlar.

 • rumeysa - 8 yıl önce

  Not 4 umé okulda TOP geldi düştü dış ekranı çarptı ve alt köşede çatlak var garanti karsilarmi karsilamazsada ne kadar olur herseyi çalışıyor sadece dış camında çatlak var öğrenciyim ve telin kirildigni babam bilmiyo indirim olurmu saygilar

 • Yusuf - 8 yıl önce

  Merhabalar.s4ümün dış camı, iç kulaklık hoparlörü ve kulaklık girişi bozuk.Kaça yaparsınız bunları

 • hasret - 8 yıl önce

  Merhabalar. Galaxy s4 kullanicisiyim. Telefonumsdusttu ve ic ekraninda catlama oldu. Telefonumu acip kapatirken ses geliyo ama goruntu yok. Garantiye gondermek istiyorum fiyat nedir acaba?

 • Tuğba - 8 yıl önce

  Merhabalar S4 tel var kızım düşürdü sağ üst köşeden catladi ve aşağıya doğru çatlaklar inmeye başladı yalnız telefonda hicbir problem olmadı gayet güzel çalışıyor dokunmatikte bır problem yok sizce ne kadara yaptırabilirim.

  • GSM İLETİŞİM - 8 yıl önce

   Tuğba Hanım merhaba;
   Dokunmatik sorunsuz bir şekilde çalışıyor ve iç ekranda kırılma yok ise sadece ön cam değişimi yapılması yeterlidir ve ücreti şu anda montaj dahil ön cam değişimi fiyatı kampanyalı olarak 80 TL’dir.
   Selamlar.

 • Elif - 8 yıl önce

  Merhaba samsung galaxy A8 telefonum var kızım düşürdü ve sadece yüzey camı kırıldı dokunmatikte veya ekranda hiçbir problem yok fakat telefonu aldığım günden beri şarj giriş yerinde problem var çok dikkate almadım ama zamanla daha kötü hale geldi sanırım tutturmaya çalışırken de zarar verdim bu garantiye girer mi birde telefonun komple değişime girmesi diye bir olay var bununla ilgili bilgi verirseniz sevinirim hangi şartlarda telefon değişime giriyor teşekkürler

  • GSM İLETİŞİM - 8 yıl önce

   Elif Hanım merhaba;
   Ekran çatlamaları tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edildiği için garanti kapsamı dışında kalmaktadır. Bununla birlikte Galaxy A8 ekran değişimi full tek parça yani ön cam + iç ekran + dokunmatik + dış çerçeve olarak yapılabilmekte ve orjinal ekran değişimi ücreti 400 TL’dir. Şarj girişinde tam olarak sorunun ne olduğu bilinmediği için ücretinin 30 – 80 TL arasında değişebileceğini söyleyebiliriz. Telefonun komple değişme gibi durumu yok gibi görünüyor garanti servisinde ama bir şansınızı deneyebilirsiniz.
   Selamlar.

 • Nur - 8 yıl önce

  Bende S4 Telefonumu düşürdüm. Önce SOL alt köşede çatlak ve mavilesme oldu sonra bir kaç geçince ekranı neredeyse tamamını kapladı. Telefonun sorunu ne olabilir? Yardımcı olursanız sevinirim

 • Doğukan - 8 yıl önce

  Merhaba; forumlarda gezinirken serhatsaglam.com ‘da önerildiğinizi gördüm ve ürünümü size tamir ettirmek istiyorum. Ürünüm samsung galaxy s4 ve ekranın siyah kısmında altta enine çizgi halinde kırık var. dokunmatiği bozuldu mu bilemiyorum normalde çalışıyor ama kısa süreli çalışmama da oluyor ve ekran tamamen kararmaya başladı . yani şifreyi kaldıramadım. ekran komple, alüminyum kasa ve arka kapak değişirse fiyat ne kadar olur? Dokunmatiğin bozulup bozulmadığını anlayıp ona göre işlem sadece camı veya ekranı değiştirebiliyor musunuz?

