WhatApp Destek Telefon ile Ara

Sony Xperia Arka Cam Kapak Değişimi

Sony Xperia Arka Cam Kapak Değişimi

Sony Xperia akıllı telefonlarında karşılaştığımız sorunlardan bir diğeri kasadan bağımsız bir şekilde arka kısımda bulunan cam kapağın alınan darbeler sonrasında kırılması ya da çatlaması olarak gözlemlenmektedir. Böyle bir sorun ile karşılaşıldığında arka cam kapağın değiştirilmesi gerekmektedir.

Bu makalemizde Sony Xperia arka cam kapak değişiminin nasıl yapıldığı (yapılması gerektiği) ve değişim fiyatları sizlerle detaylı bir şekilde paylaşılacaktır.

Sony Xperia Arka Cam Kapağı Kırıldı, Değişimi Nasıl Yapılır ?

Sony Xperia arka cam kapak değişimi alanında uzman ve tecrübeli SONY teknisyenlerimiz tarafından, telefonunuza özel ekipmanlar kullanılarak itinalı bir şekilde yapılmaktadır. Arka cam kapak değişim süresi firmamıza geldiğinizde sadece 30 dakika, 2 taraflı GSM İletişim tarafından karşılanan kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

  1. Değişim yapılan teknik servis odamız gerekli tüm koşulları sağlar.
  2. Teknik servis odası tamamen sterilize edilmiş, statik elektrikten arındırılmıştır. Aynı zamanda 7/24 güvenlik kameralarımız ile denetim altında tutulur. Bununla birlikte özel olarak sigortalıdır. Yani cihazınız servisimize girdiği anda sigortalanmış olur.
  3. Arka cam kapak değişiminde orjinal ürün kullanılır.
  4. Kesinlikle değişim öncesi ve sonrasında telefonunuza format atılmaz. Yani bilgileriniz olduğu gibi kalır, silinmez.

Sony Xperia arka cam kapak değişimi sonrasında 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garantisi ile birlikte telefonunuz sizlere teslim edilmektedir. Bu sayede arka cam kapakta kullanıcı hatası dışında (kırılma, çatlama vb.) yaşanılan sorunlar ücretsiz olarak çözüme kavuşturulmaktadır.

Sony Xperia Arka Cam Kapak Değişimi Fiyatları

Hemen aşağıda bulunan tabloda kullanmakta olduğunuz Sony Xperia modeline göre arka cam kapak değişimi fiyatları paylaşılmıştır. Kullanmakta olduğunuz model listede yok ise yorum alanından telefon modelinizi yazarak fiyat ve stok bilgisini öğrenebilirsiniz.

Sony Xperia Parça Değişimi

Teknik servisimizde değişim işlemleri nasıl yapılıyor daha yakından takip edebilmeniz amacıyla teknisyenlerimiz tarafından video çekimleri yapılmakta ve Youtube ekibimiz tarafından bu videolar GSM İletişim Youtube sayfasına yüklenmektedir.

Örnek olarak hemen aşağıda bulunan videomuz aracılığı ile Sony Xperia Z Ultra ekran değişimi nasıl yapılır tüm detayları ile birlikte ayrıntılı bir şekilde izleyebilirsiniz.

Adres ve Ulaşım Bilgileri Servisimize Nasıl Gelebilirsiniz

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72 Whatsapp: 0532 100 4147

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur. Tabelamız alttaki fotoğraflarda olduğu gibidir.

Teknik servisimiz, İstanbul Kadıköy Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı‘nın çıkışında sağda, Kadıköy Evlendirme Dairesi‘nin karşısında, GENPA teknik servisinin yanındadır. Kapı numarası 33‘dür. Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Finansbank ile birlikte künefecilerin sırasında E5 çıkışındadır.

ADRES: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. GSM İletişim ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 653528441 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan SONY telefonunuzun arka cam kapağının uzman ve tecrübeli SONY teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tüm Yorumlar (55 Yorum)

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.