WhatApp Destek Telefon ile Ara

Telefon Ekran Çatlaması Nasıl Giderilir

Telefon Ekran Çatlaması Nasıl Giderilir

Telefon ekran çatlaması akıllı telefonlarda sıkça karşılaşılan durumlardan bir tanesidir. Telefonun yere düşmesi, üzerine istemsizce uygulanan baskılar, sert bir zemine çarpması veya aşırı ısınma sonrası ekran çatlayabilir. Kullanıcılar tarafından sıkça sorulan sorulardan bir tanesi ise bu sorun nasıl giderilir olmaktadır.

Ekran çatlaması sorununun çözümü değişiminin yapılmasıdır. Ama önemli olan ekran değişiminin nasıl, kimler tarafından, hangi ortamda ve hangi ayrıcalıklar sunularak yapıldığıdır. Şimdi telefon ekran çatlaması nasıl giderilir detaylı bir şekilde anlatalım.

Telefonun Ekranı Çatladığında Ne Yapılır

Telefonunuzun ekranı çatladı ise ekran değişimi yapılmalıdır. Ekran değişiminde uzman ve tecrübeli akıllı telefon teknisyenleri görev almalıdır. Değişim yapılan teknik servis odası tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış olmalıdır. Bununla birlikte 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulmalıdır.

  1. Ekran değişiminde komple yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılmalıdır.
  2. Değişim sonrasında sizler için önemli olan bilgiler (uygulama, rehber, notlar, galeri ve benzeri) silinmemelidir.
  3. Telefon performansında yani dokunmatik hızı/hassasiyeti ve ekran parlaklığı çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmamalıdır.
  4. Ekran kırılması sorununu engelleyebilmek amacı ile kırılmaz cam koruyucu hediyeniz ücretsiz olarak takılabilmelidir.

Yukarıdaki maddelere ek olarak ön çok dikkat edilmesi gereken konu cihazınızın imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilmesidir. Bu sayede de ekran ile ilgili yaşanılan sorunlarda bir güvenceniz olmalıdır.

GSM İletişim’de Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

GSM İletişim’de ekran değişimi uzman ve tecrübeli teknisyenler tarafından sadece 30 dakika içerisinde yapılır. Bu süreç 2 taraflı kargo gönderim hizmetinden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür. Ekran değişiminde orjinal ürün kullanılmakta, bilgileriniz silinmemektedir. Telefon ekran performansı ilk günkü haline geri döner ve 20 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz ücretsiz olarak takılır. Cihazınız 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir ki ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan her türlü teknik sorun ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

GSM İletişim’de ekran değişimi nasıl yapılır daha detaylı bir şekilde izleyebilmeniz için teknisyenlerimiz tarafından özel olarak video çekimleri gerçekleştirilmektedir. Örnek olarak hemen aşağıda bulunan video aracılığı ile ekranı tuzla buz olmuş iPhone 7 cihazının ekran değişiminin nasıl yapıldığı ve telefonun sorunsusz bir şekilde nasıl çalıştığını tüm detayları ile birlikte izleyebilirsiniz.

Ekran Değişimi Fiyatları Ne Kadar

Akıllı telefon ekran değişimi fiyatları kullanmakta olduğunuz telefon modeli ve markasına göre değişiklik göstermektedir. Örnek olarak hemen aşağıda bulunan tablo aracılığı ile iPhone ekran değişimi fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Bununla birlikte teknik servisimizi arayarak kullanmakta olduğunuz cihazın ekran değişimi fiyatını öğrenebilirsiniz.

GSM İletişim Adres Bilgileri

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72 Whatsapp: 0532 100 4147

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur. Tabelamız alttaki fotoğraflarda olduğu gibidir.

Teknik servisimiz, İstanbul Kadıköy Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı‘nın çıkışında sağda, Kadıköy Evlendirme Dairesi‘nin karşısında, GENPA teknik servisinin yanındadır. Kapı numarası 33‘dür. Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Finansbank ile birlikte künefecilerin sırasında E5 çıkışındadır.

ADRES: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. GSM İletişim ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 653528441 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuzun ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Telefon ekran çatlaması nasıl giderilir, ekran kırıldığında ne yapılması gerekir aklınıza takılan tüm sorular için teknik servisimizi arayabilir ya da yorum alanından yazabilirsiniz.

Etiketler:
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tüm Yorumlar (80 Yorum)

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.