WhatApp Destek Telefon ile Ara

Telefonumun Arka Kamerası Çalışmıyor

Telefonumun Arka Kamerası Çalışmıyor

Akıllı telefonlarda sıkça karşılaşılan sorunlardan bir tanesi de arka kameranın çalışmamasıdır. Bu sorunun 2 sebebi olabilir. İlki yazılımsal, ikincisi ise donanımsal. Yazılımsal sorunlarda genellikle kullanılmakta olan herhangi bir uygulama kameranın çalışmasına engel olmaktadır. Ya da alınmayan bir güncelleme sebebi ile kamera açılmamaktadır.

Donanımsal sorunlarda ise kamera değişimi yapılması gerekir. Alınan herhangi bir darbe, kamera soketinin zarar görmesi ya da belirli hasarlar kameranın çalışmasına engel olabilmektedir. Bu makalede donanımsal sorunların çözüm yolları sizlerle paylaşılacaktır.

Telefonda Arka Kamera Sorunu

Arka kameranın çalışmamasının en büyük sebebi bir tanesi cihazın kamera kısmından alınan bir darbe sonucunda kamera soketinde veya lensinde yaşanan hasar olarak verilebilir. Tek çözüm yolu ise kamera değişiminin yapılmasıdır. Böyle bir durum ile karşılaşıldığında ya kamera tamamen siyah görüntü verir, ya telefon kamera çalıştırılamıyor uyarısı verir ya da çekim yapılsa bile kötü fotoğraf/video çekimleri yapılır.

Akıllı Telefon Arka Kamera Değişimi

Akıllı telefonlarda arka kamera değişimi uzman ve tecrübeli teknisyenlerimiz tarafından cihazınıza özgü ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır. Kamera değişiminin yapıldığı teknik servis odamız tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmıştır. Bununla birlikte 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulmaktadır.

  1. Kamera değişimi süresi teknik servisimize gelindiğinde 30 dakika, 2 taraflı kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.
  2. Kamera değişiminde orjinal ürün kullanılmaktadır.
  3. Değişim sonrasında cihaz içerisinde bulunan bilgileriniz kesinlikle silinmez.
  4. Kamera çekim kalitesi ilk günkü haline geri döner.

Akıllı telefon arka kamera değişimi sonrasında cihazınız 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilmektedir. Garanti kartınız sayesinde kamera ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan her türlü teknik sorun ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

Arka Kamera Değişim Fiyatları

Telefon arka kamera değişim fiyatları kullanmakta olduğunuz cihazın marka ve modeline göre değişiklik göstermektedir. Örnek olarak hemen aşağıda bulunan fiyat tablosu aracılığı ile iPhone arka kamera değişim fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

GSM İletişim Adres Bilgileri

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72 Whatsapp: 0532 100 4147

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur. Tabelamız alttaki fotoğraflarda olduğu gibidir.

Teknik servisimiz, İstanbul Kadıköy Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı‘nın çıkışında sağda, Kadıköy Evlendirme Dairesi‘nin karşısında, GENPA teknik servisinin yanındadır. Kapı numarası 33‘dür. Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Finansbank ile birlikte künefecilerin sırasında E5 çıkışındadır.

ADRES: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. GSM İletişim ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 653528441 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuzun kamerası uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Telefonunuzun arka kamerası çalışmıyor ve sorunun donanımsal olduğunu düşünüyorsanız eğer uzman ve tecrübeli teknisyenlerimiz tarafından kamera değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Etiketler:
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tüm Yorumlar (54 Yorum)

WhatsApp Destek
Merhaba. Buradan WhatsApp numaramıza yazabilirsiniz.