  • GSM İLETİŞİM - 8 yıl önce

   Doğukan Bey merhaba;
   Maalesef telefonunuzun iç ekranı kırık bu sebeple full tek parça ekran değişimi yapılması gerekmektedir ve ücreti 300 TL’dir.
   Selamlar.

 • Osman kaya - 8 yıl önce

  Merhaba benim samsung galaxy s4 i9500 öncamı çatladı değişim fiyati ve süresi öğrenmek istiyorum cevap yazarsanız çok memnun olurum kolay gelsin.

  • GSM İLETİŞİM - 8 yıl önce

   Merhaba Osman Bey;
   Sadece ön cam kırıldı ve dokunmatik sorunsuz bir şekilde çalışıyor ise orjinal ön cam değişimi 40 dakika içerisinde 100 TL karşılığında değiştirilmektedir. Dokunmatik çalışmıyor ya da ekran kararmış ise ön cam ile birlikte iç ekran (dokunmatikte olabilir) zarar görmüştür. Bu durumda orjinal ekran değişimi yapılması gerekir. Süresi 20 dakika ücreti ise 300 TL’dir.
   Selamlar.

 • Ali - 8 yıl önce

  Merhaba galaxy mega telefonumun cami kırıldı dokunmatigi calismiyor ic ekranda sorun yok komple değişmesine gerek var mı

 • Kaan - 8 yıl önce

  Merhaba, s4 sadece kırık ön cam değişikliğinde siyah ekran takılması mümkünmüdür böylece siyah batarya kapağıda alarak telefonu sevmediğim beyaz renkten kurtarmış olurum tamir bahanesi ile, bunun yanında camın bittiği yerdeki kıvrımda (gümüş renk kaplamalı ve soyula bilen sanırım plastik olan kısım) değişime dahilmi, değişmiyor ise ayriyetten değiştirmek mümkünmüdür ve ücreti nekadardır? Şimdiden teşekkürler

 • Emir - 8 yıl önce

  Galaxy s4 sahibiyim. Otobüse binerken yere düstü telefonum ve dogal olarak ekran kirildi. Sizlerde yaptirmak istiyorum ancak ekran değişimi mi yapilmasi gerekir yoksa cam degisimi mi ogrenmek istiyorum. Dokunmatikte ya da ic ekran demissiniz orada hic bir sıkıntı yok bende de. Normal kullanıyorum teli sadece çatlak görüntüsü var.

 • Kenan Atay - 9 yıl önce

  Garantiye girmediğini biliyorum ancak sormak istediğim bir şey var. Cam kırık ama domunmatiğin heryeri çalışıyor şu anda. Hatta yorumu galaxy s4den yazıyorum. Ekran değişimi yapılması şart mı sadece ön cam değişimi yapılabilir mi. İyi çalışmalar.

  • GSM İLETİŞİM - 9 yıl önce

   Merhaba Kenan Bey;
   Dokunmatiğiniz ve ekranınız sorunsuzca çalıştığı için sadece ön cam değişimi yapılması yeterlidir. Tabi burada değişimi yapan teknisyenin tecrübesi ve aynı zamanda kullanılması gereken Samsuntg ön cam değişim ve UV ışınları yayan makinelerin olması oldukça önemlidir. Galaxy S4 orjinal ön cam değişimi fiyatı ise teknik servisimizde 100 TL’dir.
   Selamlar.

 • Taylan - 9 yıl önce

  Sadece camı çatlayan s4 telefonum için yetkili teknik servis 500 TL para istedi. Bende internette araştırma yaparken bu yazıyı okudum. Hemen aradım ve sadece ön cam değişimi yaparak telefonunuzu ilk günkü hale getirebiliriz dediler. Gittim ve yaklaşık bir saat sonra telefonum yenilenmiş bir şekilde bana verildi. Kesinlikle gidebileceğiniz ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir teknik servistir.

  • GSM İLETİŞİM - 9 yıl önce

   Taylan Bey merhaba;
   Öncelikle değerli yorumunuz, ardından ise yapmış olduğunuz tavsiye için çok teşekkür ederiz. Samsung Galaxy S4 cep telefonunuzu iyi günlerde kullanmanızı dileriz.
   Selamlar.

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.